Udostępnij teraz w social media:

Serwisy streamingowe online stały się niezwykle popularne. Ludzie nie odcięli całkowicie kabla i nadal kupują abonamenty kablowe, ale sieci takie jak CBS mają opcje przesyłania strumieniowego online, aby pozostać konkurencyjnymi w stosunku do Hulu, HBO, Netflix itp.

CBS All Access nie działa na Amazon Firestick

Usługi przesyłania strumieniowego są przeznaczone nie tylko dla urządzeń mobilnych lub komputerów. Telewizory Smart TV i TV Stick to świetny sposób na oglądanie filmów i programów telewizyjnych na telewizorze bez podłączania go do telefonu lub komputera. Amazon Firestick, podobnie jak inne kije telewizyjne, może przesyłać strumieniowo treści z CBS All Access. Jeśli nie możesz uruchomić go na Firestick, wypróbuj poniższe rozwiązania.

Sprawdź -   Edytuj ostrość i intensywność efektu rozmycia w aplikacji Aparat Google

Uwaga: w tym przewodniku założono, że nie możesz przesyłać strumieniowo z CBS All Access, ale wszystko inne działa, tj. Możesz przesyłać strumieniowo z innych kanałów/dostawców treści.

1. Włącz i wyłącz wszystko

Aby przesyłać strumieniowo CBS Access przez Firestick, Firestick znacznie łączy się z telewizorem i siecią bezprzewodową. Zasadniczo masz router, Firestick i telewizor, które muszą być włączane i wyłączane.

Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania na routerze przez 5-10 sekund.
Zwolnij przycisk.
Poczekaj 5-10 sekund.
Naciśnij przycisk zasilania i włącz router.
Odłącz Firestick i telewizor.
Odczekaj 10-15 sekund.
Podłącz ponownie oba urządzenia i spróbuj przesyłać strumieniowo z CBS All Access.

Wyczyść pamięć podręczną Firestick

Firestick może czasami napotkać problemy z przesyłaniem strumieniowym, a czyszczenie pamięci podręcznej jest w większości przypadków rozwiązaniem.

Sprawdź -   System operacyjny Chrome się fragmentuje (i tym razem jest to wina Google)

Podłącz Firestick do telewizora i włącz go.
Wybierz Ustawienia za pomocą pilota Firestick.
Przejdź do Aplikacje>Zarządzaj zainstalowanymi aplikacjami>CBS.
Wybierz opcję Wyczyść pamięć podręczną.
Wybierz Wyczyść dane.
Spróbuj przesyłać strumieniowo z CBS.

Zresetuj Amazon Firestick

Jeśli czyszczenie pamięci podręcznej nie działa, możesz zresetować Firestick. Nie stracisz żadnych danych i jest to dość nieszkodliwe. Będziesz musiał ponownie zainstalować aplikacje.

Podłącz Firestick do telewizora.
Użyj pilota i wybierz Ustawienia.
Przejdź do Mój Firestick> Przywróć domyślne.
Wybierz opcję Resetuj.
Zezwól Firestick na zresetowanie i ponownie dodaj aplikację CBS All Access.

Wniosek

Jeśli używasz VPN do przesyłania strumieniowego z CBS, możliwe, że VPN jest blokowany. Korzystanie z VPN z Firestick samo w sobie jest skomplikowanym procesem, więc sprawdź, czy wszystko jest poprawnie skonfigurowane. Na koniec upewnij się, że Twoja subskrypcja jest aktywna i sprawdź, czy możesz przesyłać strumieniowo z CBS All Access z systemu komputerowego. Możliwe, że usługa przesyłania strumieniowego ma własne problemy, w takim przypadku będziesz musiał poczekać, aż zostanie naprawiony.

Sprawdź -   Jak skonfigurować grupy za pomocą Asystenta Google