Jak naprawić cenę niedostępną dla rozszerzeń w Chrome Web Store

W Chrome Web Store znajdziesz aplikacje i rozszerzenia dla Google Chrome. To dość duży sklep, ale często można znaleźć zduplikowane / fałszywe aplikacje i rozszerzenia. Ponadto kilka popularnych rozszerzeń Chrome zostało uznanych za winne wstrzykiwania reklam itp., A niektóre nawet zostały zhakowane. Czasami jest to sytuacja, w której trzeba uważać na kupującego. Oprócz tych sporadycznych problemów, podczas pobierania rozszerzenia zwykle nie występują żadne problemy. Naprawdę wystarczy kliknąć przycisk „Dodaj do Chrome”. Czasami jednak przycisk „Dodaj do Chrome” jest zastępowany przyciskiem „Cena niedostępna”. Uniemożliwia to zainstalowanie rozszerzenia. Oto jak to obejść.

Cena ustalona niedostępna dla rozszerzeń

Są dwa powody, dla których widzisz przycisk „Cena niedostępna”, gdy próbujesz pobrać rozszerzenie z Chrome Web Store; ograniczenia regionalne, ograniczenia zakupu. Oba naprawdę mają związek z krajem, w którym się znajdujesz. Programiści nakładają regionalne ograniczenia, które uniemożliwiają użytkownikom spoza wyznaczonego obszaru zainstalowanie aplikacji / rozszerzenia. Ograniczenie zakupów ma związek z tym, czy robienie zakupów w Chrome Web Store jest możliwe w Twoim kraju.

Prostym sposobem obejścia problemu z niedostępną ceną jest skorzystanie z VPN. Zainstaluj VPN, a następnie odwiedź stronę rozszerzenia w Chrome Web Store. Powinieneś zobaczyć przycisk „Dodaj do Chrome”. Kliknij go, a rozszerzenie zostanie zainstalowane.

Ograniczenia

Pomoże Ci to obejść ograniczenia regionalne. Jeśli rozszerzenie działa tylko w niektórych obszarach, możliwe, że będziesz potrzebować VPN, aby korzystać z rozszerzenia. Nie ma sposobu, aby stwierdzić, w jakim kraju jest dostępne rozszerzenie, więc będzie trochę prób i błędów. Jeśli ograniczenie wynika z tego, że nie możesz kupować rzeczy w Chrome Web Store w swoim kraju, możesz napotkać blokadę drogową.

Będziesz potrzebować metody płatności, która działa w kraju, w którym rozszerzenie jest dostępne, i ponownie powinieneś skorzystać z VPN, która może zagwarantować, że Twoje informacje będą bezpieczne. VPN pozbędzie się przycisku Cena niedostępna, a jeśli rozszerzenie będzie bezpłatne, będziesz mógł je zainstalować bez żadnych problemów.

Powinniśmy również ostrzec, że jeśli zamierzasz kupić rozszerzenie i potrzebujesz VPN tylko po to, aby je pobrać, upewnij się, że będzie działać w Twoim kraju. Rozszerzenia są zwykle bezpłatne, a nieliczne, które są płatne, mają wersję próbną, więc weź ją na spin.