iOS

Jak naprawić iOS 11.1 A [?] Błąd autokorekty

Błędy w iOS 11 wciąż pojawiają się. Apple wypuściło już iOS 11.1, nieco ponad miesiąc po wydaniu iOS 11. Pomiędzy nimi pojawiły się mniejsze aktualizacje mające na celu zabijanie błędów. Duża funkcja dodana w iOS 11.1 to 70 nowych emoji, ale ta iteracja ma również dość irytujący błąd. Jeśli wpiszesz literę I, zostanie ona automatycznie poprawiona na A [?]. Nikt tak naprawdę nie wie, dlaczego tak się dzieje i wydaje się, że iOS 11.1 A [?] błąd autokorekty jest częściowy dla iPhone’a 7. Oto poprawka.

iOS 11.1 A [?] Błąd autokorekty

Ta poprawka jest bardziej obejściem, ale dopóki Apple nie rozwiąże problemu, będzie to musiało wystarczyć. iOS ma zgrabną funkcję rozszerzania tekstu. Od lat jest częścią iOS. Rozszerzenie tekstu umożliwia wprowadzenie skróconej frazy, którą system iOS automatycznie rozszerza do pełnej wersji frazy.

Na przykład, jeśli chcesz wpisać Po drodze, możesz wpisać omw w iOS, a te trzy litery rozwinie się do Po drodze! automatycznie. Jest to jedno z gotowych ustawień rozszerzenia tekstu, ale możesz dodać własne.

Rozszerzenie tekstu

Aby dodać opcję rozszerzenia tekstu, która może naprawić iOS 11.1 A [?] autokorekty błędów, otwórz aplikację Ustawienia i przejdź do Ogólne> Klawiatura> Zamiana tekstu.

Dotknij przycisku plusa u góry, aby dodać nową frazę. W polu frazy wprowadź wielką literę I, aw polu skrótu małą literę i. Stuknij Zapisz i autokorekta nie będzie Ci już przeszkadzać.

Klawiatura innej firmy

Powyższe rozwiązanie jest dla użytkowników preferujących domyślną klawiaturę iOS. Jeśli nie jesteś wybredny, możesz użyć dowolnej klawiatury innej firmy. Możemy polecić użycie klawiatury Grammarly, która dodaje sprawdzanie pisowni i gramatyki do iOS. Jest całkiem niezły, więc nie przegapisz domyślnego tekstu predykcyjnego w iOS.

Myślę, że można śmiało powiedzieć, że iOS 11 ma sporo problemów, które należy naprawić. Każda nowa aktualizacja wprowadzona przez Apple dodawała nowe błędy oprócz tych, które naprawił. W tym momencie zaczyna się czuć jak pies ścigający swój ogon. Zaskakujące jest to, że te błędy nie są wykrywane w wersjach beta. Apple ma publiczny program beta zarówno dla iOS, jak i macOS, więc nie jest tak, że pula użytkowników testujących jego system operacyjny jest mała lub ograniczona tylko do programistów. Szkoda, że ​​takie błędy pojawiają się w systemie operacyjnym, który działa na urządzeniu, które właśnie powinno działać.

x