Jak łączyć pliki PDF ZA DARMO?

Chcesz ułatwić zarządzanie plikami PDF dzięki scalaniu? Czytaj dalej, aby scalić pliki PDF ZA DARMO.

Dzisiaj wszyscy znamy słowo PDF, które oznacza przenośny format dokumentu. PDF to format pliku używany do niezawodnego przesyłania dokumentów. Jednak ze względu na uniwersalną kompatybilność i formatowanie ludzie wolą prezentować i wymieniać dokumenty w tym formacie. Ten format pliku gwarantuje, że Twój dokument będzie wyglądał tak samo na wszystkich urządzeniach, co jest niezbędne w przypadku prezentacji biznesowych.

Ponadto scalanie plików PDF polega na łączeniu wielu plików PDF w jeden plik. Główną zasadą jest uczynienie zarządzania plikami bardziej dostępnym. Jednak kilka dostępnych obecnie narzędzi i programów może pomóc w łączeniu plików PDF. W ten sposób ten proces łączenia ułatwi zarządzanie plikami, udostępnianie i uzyskiwanie dostępu do informacji.

Tutaj zobaczymy, jak scalanie plików PDF może ułatwić Ci pracę wraz z kilkoma programami, które mogą pomóc Ci w całym procesie scalania. Więc bez dalszej zwłoki, zanurzmy się od razu.

Potrzebujesz scalić pliki PDF

Scalanie plików PDF to pierwszy krok w każdym zarządzaniu przedsiębiorstwem. Pozwala zintegrować dokumenty w jeden kompaktowy plik PDF, który można łatwo udostępniać, uzyskiwać dostęp do informacji, archiwizować lub wysyłać do recenzji. Istnieje kilka powodów, dla których należy scalać pliki PDF.

 • Upraszcza zarządzanie dokumentami – scalanie w jeden plik PDF zamiast wielu oddzielnych plików może ułatwić organizowanie plików.
 • Większa wygoda — scalanie może zmniejszyć bałagan i skompresować duże pliki do małego rozmiaru, co ostatecznie ułatwi ich przesyłanie i pobieranie
 • Większa wydajność – scalanie plików może poprawić wydajność i dostępność, umożliwiając użytkownikom przeglądanie wielu dokumentów w jednym miejscu.
 • Bez konfiguracji — te narzędzia do scalania plików PDF nie wymagają instalacji. Prześlij wszystkie pliki PDF, które chcesz połączyć w jeden plik.

Ogólnie rzecz biorąc, to oprogramowanie jest cennym narzędziem zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Korzystanie z tego oprogramowania do łączenia może zaoszczędzić czas i wysiłek. W związku z tym uniemożliwi użytkownikom przełączanie się między różnymi plikami.

Jak łatwo łączyć pliki PDF?

Dostępnych jest wiele narzędzi i oprogramowania online, które mogą pomóc użytkownikom w bezproblemowym łączeniu plików PDF. Kilka dostępnych narzędzi to SmallPDF, PDF Merge, Adobe Acrobat, iLovePDF i tak dalej. Użytkownicy muszą wybrać jedno oprogramowanie zgodnie z ich wygodą. Oto dokładny proces, który poprowadzi użytkowników, jak bezpłatnie scalać pliki PDF za pomocą tych narzędzi.

 • Wybierz narzędzie online, które spełnia Twoje wymagania, i przejdź do tej witryny.
 • Prześlij dokumenty, które chcesz scalić, wybierając opcję „Scal pliki PDF”.
 • Zmień kolejność plików, jeśli to konieczne.
 • Kliknij opcje „Scal” lub „Połącz”.
 • Po zakończeniu procesu scalania możesz pobrać scalony plik PDF na swoje urządzenie.

Jednak niektóre narzędzia mogą oferować prostą opcję przeciągania i upuszczania, podczas gdy inne mogą wymagać wyszukania pliku. Podobnie niektóre narzędzia mogą umożliwiać zapisanie scalonego pliku bezpośrednio na Dysku Google.

Bezpłatne narzędzie online lub oprogramowanie może sprawić, że praca będzie prostsza i szybsza. Dlatego to narzędzie do łączenia jest korzystne zarówno do użytku profesjonalnego, jak i osobistego.

Scal PDF za pomocą Adobe Acrobat

Adobe Acrobat to zaawansowane narzędzie, które umożliwia użytkownikom tworzenie, edytowanie i manipulowanie dokumentami PDF. Zdolność Adobe Acrobat do tworzenia plików PDF z różnych formatów plików, w tym dokumentów Word, arkuszy kalkulacyjnych Excel i prezentacji PowerPoint, jest jedną z jego najważniejszych funkcji. Jest to szczególnie przydatne dla użytkowników, którzy muszą udostępniać dokumenty osobom, które mogą mieć inne oprogramowanie lub systemy operacyjne.

Adobe Acrobat zapewnia różne narzędzia do zmiany i manipulacji oprócz tworzenia plików PDF. Pozwala użytkownikom zmieniać tekst i obrazy, dodawać lub usuwać strony oraz łączyć wiele plików PDF w jeden dokument. Te funkcje mogą przynieść korzyści użytkownikom, którzy muszą zmodyfikować sfinalizowane dokumenty lub włączyć wiele dokumentów do jednego pliku w celu dystrybucji.

Oto szczegółowe kroki, które należy wykonać:

Najpierw odwiedź tę witrynę, aby uzyskać dostęp do narzędzia do scalania online programu Adobe Acrobat.

 • Kliknij „Wybierz pliki”, aby przesłać dokumenty PDF, które chcesz scalić. Możesz wybrać pliki z dysku lokalnego lub przeciągnąć je i upuścić na stronie.
 • Po wybraniu plików zostaną one przesłane do narzędzia scalania. Pliki można uporządkować, przeciągając je i przesuwając w żądanej kolejności.
 • Aby zainicjować procedurę scalania, kliknij opcję „Scal pliki”.
 • Aplikacja do scalania połączy pliki PDF w jeden dokument. W zależności od ilości posiadanych zasobów może to potrwać kilka sekund.
 • Scalony plik PDF można uzyskać po zakończeniu procesu. Kliknij „Pobierz”, aby zapisać plik na lokalnym dysku twardym.
 • To wszystko! Twoje pliki PDF zostały pomyślnie połączone przy użyciu programu Adobe Acrobat online.

  Funkcje Adobe Acrobat Premium

  Adobe Acrobat ułatwia łączenie plików PDF, ale wersja premium zapewnia dostęp do kilku dodatkowych funkcji. Oto niektóre z podstawowych funkcji, które mogą okazać się pomocne:

 • Program Acrobat DC umożliwia łatwą edycję tekstu i obrazów w plikach PDF. Jest to szczególnie przydatne, jeśli trzeba zmodyfikować dokument po jego sfinalizowaniu. Na przykład możesz dodać nowe warunki do umowy lub usunąć błędy w raporcie przed jego rozpowszechnieniem.
 • Program Acrobat DC umożliwia także dodawanie i usuwanie stron z dokumentów PDF. Jest to przydatne, jeśli musisz wstawić nową stronę do dokumentu lub jeśli chcesz usunąć poufne informacje przed udostępnieniem pliku.
 • Kolejną przydatną funkcją jest możliwość tworzenia interaktywnych dokumentów przez program Acrobat DC. Dzięki tej funkcji można generować formularze PDF, które użytkownicy mogą wypełniać bez drukowania fizycznej kopii i ręcznego wprowadzania danych. Jest to szczególnie przydatne w przypadku wniosków o zatrudnienie i formularzy rejestracyjnych.
 • Oprócz konsolidacji plików PDF program Acrobat DC umożliwia łączenie wielu plików w różnych formatach (takich jak dokumenty Word, arkusze kalkulacyjne Excel itp.) w jeden plik PDF. Może to być pomocne, jeśli chcesz skonsolidować dokumenty z różnych źródeł w jeden plik do dystrybucji.
 • Program Acrobat DC zapewnia również różne funkcje bezpieczeństwa pomagające chronić dokumenty PDF. Możesz dodać hasła do swoich plików, aby ograniczyć dostęp i zaszyfrować je, aby zapobiec nieautoryzowanemu kopiowaniu lub modyfikacji.
 • Alternatywy dla Adobe Acrobat

  Obecnie pliki PDF są szeroko stosowane do wymiany dokumentów online. Scalanie wielu plików PDF może być trudne. Na szczęście rozwiązania do scalania plików PDF online pozwalają użytkownikom szybko i łatwo łączyć pliki PDF bez pobierania lub instalowania oprogramowania.

  Wspomnieliśmy tutaj o kilku alternatywach, które mogą zastąpić Adobe Acrobat w procesie scalania plików PDF. Adobe Acrobat to dobrze znane i renomowane oprogramowanie do łączenia plików PDF; jednak jego wadą jest wysoki koszt abonamentu.

  Wybraliśmy te nazwy oprogramowania ze względu na ich funkcjonalność, wygodę i popularność. Przyjrzyjmy się zatem tym narzędziom.

  # 1. małypdf

  Smallpdf to alternatywa warta rozważenia, jeśli szukasz łatwego w użyciu rozwiązania do układania plików PDF w jeden plik. Jednak narzędzie do scalania Smallpdf jest niezwykle pomysłowe i proste w użyciu.

  Jego przyjazny dla użytkownika interfejs pozwala użytkownikom przeciągać i upuszczać pliki PDF, które chcą scalić. Ponadto aplikacja internetowa jest oprogramowaniem opartym na przeglądarce. Dlatego działa na wszystkich systemach operacyjnych, w tym Mac, Windows i Linux.

  Ponadto Smallpdf oferuje szeroką gamę innych narzędzi PDF, w tym narzędzia do kompresji, konwersji i edycji PDF. Najlepszą częścią tej fuzji plików PDF jest to, że użytkownik może korzystać z oprogramowania bez logowania. Ponadto wszystkie przesłane pliki zostaną usunięte w ciągu godziny. Dlatego wszystkie Twoje dokumenty i pliki PDF są w bezpiecznych rękach.

  #2. iLovePDF

  iLovePDF pozwala szybko tworzyć przyciągające wzrok pliki PDF. Możesz szybko i bezproblemowo łączyć różne pliki w jeden dokument. Wystarczy wejść na stronę internetową i wybrać opcję „Scal PDF”. Co więcej, iLovePDF umożliwia użytkownikom łączenie plików z usług przechowywania w chmurze, takich jak Dropbox, Dysk Google i OneDrive.

  Platforma jest bezpłatna, chociaż dostępna jest wersja premium, która umożliwia korzystanie z dodatkowych funkcji, takich jak nieograniczone rozmiary plików i łączenie plików bez połączenia z Internetem.

  Ogólnie rzecz biorąc, oprogramowanie do scalania plików PDF iLovePDF to solidne, łatwe w użyciu oprogramowanie do scalania plików PDF, które oszczędza czas i wysiłek. Jest świetny do użytku osobistego i zawodowego dzięki prostej Ul, ogromnej obsłudze plików i solidnym bezpieczeństwu.

  #3. DocFly

  DocFly kompiluje wiele plików PDF w jeden, łatwy w zarządzaniu plik. Dzięki temu pliki PDF są łatwo dostępne, można je szybko udostępniać i wygodniej. Użytkownicy mogą przeciągać i upuszczać pliki, które chcą scalić, a po zakończeniu procesu scalania mogą zapisać je na swoim komputerze. Ponadto użytkownicy mogą udostępniać je za pośrednictwem poczty e-mail lub usługi przechowywania w chmurze.

  Ponadto DocFly zawiera wiele nowoczesnych funkcji, które są szybkie, niezawodne i łatwe do nauczenia się i użytkowania. Użytkownicy mogą również dodać hasło do scalonego pliku PDF, aby zapewnić jego bezpieczeństwo.

  W przeciwieństwie do innych internetowych edytorów PDF, usługa DocFly pozwala użytkownikom zarządzać całą edycją PDF w jednym miejscu.

  #4. PDF Cukierki

  PDF Candy to niesamowite narzędzie do scalania online, które pomaga łatwo, szybko, bez znaków wodnych i bezpłatnie łączyć wiele plików PDF online. Intuicyjny GUI pozwala użytkownikom bezproblemowo korzystać z tego oprogramowania. PDF Candy może łączyć do 100 plików PDF online. Jego funkcja automatycznego sortowania łączy Twoje pliki jeszcze szybciej.

  Ponadto przesłane przez Ciebie dokumenty zostaną usunięte w ciągu dwóch godzin dla Twojego bezpieczeństwa. Co więcej, narzędzia do edycji online PDFCandy są oparte na chmurze, co umożliwia użytkownikom łączenie plików w ułamku sekundy.

  #5. PDFChef

  Jeśli szukasz niezawodnego narzędzia do edycji plików PDF na komputerze, oto PDFChef łączący oprogramowanie PDF dla Ciebie. Jego wersja na komputer umożliwia użytkownikom bezpieczną i bezproblemową obsługę dowolnego zadania związanego z plikami PDF. W zaledwie trzech prostych krokach możesz połączyć pliki PDF w ciągu kilku minut, niezależnie od rozmiaru pliku. Oprócz tego PDFChef jest kompatybilny ze wszystkimi przeglądarkami i systemami operacyjnymi.

  To narzędzie do scalania ma przyjazny dla użytkownika interfejs i nie wymaga instalacji. W przypadku bezpieczeństwa PDFChef zapewnia, że ​​żadne osoby trzecie nie będą miały dostępu do Twoich danych. W pełni funkcjonalny interfejs PDFChef umożliwia użytkownikom zmianę kolejności stron w scalonym pliku PDF przed jego zapisaniem.

  Wniosek

  Krótko mówiąc, PDF jest szeroko stosowanym formatem plików, który zapewnia kompatybilność, łatwość tworzenia, bezpieczeństwo i dostępność. Scalanie plików PDF to podstawowa funkcja, która umożliwia użytkownikom łączenie wielu dokumentów i plików w jednym pliku PDF. Ponadto scalanie sprawia, że ​​plik jest wydajny i wygodny oraz zmniejsza bałagan i zużycie miejsca.

  W powyższym artykule wspomnieliśmy o internetowym narzędziu Adobe Acrobat do scalania plików PDF i niektórych alternatywach z krótkimi notatkami. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze bezpłatnego narzędzia do scalania online, możesz wybrać jedno z wymienionych powyżej.

  Możesz także zapoznać się z najlepszym oprogramowaniem do zarządzania dokumentami dla małych i średnich firm.

  x