Jak korzystać z pytań dotyczących historii na Instagramie

Udostępnij teraz w social media:

Historie bardzo przypominają podobny przycisk. W pewnym momencie każda aplikacja społecznościowa miała taką. Teraz, gdy prawie każda aplikacja społecznościowa zawiera historie, muszą spróbować zróżnicować tę funkcję na swojej własnej platformie. Instagram robi to, tworząc interaktywne historie. Dodano nową funkcję, która pozwala dodawać pytania do historii na Instagramie. Działa za pomocą naklejek. Oto, jak możesz używać pytań dotyczących historii na Instagramie.

Pytania dotyczące historii na Instagramie

Upewnij się, że korzystasz z najnowszej wersji aplikacji Instagram. Wygląda na to, że funkcja została wdrożona dla wszystkich użytkowników, więc powinna być dostępna, jeśli masz najnowszą wersję aplikacji. Jest dostępny zarówno na iOS, jak i na Androida.

  Zapisywanie zdjęć z Instagrama na urządzeniu mobilnym i komputerze

Otwórz aplikację Instagram i dotknij przycisku aparatu w lewym górnym rogu. Zrób zdjęcie lub wybierz je z rolki aparatu. Możesz także nagrać wideo lub wybrać je z rolki aparatu. Po wybraniu zdjęcia lub filmu dotknij przycisku naklejki, tj. Przycisku buźki. Spowoduje to otwarcie suwaka ze wszystkimi naklejkami. Powinna być naklejka Pytania. Dotknij go.

Po dodaniu naklejki możesz wpisać swoje pytania. Masz dostępne zwykłe opcje kolorów dla koloru tekstu.

Każdy, kto obejrzy historię, może odpowiedzieć na zadane pytanie. Aby wyświetlić ich odpowiedzi, dotknij swojej historii, a następnie dotknij liczby wyświetleń w lewym dolnym rogu. Odpowiedzi nie są jednak publiczne, jeśli jednak dotkniesz odpowiedzi, zobaczysz opcję „Udostępnij odpowiedź”. Kiedy udostępniasz odpowiedź, przenosi Cię do ekranu Historia. Możesz dodać film lub zdjęcie, a pytanie wraz z odpowiedzią pojawi się jako naklejka u góry. Odpowiedź zostanie udostępniona Twojej historii, ale prawdopodobnie możesz ją również wysłać znajomym.

  Jak korzystać z efektów Instagrama na iPhonie i Androidzie

Możesz ograniczyć liczbę osób, które mogą odpowiadać na Twoje pytania dotyczące historii na Instagramie. Aby ograniczyć widownię, przejdź do elementów sterujących Story. W sekcji „Zezwalaj na odpowiedzi na wiadomości” zobaczysz trzy opcje; Wszyscy, osoby, które obserwujesz i wyłączone. Opcja Off umożliwia wyłączenie odpowiedzi na pytania, ale to również sprawia, że ​​pytanie jest bezużyteczne, chyba że jest to pytanie retoryczne, które chcesz zadać.

Ta funkcja nie jest zła. Zmusza ludzi do zrobienia czegoś innego niż tylko obejrzenie historii. Z pewnością będzie świetny dla marek, ale dla zwykłych użytkowników jest to łatwy sposób na interakcję z obserwującymi.

  Jak dodać link do historii na Instagramie?

x