Jak naprawić błąd uwierzytelniania bramy AT&T U-verse?

Udostępnij teraz w social media:

Twoje połączenie internetowe przychodzi do Ciebie za pośrednictwem usługodawcy internetowego. Dostawca usług internetowych zwykle pozostaje w tle; wszystko, co wiesz, to to, że twoje urządzenia są w stanie połączyć się z routerem i wszystko jest w porządku. Jeśli masz problemy z połączeniem się z konkretną witryną, często są one związane z ustawieniami internetowymi lub konfiguracją routera. Zwykle jest to łatwe do rozwiązania.

Napraw błąd uwierzytelniania bramy AT&T U-verse

AT&T jest jednym z największych dostawców usług internetowych w Ameryce. Zapewnia zarówno szybki Internet, jak i szybkie połączenia kablowe, a także inne usługi i produkty. Zwykle możesz polegać na nieprzerwanej obsłudze firmy. Dotyczy to zarówno Internetu, jak i usług kablowych.

  Jak połączyć Apple AirPods z komputerem Mac

Spośród wielu usług i produktów oferowanych przez AT&T, usługa U-Verse TV. Jest to telewizor dostarczany przez szybkie połączenie sieciowe i jak każde inne połączenie sieciowe, może napotkać problemy. Jeśli widzisz komunikat o błędzie uwierzytelniania bramy na swoim telewizorze U-Verse, wypróbuj poniższe rozwiązania.

1. Sprawdź status usługi AT&T

Zanim spróbujesz naprawić błąd uwierzytelniania bramy, sprawdź, czy jest on po Twojej stronie lub czy AT&T nie ma awarii usługi. To się zdarza i firma musi to naprawić.

Aby sprawdzić stan usługi, odwiedź strona stanu usług firmy. Ewentualnie możesz skorzystać z całej linii wsparcia, a oni poinformują Cię, czy problem trwa.

  Jak włączyć nowe menu rozszerzeń Chrome

Jeśli wystąpi awaria usługi, rozwiązanie problemu należy do AT&T.

2. Modem cyklu zasilania

Spróbuj ponownie uruchomić modem, czyli router.

Znajdź przycisk zasilania na routerze.
Naciśnij i przytrzymaj przycisk przez 15 sekund.
Zwolnij przycisk.
Odłącz modem od gniazdka ściennego.
Poczekaj kolejne 15 sekund.
Podłącz wtyczkę zasilania do modemu.
Naciśnij przycisk zasilania, aby go włączyć.
Poczekaj, aż światła się ustabilizują.

3. Sprawdź, czy nie ma luźnego kabla

Jeśli kabel nie jest prawidłowo podłączony do routera, może pojawić się błąd uwierzytelniania bramy. Zlokalizuj router i upewnij się, że wszystko jest bezpiecznie podłączone. Spróbuj odłączyć i ponownie podłączyć. Dodatkowo upewnij się, że wszystko jest podłączone do właściwego portu/gniazda.

4. Zresetuj router

Spróbuj zresetować router. Błąd uwierzytelniania bramy wskazuje na problem z konfiguracjami sieci i jeśli korzystasz z telewizora oraz innych urządzeń, ustawienia sieciowe routera muszą zostać zresetowane.

  Jak odtwarzać listę odtwarzania Spotify za pomocą Alexy?

Znajdź przycisk resetowania na routerze (jest inny niż przycisk zasilania).
Naciśnij i przytrzymaj przycisk resetowania.
Gdy kontrolki na routerze zaczną migać, zwolnij przycisk.
Poczekaj, aż światła się ustabilizują.
Błąd uwierzytelniania bramy powinien zniknąć.

Wniosek

Błąd niepowodzenia uwierzytelnienia bramy na komputerze może mieć związek z różnymi rzeczami; przeglądarka, ustawienia sieciowe komputera, ustawienia DNS lub witryna, do której próbujesz uzyskać dostęp. Jeśli jednak zobaczysz błąd uwierzytelniania bramy na wszystkich swoich urządzeniach, może to oznaczać, że router lub połączenie są uszkodzone. Jeśli nie wiesz, jak resetować router, możesz skontaktować się z AT&T w celu uzyskania pomocy.

x