Jak korzystać z Shunt Boost w GTA 5

Shunt Boost skutecznie przekształca samochód w kulę do wyburzeń, która prawie na pewno zniszczy każdego, kto odważy się jechać obok gracza. Czy jesteś użytkownikiem GTA 5 i zastanawiasz się, jak używać dopalacza w GTA 5? Jeśli szukasz więcej informacji na temat shunt jump w GTA 5, zostań z nami do końca. Dajemy Ci pomocny przewodnik, który rozwiąże wszystkie Twoje pytania, na przykład, czy możesz mieć doładowanie bocznikowe i skok pionowy oraz czy możesz mieć doładowanie bocznikowe i skok pionowy.

Jak korzystać z Shunt Boost w GTA 5

W dalszej części artykułu dowiesz się, jak korzystać z doładowania bocznika w GTA 5. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Co to jest Shunt Boost?

Shunt Boost skutecznie przekształca samochód w kulę do wyburzeń, która prawie na pewno zniszczy każdego, kto odważy się jechać obok gracza. Jeden z najsilniejszych modów pojazdów, który spowodował spustoszenie w trybie swobodnym GTA Online. Tylko pojazdy na arenie wojennej mogą korzystać z doładowania manewrowego, które jest dostępne w warsztacie na arenie wojennej. Służy do eliminowania przeciwników poruszających się w przeciwnym kierunku niż twój samochód.

Czy Shunt Boost jest dobry?

Tak, Shunt Boost działa dobrze. Wzmocnienie manewru jest bardziej sytuacyjne i koncentruje się na atakowaniu lub unikaniu ataków. Uderzasz bokiem osobę stojącą obok ciebie, gdy wykonujesz manewr doładowania. To trochę dziwne, ale dość mocne.

Czy możesz mieć Shunt Boost i Vertical Jump?

Na to pytanie nie można odpowiedzieć z całą pewnością, ponieważ te dwa ruchy są tak różne. Jednak niektórzy profesjonaliści twierdzą, że dobry bocznik może poprawić twój skok w pionie, zwiększając prędkość i moc.

Czy możesz latać z Shunt Boost?

Tak, dzięki doładowaniu bocznikowemu możesz latać; potrzebujesz tylko praktyki.

Jak korzystać z Shunt Boost w GTA 5?

Mimo że GTA 5 istnieje już od bardzo dawna, wciąż staje się lepsze. Twórcy umieścili w grze mechanikę wzmacniania boczników wraz z aktualizacją Arena War. W rezultacie w tym artykule dowiesz się, jak zastosować doładowanie bocznikowe w GTA 5 na wszystkich platformach.

Doładowanie bocznikowe to funkcja dla Ciebie, jeśli chcesz zamienić swój samochód w kulę do zniszczenia. Musisz kupić doładowanie bocznika przed jego użyciem. Po prostu podjedź samochodem do sklepu i kup Shunt Boost z kategorii Boost.

Jazda przez Los Santos po doładowaniu samochodu już nigdy nie będzie taka sama. Wraz z paskami zdrowia i pancerza powinieneś widzieć żółty pasek. Ten żółty pasek wskazuje, ile doładowania jest jeszcze dostępne; gdy jest pusta, doładowanie nie może zostać zablokowane.

Oto krótkie wyjaśnienie, jak używać wzmocnienia bocznikowego w GTA 5 na wielu platformach:

  • Na PS4 i PS5: Aby wskazać kierunek, w którym chcesz przesunąć doładowanie na PS4 lub PS5, przytrzymaj przycisk X, a następnie naciśnij przycisk L1 lub R1. Możesz poruszać się w lewo, naciskając L1, a w prawo, naciskając R1.

  • Wzmacnianie przetaczania na konsoli Xbox: Na konsoli Xbox wszystko, co musisz zrobić, aby wykonać przetaczanie, to nacisnąć przycisk A, a następnie przyciski LB lub RB, aby wskazać kierunek, w którym chcesz przetoczyć doładowanie.

  • Sterowanie dla PC Shunt Boost: Gracze na PC powinni tworzyć własne skróty klawiszowe dla własnego wzmocnienia. Domyślnie możesz to zrobić, naciskając lewy lub prawy klawisz ruchu, aby wskazać kierunek po naciśnięciu klawisza X.

Który przycisk naciskasz, aby użyć funkcji Shunt Boost?

Jeśli nie wiesz, który przycisk naciskasz, aby użyć wzmocnienia bocznikowego? W zależności od platformy, następujące przyciski muszą zostać wciśnięte w Grand Theft Auto Online, aby wykonać doładowanie:

  • PC: Przytrzymaj X podczas naciskania LMB/PPM.

  • PS4: Przytrzymaj X, naciskając jednocześnie L1 i R1.

  • Xbox: Przytrzymaj A i kliknij LB/RB.

Jak wystrzelić kogoś z bocznikiem?

Oto krótkie wyjaśnienie, jak wystrzelić kogoś za pomocą bocznika:

1. Otwórz GTA Online i uruchom GTA 5.

2. Użyj przyspieszenia pionowego, aby unieść samochód w powietrze.

3. Przechyl samochód na bok za pomocą lewego drążka analogowego.

4. Użyj doładowania bocznika, aby wysłać samochód rozbijający się w prawo.

Samochód będzie nadal jechał do przodu i utrzymywał się w powietrzu tak długo, jak będziesz trzymał go na boku. Musisz utrzymać pojazd w tej pozycji bocznej, ponieważ jeśli się dostosuje, zaczniesz spadać w kierunku ziemi.

Jak omijać skoki w GTA?

Oto krótkie wyjaśnienie, jak rozpocząć skok bocznikowy online w GTA:

1. Uruchom GTA 5 i przejdź do GTA Online.

2. Aby unieść pojazd w powietrze, użyj przyspieszenia pionowego.

3. Używając lewego drążka analogowego, przechyl pojazd na bok.

4. Aby wysłać samochód pędzący w prawo, użyj dopalacza manewrowego.

Tak długo, jak trzymasz samochód na boku, będzie on utrzymywał się w powietrzu i poruszał się do przodu. Musisz utrzymać tę pozycję boczną, ponieważ jeśli samochód zacznie korygować swoją pozycję, zaczniesz spadać w kierunku ziemi. Aby utrzymać samochód w powietrzu, po prostu wielokrotnie używaj ulepszonego doładowania hydraulicznego.

Aby uprościć przeskakiwanie, zalecamy wyposażenie małego/lekkiego samochodu w te modyfikacje. Chociaż może to nie być tak proste, jak latanie jednym z samolotów GTA Online, opanowanie tej metody jest nadal przyjemne.

Jak korzystać z Xbox Boost?

Aby wykonać doładowanie na konsoli Xbox, po prostu naciśnij przycisk A, a następnie przyciski LB lub RB, aby wskazać kierunek, w którym chcesz przetoczyć doładowanie.

Jak zablokować doładowanie w GTA Xbox?

Doładowanie bocznikowe to funkcja dla Ciebie, jeśli chcesz zamienić swój samochód w kulę do zniszczenia. Musisz kupić doładowanie bocznika przed jego użyciem. Po prostu podjedź swoim pojazdem do sklepu i kup doładowanie bocznikowe w dziale doładowań. Jazda przez Los Santos po doładowaniu samochodu już nigdy nie będzie taka sama. Spójrz na obszar pod minimapą w lewym dolnym rogu ekranu po otrzymaniu wzmocnienia manewru. Wraz z paskami zdrowia i pancerza powinieneś widzieć żółty pasek. Ten żółty pasek wskazuje, ile doładowania jest jeszcze dostępne; gdy jest pusta, doładowanie nie może zostać zablokowane.

Na Xboksie użyj najpierw przycisku A, a następnie przycisków LB lub RB na kontrolerze Xbox, aby przerzucić doładowanie na Xboksie.

***

Mamy nadzieję, że nauczyłeś się, jak używać doładowania przetaczania w GTA 5 i jak przetaczać skok w GTA. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie pytań i sugestii za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej. Daj nam też znać, czego chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.