Jak naprawić błędy połączenia z serwerem Among Us?

Wśród nas można grać online lub przez sieć lokalną. Nie trzeba dodawać, że w grę często gra się online, a nie w sieci lokalnej. Among Us pozwala użytkownikom tworzyć gry publiczne i dołączać do nich, a wszystkie te gry są hostowane na własnych serwerach firm.

pośród nas

Wśród nas połączenie z serwerem

Among Us ma serwery w różnych regionach. Kiedy grasz w grę, automatycznie wybiera najbliższy serwer. Gry, które zobaczysz, są hostowane na serwerach w wybranym regionie. W idealnym przypadku nie powinno być żadnych opóźnień, a połączenie z serwerem powinno być łatwe. Jeśli próbujesz dołączyć do gry Among Us, ale gra ciągle się rozłącza z powodu problemów z połączeniem z serwerem, wypróbuj następujące rozwiązania.

1. Zmień lokalizację serwera

Wśród nas nie zawsze wybiera najbliższy serwer. Czasami istnieje inny region, który możesz wybrać, a zrobienie tego może rozwiązać problem.

Uruchom wśród nas.
Wybierz Online.
W prawym dolnym rogu kliknij ikonę regionu.
Wybierz inny region.
Spróbuj połączyć się z grą.

2. Aktualizacja wśród nas

Among Us blokuje użytkownikom dostęp do gry, jeśli nie korzystają z najnowszej wersji gry. Niektórzy gracze używają obejść, aby grać w starsze wersje gry. Jeśli tak jest, musisz zaktualizować grę. Bez względu na to, na jakiej platformie grasz, musisz zagrać w najnowszą dostępną wersję, w przeciwnym razie napotkasz różnego rodzaju problemy.

3. Sprawdź łączność sieciową

Gry online, niezależnie od tego, w którą grasz, wymagają stabilnego połączenia internetowego z niskim pingiem. Sprawdź swoje połączenie, aby zobaczyć, jak się trzyma.

Otwórz przeglądarkę na pulpicie.
Odwiedzać Speedtest.net.
Kliknij Idź.
Sprawdź ping i prędkość internetu.
Twój ping powinien być dwucyfrowy i nie większy niż 100.

4. Wyłącz VPN

Jeśli korzystasz z VPN na swoim komputerze, może to zakłócać połączenie. VPN może mieć własne problemy z łącznością lub pośród nas może ją blokować. Wyłącz VPN i spróbuj połączyć się z grą.

5. Uruchom ponownie urządzenie

To rozwiązanie działa najczęściej na urządzeniach mobilnych, ale jeśli grasz na komputerze stacjonarnym, warto spróbować. Uruchom ponownie telefon, tablet lub komputer stacjonarny, a następnie uruchom grę.

Wniosek

Wśród nas stało się celem wielu hacków i cheatware. Firma stojąca za grą pracuje nad tym, aby to naprawić, aby każdy mógł grać w uczciwą grę. W ten sposób dodał wiele ograniczeń i kontroli. Jeśli używasz aplikacji, która może być uważana za oszustwo, wyłącz ją, a gra powinna być możliwa bez problemów.