Jak naprawić ograniczenie wieku Tindera?

Tinder to internetowa aplikacja randkowa i geospołeczna, która została założona przez Seana Rad w 2012 roku podczas hackathonu, który odbył się w West Hollywood. Funkcja przesuwania Tindera przyciągnęła użytkowników do aplikacji, w której użytkownik albo przesuwa palcem w lewo, aby nie polubić profilu, albo przesuwa palcem w prawo, aby polubić profil. Jeśli obaj użytkownicy lubią swoje profile, mogą zacząć komunikować się ze sobą i łatwo łączyć się za pośrednictwem tej platformy. Większość użytkowników znalazła swoją miłość na Tinder, podczas gdy inni lubili poznawać nowych ludzi za pośrednictwem Tindera. Ponadto niektórzy użytkownicy mają złe doświadczenia, a niektórzy dobre, ale ogólny wynik może okazać się korzystny dla użytkowników. Aby utworzyć konto na Tinderze, musisz mieć co najmniej 18 lat. W przeciwnym razie nie będziesz mógł się zarejestrować. Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z Tindera i znajdujesz rozwiązanie lub przewodnik, który może Ci pomóc w ograniczeniu wieku, ten artykuł Ci w tym pomoże. Pomoże Ci zrozumieć, jak naprawić ograniczenie wiekowe Tindera i jak zweryfikować swój wiek na Tinderze. Dowiesz się również, dlaczego masz ograniczenie wiekowe na Tinder i dlaczego Tinder zablokował Cię bez powodu.

Jak naprawić ograniczenie wieku Tindera?

W dalszej części tego artykułu dowiesz się, jak naprawić ograniczenie wiekowe Tindera i zweryfikować swój wiek na Tinderze. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Jak możesz zweryfikować swój wiek na Tinderze?

Możesz zweryfikować swoje konto Tinder, aby łatwo i szybko zweryfikować również swój wiek. Zobaczmy, jak możesz to zrobić za pomocą kroków wymienionych poniżej.

Uwaga: Upewnij się, że jesteś zalogowany na swoje konto Tinder w Aplikacja Tinder.

1. Otwórz aplikację Tinder na swoim smartfonie.

2. Stuknij ikonę profilu w lewym górnym rogu ekranu.

3. Stuknij ikonę znacznika wyboru obok nazwy swojego profilu.

4. Stuknij DALEJ w wyskakującym okienku.

5. Stuknij w Zweryfikuj mnie.

6. Połóż się jak 2 przykładowe zdjęcia pokazane na ekranie i dotknij PIERWSZA POZYCJA > DRUGA POZYCJA, aby przesłać swoje zdjęcia.

7. Stuknij w OK.

Po zakończeniu procesu weryfikacji obok nazwy profilu zobaczysz zieloną ikonę zegara, co oznacza, że ​​Twoje ograniczenie wiekowe jest w trakcie sprawdzania i otrzymasz potwierdzenie w ciągu trzech dni roboczych. W ten sposób możesz zweryfikować swój wiek w aplikacji Tinder.

Jak korzystać z Tindera, jeśli masz mniej niż 18 lat?

Nie możesz korzystać z Tindera, jeśli masz mniej niż 18 lat, ponieważ jest to minimalny wiek ustalony przez Tindera, aby użytkownicy mogli utworzyć konto. Jeśli masz mniej niż 18 lat i założysz konto, zostaniesz poproszony o podanie daty urodzenia. A gdy wpiszesz swoją datę urodzenia, Tinder automatycznie określi Twój wiek i ograniczy wiek. Będziesz mógł uzyskać dostęp do tego konta dopiero po ukończeniu 18 lat. Niektórzy użytkownicy wprowadzają niewłaściwą datę urodzenia, aby utworzyć konto, ale jeśli chodzi o weryfikację wieku, ich konto zostanie zbanowane. Więc nie ma sensu tworzyć konta na Tinderze, jeśli masz mniej niż 18 lat.

Dlaczego nie możesz zweryfikować Tindera?

Oto kilka powodów, dla których nie możesz zweryfikować Tindera:

  • Tinder może mieć problemy z weryfikacją Twojego adresu e-mail lub numeru telefonu.
  • Zdjęcia przesłane do weryfikacji wieku mogą nie być takie, jak pokazano na ekranie.
  • Przyczyną błędu może być problem z serwerem, błąd aplikacji Tinder lub problem z połączeniem sieciowym.
  • Nawet jeśli pomyślnie utworzysz konto dla osób poniżej 18 roku życia, nie będziesz mógł zweryfikować siebie na Tinderze.
  • Być może Twój adres e-mail lub numer telefonu nie otrzymuje kodu weryfikacyjnego.

Dlaczego na Tinderze obowiązuje ograniczenie wiekowe?

Jedynym powodem ograniczenia wieku na Tinderze jest Twój wiek. Jeśli podałeś datę urodzenia, która nie jest równa 18 lub więcej lat, na Tinderze będziesz mieć ograniczenia wiekowe. Jeśli masz mniej niż 18 lat, Tinder nie jest dla Ciebie, ponieważ jest to minimalny wiek, jaki musi mieć każdy użytkownik, aby utworzyć konto Tinder. Większość użytkowników czasami wprowadza niewłaściwą datę urodzenia i przesyła ją. W takim przypadku ich wiek oblicza się na mniej niż 18 lat i otrzymują ograniczenie wiekowe. Podanej raz daty urodzenia nie można zmienić, dopóki nie zweryfikujesz siebie za pomocą ważnego dokumentu tożsamości.

Jak naprawić ograniczenie wieku Tindera?

Aby naprawić ograniczenie wiekowe Tindera, wykonaj następujące czynności:

1. Otwórz aplikację Tinder na swoim telefonie.

2. Stuknij w Prześlij swój identyfikator, aby zweryfikować swój wiek pod komunikatem Ograniczony wiek.

3. Stuknij dowolną z następujących opcji:

  • Paszport
  • Prawo jazdy
  • Dowód osobisty

4. Stuknij w Start.

5. Umieść swój identyfikator w ramce aparatu i dotknij ikony aparatu.

6. Stuknij w Zakończ, aby przesłać identyfikator lub stuknij w Spróbuj ponownie, aby zrobić nowe zdjęcie.

Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem, że ograniczenie wiekowe na Twoim koncie zostało całkowicie usunięte, a Twoja data urodzenia zostanie zaktualizowana. To jest proces, w jaki sposób naprawić ograniczenie wiekowe Tindera.

Jak zresetować Tindera?

Aby zresetować swoje konto Tinder, wykonaj następujące kroki:

1. Otwórz aplikację Tinder i dotknij ikony profilu.

2. Stuknij w USTAWIENIA.

3. Przesuń palcem w dół i dotknij Usuń konto.

4. Stuknij opcję Usuń moje konto.

5. Stuknij dowolny z żądanych powodów usunięcia konta.

6. Stuknij Usuń moje konto, aby potwierdzić proces usuwania konta.

7. Teraz ponownie otwórz aplikację Tinder i Zapisz się dla nowego konta.

Co się stanie, jeśli skłamiesz na temat swojego wieku na Tinderze?

Kłamanie w mediach społecznościowych jest powszechną rzeczą, ale jeśli skłamiesz na temat swojego wieku na Tinderze, może to wpłynąć na Twój profil Tinder. Jeśli skłamałeś na temat swojego wieku na Tinderze i jeśli ktoś zgłosił Twój profil, możesz spotkać się z trwałą blokadą konta lub stałą blokadą urządzenia, co oznacza, że ​​nie będziesz w stanie utworzyć nowego konta ani żadnego konta Tinder na tym urządzeniu. Zobaczmy teraz, dlaczego Tinder zablokował Cię bez powodu w następnej sekcji.

Dlaczego Tinder zbanował Cię bez powodu?

Tinder nie blokuje żadnego konta bez podania przyczyny. Jeśli niektórzy użytkownicy uznają Twoje interakcje za obraźliwe i zgłoszą Twoje konto, Twoje konto może zostać zbanowane. Każdy użytkownik może Cię zgłosić, jeśli dowie się, że Twój profil nie jest prawdziwy, Twój wiek nie jest prawdziwy, zrobiłeś coś zbyt złego lub obraźliwego lub z jakiegokolwiek innego powodu.

Czy Tinder kiedykolwiek cię odbanuje?

Tak, Tinder może odblokować Cię tylko wtedy, gdy złożyłeś odwołanie i zostaniesz uznany za niewinnego. Jeśli ktoś zgłosił Twoje konto, masz prawo złożyć apelację wyjaśniając, że nie popełniłeś żadnego wykroczenia.

Jak możesz zostać odblokowany z Tindera?

Aby zostać odblokowanym w Tinderze, wykonaj następujące kroki:

1. Odwiedź Pomoc Tindera w przesłaniu prośby strona.

2. Wybierz Problem z logowaniem do konta w sekcji W czym możemy Ci pomóc? pole.

3. Wybierz Nie mogę się zalogować, moje konto zostało zablokowane w sekcji Co się dzieje?

4. Wpisz swój adres e-mail i numer telefonu powiązany z kontem Tinder.

5. Szczegółowo opisz problem w sekcji Opis.

6. Dodaj załączniki, jeśli takie istnieją.

7. Kliknij Prześlij, aby złożyć odwołanie od banowania.

Czy Bumble jest lepszy niż Tinder?

To zależy. W niektórych przypadkach Bumble jest lepszy, a w innych Tinder jest rozsądniejszy. W obu aplikacjach użytkownicy znaleźli swoją miłość, a niektórzy nawet znaleźli swoich życiowych partnerów, z którymi są szczęśliwie małżeństwem. Chodzi tylko o preferencje poszczególnych użytkowników aplikacji, które zapewniają im bardziej rozsądne wybory i pożądaną wygodę.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, jak naprawić ograniczenie wiekowe Tindera i dlaczego Tinder zablokował Cię bez powodu. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie pytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam również znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x