Jak migrować lub importować konto Minecraft

Może przyjść czas, kiedy poczujesz potrzebę przeniesienia Konto Minecraft do innego. Jest to bardzo ważne, ponieważ Minecraft jest popularną grą, a większość graczy woli zachować swoje konto, niż od niego zrezygnować i całkowicie utworzyć nowe. Plan polega na przeniesieniu konta na inny e-mail w najprostszy możliwy sposób. Pamiętaj, że ta metoda działa tylko ze starszymi kontami Minecraft, więc musisz wziąć to pod uwagę przed przejściem dalej.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, zanim przejdziesz dalej, jest upewnienie się, że nowe konto e-mail jest uruchomione, jeśli jeszcze go nie utworzyłeś. Zalecamy korzystanie z programu Outlook, ale możesz użyć dowolnej opcji, która jest Twoim zdaniem najlepsza.

Jak przenieść lub zaimportować konto Minecraft

Migracja twojego konta Minecraft na nowe jest bardzo łatwa, ale jeśli masz problemy, cóż, będziemy mieli twoje plecy jak zawsze. Kroki są następujące:

  1. Odwiedź stronę migracji Mojang
  2. Szczegóły dotyczące nowego konta Mojang
  3. Jeśli wszystko powyżej zawiedzie, skontaktuj się z Mojangiem.

1) Odwiedź stronę migracji Mojang

Jak przenieść lub zaimportować konto Minecraft

OK, więc pierwszym krokiem tutaj jest przejście do strony migracji dostarczonej przez Mojang. Jeśli jesteś zdezorientowany co do tego, kim lub czym jest Mojang, to właśnie firma stworzyła Minecraft, który jest teraz własnością Microsoft.

Na stronie widać, że będziesz musiał wypełnić niektóre formularze. Pamiętaj o dokładnym dodaniu poświadczeń do konta Minecraft. Twój adres e-mail, nazwa użytkownika i hasło są tutaj wymagane, aby wszystko przebiegało sprawnie.

2) Szczegóły dotyczące nowego konta Mojang

Jak przenieść lub zaimportować konto Minecraft

W tej sekcji użytkownik zostanie poproszony o podanie typu szczegółów nowego konta Mojang, które jest nowym kontem Minecraft. Zaloguj się przy użyciu tego samego adresu e-mail i hasła, które zostały użyte do utworzenia nowego konta.

Użytkownicy zostaną poproszeni o dodanie daty urodzenia i zaakceptowanie Regulaminu przed przejściem dalej.

Warunki są dość obszerne, więc nie zagłębimy się tutaj. Możesz to zrobić sam, jeśli czujesz taką potrzebę.

Na koniec kliknij przycisk Migruj konto, aby przenieść dane ze starego konta bezpośrednio na nowe.

3) Jeśli wszystko powyżej zawiedzie, skontaktuj się z Mojang

Jest mało prawdopodobne, aby kroki, które ustaliliśmy, nigdy nie zawiodły, ale jeśli sprawy potoczą się na bok, sugerujemy nawiązanie kontaktu z Mojangiem.

Odwiedź stronę kontaktową, postępuj zgodnie z instrukcjami tam i powinieneś być w porządku.


x