Jak naprawić błąd TsIGame.exo w PUBG

Udostępnij teraz w social media:

PUBG na komputery stacjonarne jest dostępne przez Steam. Po zainstalowaniu gry na Steamie nie musisz robić nic poza kliknięciem przycisku pobierania. Steam zajmie się wszystkim, co jest potrzebne do uruchomienia gry, w tym instalacją dodatkowego oprogramowania, np. frameworków.

Usuń błąd TsIGame.exo w PUBG

PUBG to gra online. Aby zagrać w grę, użytkownicy muszą wybrać pobliski region i są dodawani do gier z maksymalnie 99 innymi graczami. Potem walka do samego końca. Czasami znalezienie gry może trochę potrwać, ale czas oczekiwania nie przekracza minuty.

Jeśli uruchomisz PUBG i pojawi się błąd TsIGame.exo, w zasadzie nie możesz grać w tę grę. W większości przypadków gra się zawiesza. W niektórych może nadal działać, ale nie będziesz mógł dołączyć do gry. Tak czy inaczej, nie możesz grać. Oto jak to naprawić.

  Jak naprawić PUBG, który nie jest autoryzowany na twojej platformie?

Sprawdź użycie pamięci

Błąd TsIGame.exo w PUBG może być spowodowany małą ilością pamięci. Wymagana pamięć gry w wersji na PC jest dość wysoka i wynosi 8 GB na niższym końcu i 16 GB na wyższym/najlepszym końcu wydajności. Jeśli nie masz komputera specjalnie zaprojektowanego do gier, nawet jeśli ma kilka lat, prawdopodobnie będziesz mieć problemy z pamięcią.

Aby to naprawić, spróbuj wykonać następujące czynności.

Zamknij wszystkie niepotrzebne aplikacje uruchomione w systemie, zwłaszcza jeśli Chrome jest jedną z nich. Upewnij się, że przeglądarka nie jest ustawiona na dalsze działanie w tle.
Nie używaj aplikacji takich jak OBS do nagrywania rozgrywki; zużywają pamięć, a nagrywanie ekranu jest procesem wymagającym dużej ilości grafiki.
Przełącz tryb gry w systemie Windows 10. Może to pomóc lub utrudnić grę. Otwórz aplikację Ustawienia i przejdź do Gry. Wybierz kartę Tryb gry i przełącz stan trybu; wyłącz go, jeśli jest włączony, lub włącz, jeśli jest wyłączony.
Otwórz Menedżera zadań i posortuj elementy na karcie Procesy według kolumny Pamięć. Zrezygnuj ze wszystkiego, czego nie potrzebujesz podczas gry.
Wyłącz inne aplikacje nakładkowe, np. Discord, Nvidia Shadowplay itp.

  Jak naprawić błąd „nie udało się zainicjować STEAM” w PUBG

Sprawdź integralność pliku

Problemy z grami Steam można często rozwiązać, weryfikując pliki i upewniając się, że nie ma w nich nic złego.

Otwórz Steam.
Przejdź do swojej biblioteki.
Kliknij prawym przyciskiem myszy PUBG i wybierz Właściwości z menu kontekstowego.
Przejdź do zakładki Pliki lokalne.
Kliknij Sprawdź integralność plików gry.
Zezwól Steamowi na sprawdzanie i rozwiązywanie problemów z plikami gry.

Zainstaluj ponownie pakiet redystrybucyjny Microsoft Visual C++

Pakiet redystrybucyjny Microsoft Visual C++ to niezbędna biblioteka, której większość aplikacji w systemie Windows potrzebuje do działania. Problemy z mogą powodować błąd TsIGame.exo w PUBG. Odinstaluj i ponownie zainstaluj bibliotekę.

Otwórz Panel sterowania.
Przejdź do Programy>Odinstaluj program.
Wybierz Microsoft Visual C++ z listy programów i kliknij przycisk Odinstaluj.
Pobierz pakiet redystrybucyjny Microsoft Visual C++ od Microsoft i zainstaluj go ponownie.

  Jak dołączyć do serwera testowego PUBG?

Wniosek

Komputerowa wersja PUBG nie jest przeznaczona do grania na słabszych komputerach PC lub laptopach. Możesz sobie radzić z tanim systemem, ale w końcu napotkasz problemy. Kiedyś istniała wersja Lite aplikacji PUBG na komputery, ale została wycofana. Jeśli Twój komputer nie ma sprzętu potrzebnego do grania w grę, możesz użyć oficjalnego emulatora Androida firmy Tencent i zagrać w mobilną wersję gry.

x