Jak korzystać z naklejki czatu na Instagramie

Udostępnij teraz w social media:

Instagram ma interaktywne naklejki, które możesz dodawać do historii. Naklejki umożliwiają dodawanie ankiet, zadawanie pytań, a od niedawna zapraszanie użytkowników do grupy czatu. Naklejka Czat na Instagramie umożliwia każdemu przeglądającemu Twoją prośbę o dołączenie do rozmowy. Ponieważ historię obejrzy kilka osób, wszystkie będą mogły poprosić o dołączenie do rozmowy i będzie to czat grupowy. Oto jak to działa.

Naklejka Czat na Instagramie

Otwórz Instagram i dotknij przycisku aparatu w lewym górnym rogu lub po prostu przesuń palcem w prawo. Zrób zdjęcie lub nagraj wideo – to zależy od Ciebie. Na ekranie edycji dotknij przycisku naklejki i poszukaj naklejki „Czat”. Dotknij go, aby dodać go do swojej historii.

  Jak przycinać obrazy i filmy do historii na Instagramie?

Możesz nadać swojemu wątkowi czatu nazwę, którą powinieneś zrobić, jeśli szukasz lepszego zaangażowania. U góry będzie znajdował się przycisk koła kolorów, który po dotknięciu zmieni kolor naklejki czatu. Kiedy skończysz, udostępnij obraz w swojej Historii lub udostępnij go grupie znajomych.

Jeśli Twoja historia jest publiczna, każdy, kto ją zobaczy, będzie mógł poprosić o dołączenie do wątku czatu. Od Ciebie zależy, czy pozwolisz komuś dołączyć do czatu lub nie pozwolisz mu na to. Twoja historia może być publiczna, ale czaty są nadal prywatne.

Jak wspomniano wcześniej, wątek czatu będzie czatem grupowym, jeśli więcej niż jedna osoba poprosi o dołączenie do niego. Jest to ważne, aby o tym pamiętać, ponieważ bez względu na rozmowę, będziesz ją prowadzić z wieloma osobami. To nie jest rozmowa jeden na jednego.

  Notegraphy to aplikacja do typografii podobna do Instagrama

Historie na Instagramie wygasają po 24 godzinach, ale wątek czatu będzie się utrzymywał. Nie ma daty ważności. Możesz go usunąć tak, jak każdy inny wątek czatu, ale nie powoduje to usunięcia rozmowy innych osób. Nadal mogą to kontynuować.

Ta funkcja jest w trakcie wdrażania. Jeśli nie widzisz go w szufladzie z naklejkami, a wyszukiwanie nic nie przynosi, daj mu kilka dni, a powinno się pojawić. W międzyczasie możesz wypróbować kilka innych interaktywnych naklejek. Naklejka ankiety jest całkiem dobra, jeśli chcesz zaangażować się w interakcję z każdym, kto ogląda Twoją historię. Inne interaktywne naklejki pozwalają zadać widzom pytanie, pozwolić im zadać pytanie lub po prostu dodać odliczanie do wydarzenia i zachęcić użytkowników do powrotu po więcej treści później.

  Przeżyj swoje minione lata na Facebooku i Instagramie na zdjęciach

x