Jak naprawić nie wyświetlające się widoki historii na Instagramie

Relacja na Instagramie jest jak krótki opis Twojego dnia, który znika po jego zakończeniu. Relacją na Instagramie może być dowolne zdjęcie, film lub tekst. Może to być Twój post lub post należący do kogoś innego. Historię można oglądać wiele razy, dopóki nie zostanie wyświetlona, ​​a użytkownik, który ją opublikował, ma nad nią pełną kontrolę. Jeśli chcą, mogą edytować, wyświetlać, kto oglądał ich historię, usuwać ją, dodawać historię do wyróżnienia lub udostępniać ją innym. Jak być może wiesz, historie nie są jak posty. Raz przesłane posty pozostają na Instagramie na zawsze, ale historie znikają po 24 godzinach od ich przesłania, a potem nikt nie może ich zobaczyć, dopóki nie dodasz historii do najważniejszych. Ponieważ Instagram jest zbudowany z oprogramowania i jest oprogramowaniem, w pewnym momencie mogą wystąpić błędy lub błędy. Te błędy można naprawić. Jeśli jesteś tutaj, aby dowiedzieć się, dlaczego Twoje widoki historii na Instagramie nie są wyświetlane i jak to naprawić, ten artykuł Ci w tym pomoże. Poprowadzi Cię również krok po kroku, aby zobaczyć, kto oglądał Twoją historię na Instagramie.

Jak naprawić nie wyświetlające się widoki historii na Instagramie

Przeczytaj ten artykuł do końca, aby poznać kroki pokazujące, jak naprawić widoki Instagram Story, które nie są wyświetlane w szczegółowy sposób, korzystając ze zdjęć dla lepszego zrozumienia.

Czy mogę zobaczyć, kto ogląda moją historię na Instagramie?

Tak, możesz zobaczyć, kto ogląda Twoją historię na Instagramie. Musisz przejść do swojej relacji i zobaczyć, ilu użytkowników ją tam oglądało. Masz kontrolę nad swoimi historiami. Możesz także ograniczyć niektórym użytkownikom możliwość oglądania Twojej historii. W ustawieniach historii możesz też zarządzać, kto może oglądać Twoją historię.

  • Jeśli Twoje konto IG jest publiczne, każdy na Instagramie może zobaczyć Twoją historię.
  • Jeśli jest prywatna, tylko Twoi obserwatorzy mogą zobaczyć Twoją historię.
  • Jeśli przesłana przez Ciebie historia jest przeznaczona tylko dla Twoich bliskich przyjaciół, tylko oni mogą ją zobaczyć.

Czy widzisz, kto ogląda Twoją historię na Instagramie, jeśli nie przyjaciele?

Tak, możesz zobaczyć, kto ogląda Twoją historię na Instagramie, jeśli nie przyjaciele. Tylko obserwujący mogą przeglądać swoje historie na prywatnych kontach na Instagramie, ale w przypadku kont publicznych każdy na Instagramie może zobaczyć historię. Jeśli ustawiłeś publiczne konto na Instagramie i zezwoliłeś wszystkim na przeglądanie go w ustawieniach relacji, możesz zobaczyć, ile osób oglądało Twoje historie, a ich profile zostaną wyświetlone jako lista. Możesz zobaczyć poniższy nagłówek, aby dowiedzieć się, jak zobaczyć, kto oglądał Twoją historię na Instagramie.

Jak zobaczyć, kto oglądał Twoją historię na Instagramie?

Aby dowiedzieć się, jak zobaczyć, kto oglądał Twoją historię na Instagramie, wykonaj następujące kroki:

1. Otwórz aplikację Instagram na swoim Android oraz iOS urządzenia.

2. Na ekranie głównym stuknij w zakładkę Twoja historia.

3. Stuknij opcję Aktywność w lewym dolnym rogu.

4. Zobaczysz liczbę wyświetleń swojej relacji oraz listę osób, które ją obejrzały.

W ten sposób możesz zobaczyć, kto oglądał Twoją historię IG.

Co oznacza „Najlepsi widzowie w relacji na Instagramie”?

Widzowie na górze Twojej historii na Instagramie to ci, którzy ostatnio oglądali Twoją historię. Najlepszymi widzami może być każdy. Może to być ktoś, kto oglądał Twoją relację wcześniej, ale obejrzał ją ponownie, lub użytkownik, który oglądał Twoją relację po raz pierwszy.

Widzowie historii na Instagramie są liczeni, ale tylko raz dla jednego użytkownika. Będzie to liczone jako jedno, bez względu na to, ile razy oglądali Twoją historię. Osoby na szczycie listy oglądających to osoba, która ostatnio oglądała Twoją relację na Insta lub ogląda Twoją relację i to właśnie oznaczają najlepsi widzowie relacji na IG.

Dlaczego Instagram nie pokazuje mi, kto oglądał moją historię? Dlaczego nie widzę, kto oglądał moją relację?

Oto kilka powodów, dla których nie widzę, kto oglądał moją historię na Insta:

  • Jest to jakiś błąd w historii na Instagramie, w którym nie wszyscy, ale niektórzy użytkownicy nie mogą zobaczyć swoich historii.
  • Może się zdarzyć, że nie używasz zaktualizowanej wersji aplikacji Instagram.
  • Może to być również spowodowane błędem lub usterką w aplikacji.
  • Może się również zdarzyć, że Twoje urządzenie nie zostanie zaktualizowane, co spowoduje pojawienie się widoków.
  • Może się to zdarzyć z powodu słabej łączności sieciowej na urządzeniu.
  • Może się zdarzyć, że do tej pory nikt nie oglądał Twojej historii. Sprawdź po kilku godzinach.

Jak sprawdzić, kto oglądał Twoje historie na Instagramie?

Aby dowiedzieć się, kto oglądał moją historię na Instagramie, wykonaj następujące czynności:

1. Uruchom aplikację Instagram na swoim urządzeniu.

2. Na karcie głównej stuknij w Twoja historia > Aktywność.

3. W zakładce Widzowie możesz zobaczyć użytkowników, którzy obejrzeli Twoją historię.

Wykonując powyższe kroki, możesz wiedzieć, kto oglądał moją historię IG.

Brak widzów w relacji na Instagramie? Jak naprawić?

Oto kilka metod naprawienia braku wyświetlania widoków historii na Instagramie:

Metoda 1: Wyczyść dane aplikacji i pamięć podręczną

Jeśli Twoja aplikacja IG zgromadziła uszkodzoną pamięć podręczną i dane w telefonie, możesz napotkać błąd braku przeglądających na Insta. Przeczytaj i postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem Jak wyczyścić pamięć podręczną na telefonie z Androidem dla aplikacji Instagram i zastosuj to samo.

Po pomyślnym wyczyszczeniu danych i pamięci podręcznej otwórz aplikację Instagram i zaloguj się na swoje konto przy użyciu danych logowania. Przejdź do opcji Twoja relacja > Aktywność, aby zobaczyć liczbę widzów i listę widzów pod nią.

Metoda 2: Skontaktuj się z obsługą klienta Instagram

Aby skontaktować się z obsługą klienta Instagrama, możesz napisać nową wiadomość e-mail, napisać zapytanie i wysłać je na adres [email protected] Możesz także zadzwonić pod numer 650-543-4800 z telefonu stacjonarnego lub telefonu, aby porozmawiać z obsługą klienta Instagram i rozwiązać swoje pytanie. Były to dwie metody rozwiązania problemu z niewidocznymi widokami historii na Instagramie.

***

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci dowiedzieć się, dlaczego widoki historii na Instagramie nie są wyświetlane. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie pytań i sugestii za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej. Daj nam też znać, czego chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x