Jak korzystać z notatek głosowych na iPhonie i iPadzie

Niezależnie od tego, czy nagrywasz wiadomość głosową jako przypomnienie tego pomysłu za milion dolarów, czy też łapiesz fragment nowej piosenki, o której wiesz, że zapomnisz, aplikacja Notatki głosowe na iPhone’a i iPada jest idealnym narzędziem.

Aplikacja Notatki głosowe jest bezpłatna i jest dostarczana z każdym iPhonem i iPadem sprzedawanym przez Apple. To sprawia, że ​​jest to oczywisty wybór do nagrywania dźwięku. Podobnie jak inne własne aplikacje Apple, aplikacja Notatki głosowe ma wystarczającą moc, aby wykonać zadanie bez komplikowania. Nagrywanie dźwięku, a następnie udostępnianie go jest najczęstszym zastosowaniem aplikacji i pokażemy Ci dokładnie, jak to zrobić.

Nagrywanie dźwięku za pomocą aplikacji Notatki głosowe

Otwórz aplikację Notatki głosowe, aby rozpocząć, a następnie dotknij dużego czerwonego przycisku „Nagraj”. Nie możesz tego przegapić.

Aby wstrzymać nagrywanie, dotknij przycisku białej pigułki, a następnie dotknij przycisku „Wstrzymaj”. Po wstrzymaniu dotknij tego samego przycisku, aby wznowić nagrywanie. Na tym ekranie zobaczysz również przebieg nagrania.

Po zakończeniu nagrywania dotknij przycisku „Gotowe”.

Jak odtworzyć istniejące nagranie

Nagrywanie tych rzeczy nie jest dobre, jeśli nigdy ich nie słuchasz, ale na szczęście proces ten wymaga tylko kilku dotknięć. Otwórz aplikację Notatki głosowe i stuknij żądane nagranie.

Po wybraniu dotknij czarnego przycisku „Odtwórz”, a nagrywanie rozpocznie się.

Jak udostępniać nagrania

Jednym z najpopularniejszych zastosowań nagrań jest udostępnianie ich innym osobom i jest to bardzo proste. Zacznij od otwarcia aplikacji Notatki głosowe i wybrania nagrania, które chcesz udostępnić.

Stuknij trzy poziome kropki – inaczej nazywane przyciskiem „Więcej” w iOS – a następnie stuknij opcję „Udostępnij”.

Na koniec wybierz, w jaki sposób chcesz udostępnić nagranie.