Jak losowo wybrać punkt odbioru dla Fortnite i PUBG

Wspaniałą rzeczą w grach online dla wielu graczy jest to, że możesz grać ze znajomymi. Niezbyt przyjemne jest to, że nie możesz zdecydować o punkcie zrzutu. Jeśli grasz w Fornight i PUBG lub oba i masz trudności z wybraniem punktu zrzutu, spróbuj użyć opcji Gdzie upuścić. To bezpłatna aplikacja internetowa, która wybierze losowy punkt zrzutu Fortnite i PUGB.

Wybierasz grę, dla której chcesz wybrać punkt zrzutu, i kliknij przycisk Gdzie upuścić, gdy mapa tej gry zostanie załadowana. Aplikacja przypisze lokalizację, w której wszyscy będą mogli upuścić.

Punkt zrzutu do Fortnite i PUBG

Odwiedzić WhereToDrop i wybierz grę, w którą grasz. Jeśli wybierzesz PUBG do gry, będziesz mieć możliwość wyboru mapy Erangel lub Miramar. Niewydana mapa Savage nie jest prezentowana, ale prawdopodobnie zostanie dodana, gdy zostanie ostatecznie udostępniona graczom.

Po wybraniu gry i mapy WhereToDrop załaduje mapę i masz przycisk Wheretodrop.com, który musisz kliknąć.

Jeśli spojrzysz na granicę mapy, zobaczysz, że jest ponumerowana po lewej stronie i wypisana na górze, podobnie jak szachownica. Służą one jako współrzędne punktu zrzutu i odpowiadają tym, które widzisz na mapie. Kiedy musisz upuścić, możesz ich użyć do przeciągnięcia znacznika punktu zrzutu.

Aplikacja wybiera losowe miejsca i niekoniecznie zaznaczone miejsca na mapie. Ta aplikacja działa niezależnie od wszystkich platform, na których możesz grać w te gry, więc chociaż może służyć jako bezstronny sposób na wybranie punktu zrzutu, w żaden sposób nie może zmusić twojego zespołu do wylądowania tam. Wszyscy musicie zgodzić się na honorowanie dowolnego punktu zrzutu, który wybierze aplikacja, lub w ogóle jej nie używać. Na mapie nie ma dostępnych elementów sterujących powiększeniem. Nie możesz wybrać określonej części mapy, a następnie poprosić aplikację o wybranie tam punktu zrzutu.

Where To Drop nie oferuje żadnej przewagi taktycznej przy wybieraniu punktu zrzutu, więc jeśli masz dobry powód, by upaść w innym miejscu, powinieneś to zrobić. Ta aplikacja to nic innego jak sposób na rozstrzygnięcie sporu. Nie prowadzi również do miejsca, w którym musisz spaść. Ponownie, będziesz musiał zapoznać się z mapą i mechaniką gry oraz nawigować.

x