Jak naprawić błąd logowania League of Legends (LoL nie mógł zalogować się na nieprawidłową sesję)

League of Legends to gra online, a jej baza graczy jest ogromna. Gra toczy się w zasadzie na arenie internetowej. W grę można grać zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i na telefonie iPhone lub telefonie z systemem Android.

Błąd logowania do League of Legends

Napraw nieoczekiwany błąd sesji logowania League of Legends

Aby zagrać w League of Legends, musisz zalogować się na swoje konto. Konto można utworzyć za pomocą adresu e-mail, konta Google lub konta Apple. Zwykle gracze pozostają zalogowani do gry, chyba że się wylogują. Jeśli jednak próbujesz grać w League of Legends i pojawia się błąd nieoczekiwanej sesji logowania, wypróbuj poniższe rozwiązania.

Wymuś wylogowanie i zaloguj się ponownie

Jeśli po otwarciu League of Legends pojawia się błąd nieoczekiwanej sesji logowania, spróbuj się wylogować i zalogować ponownie.

Otwórz League of Legends.
Kliknij przycisk zamykania, zanim pojawi się błąd.
W monicie Zakończ teraz kliknij opcję Wyloguj się.
Wyjdź z gry i otwórz ją ponownie.
Zaloguj się.

Zamknij wszystkie procesy League of Legends

Proste wylogowanie lipiec czasami nie wystarczy, aby naprawić błąd Nieoczekiwanego błędu sesji logowania. Jeśli nadal go widzisz, wyloguj się i zamknij wszystkie procesy związane z League of Legends.

Otwórz League of Legends.
Kliknij przycisk zamykania, zanim pojawi się błąd.
Kliknij Wyloguj się w monicie Zakończ teraz.
Kliknij prawym przyciskiem myszy pasek zadań i wybierz Menedżer zadań z menu kontekstowego.
Przejdź do zakładki Procesy.
Szukaj League of Legends.
Wybierz proces i kliknij przycisk Zakończ teraz na dole.
Powtórz dla wszystkich procesów League of Legends.

Wyłącz VPN

Jeśli używasz VPN do gry w League of Legends, spróbuj ją odłączyć. Gra nie jest ograniczona geograficznie, więc tak naprawdę nie potrzebujesz VPN, aby w nią grać. Możliwe, że sama sieć VPN ma problemy, które z kolei powodują błąd nieoczekiwanej sesji logowania. Spróbuj połączyć się bez VPN.

Wniosek

League of Legends ma w każdej chwili tysiące graczy online. Nie jest nowy w radzeniu sobie z dużą liczbą graczy, a jego serwery są w stanie sobie z nimi poradzić. Błąd nieoczekiwanej sesji logowania ma więcej wspólnego z grą uruchomioną na pulpicie niż z serwerami gry online. W szczególności coś przechowywanego lokalnie jest albo uszkodzone, albo wygasło (podobnie jak plik cookie), a gra nie może tego odświeżyć. W większości przypadków kluczem do rozwiązania problemu jest proste wymuszone wylogowanie.