iOS

Jak naprawić błąd „Przepraszamy, wystąpił problem z aplikacją” dla aplikacji Skróty Siri na iOS

Udostępnij teraz w social media:

Skróty Siri okazały się dość przydatne. Chociaż są ograniczone, nadal stanowią świetny sposób na automatyzację zadań. Za pomocą skrótów Siri możesz nagrać frazę audio, która po wypowiedzeniu Siri uruchomi skrót. Umożliwia to uruchamianie skrótów bez uprzedniego otwierania aplikacji Skróty. Jedynym problemem jest to, że niektórzy użytkownicy nie mogą uruchamiać tych skrótów za pomocą nagranych poleceń audio. Ciągle pojawia się komunikat o błędzie „Przepraszamy, wystąpił problem z aplikacją”. Siri wyświetla przycisk Otwórz ustawienia, który nie przekierowuje użytkowników do ekranu, który rozwiąże problem.

Ten problem występuje od jakiegoś czasu i możesz pomyśleć, że ma to związek z nieprawidłowym działaniem skrótu lub jakimś niejasnym ustawieniem Siri, którego nie włączałeś, ale tak nie jest. Jest to błąd systemu iOS i został ostatecznie rozwiązany.

  Jak korzystać z Dark Reader, aby włączyć tryb ciemny dla wszystkich stron internetowych na iOS 15?

Napraw „Przepraszamy, wystąpił problem z aplikacją”

Rozwiązanie jest naprawdę proste, być może już je zastosowałeś. Musisz zaktualizować wersję iOS do iOS 12.3. Spowoduje to rozwiązanie wszelkich problemów związanych ze skrótami Siri. Aktualizacja została wprowadzona wczoraj i podobnie jak wiele aktualizacji zawiera poprawki błędów.

Po zaktualizowaniu systemu operacyjnego wywołaj Siri i wypowiedz jedno z poleceń skrótu. Tym razem skrót powinien działać bez żadnych problemów.

Musisz mieć zainstalowaną aplikację Skróty na swoim urządzeniu i powinna być aktualna.

Ten błąd nęka użytkowników iOS 12 od dłuższego czasu. Jednak nie wszystkich to nękało. Miałem do dyspozycji dwa różne urządzenia iOS i oba miały tę samą wersję iOS 12. Na jednym urządzeniu wystąpił ten błąd, a na drugim nie.

  Jak dodać foldery aplikacji do Docka w iOS [No Jailbreak]

Użytkownicy, którzy doświadczyli tego błędu przy pierwszej próbie użycia polecenia głosowego do uruchomienia skrótu Siri, mogli pomyśleć, że oznacza to, że coś jest nie tak ze skrótem, który próbowali uruchomić. Jeśli podejrzewasz, że skrót nie działa, sposobem na przetestowanie go jest uruchomienie go raz z aplikacji Skróty. Jeśli skrót działa bez żadnych problemów, powinieneś móc go uruchomić za pomocą polecenia Siri. Sprawdź dwukrotnie, aby upewnić się, że nagrałeś dla niego polecenie.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu unikasz aktualizacji do iOS 12.3 i szukasz alternatywnej poprawki, nie ma takiej. Przywrócenie telefonu nie załatwi sprawy, podobnie jak usunięcie i ponowne zaimportowanie skrótu. Jest to obecnie jedyna poprawka, którą wypróbowałem i która zadziałała.

  8 najlepszych przeglądarek na iOS

x