Udostępnij teraz w social media:

Firma Adobe przeszła na model subskrypcyjny. Aby korzystać z programów Photoshop, Illustrator, Fireworks, musisz wykupić subskrypcję aplikacji, subskrypcja zostanie powiązana z Twoim kontem Adobe i musisz zalogować się do aplikacji, której chcesz używać z kontem Adobe. Jeśli posiadasz starszą wersję produktów Adobe, na które kupiłeś jednorazową licencję, licencja jest nadal ważna i możesz nadal korzystać ze starszych wersji produktów Adobe, jeśli je posiadasz.

Napraw oprogramowanie Adobe nie jest oryginalne

Firma Adobe polega na kluczach produktów i kontach internetowych, aby upewnić się, że ich oprogramowanie jest używane, ale w celu weryfikacji zarówno konta, jak i klucza produktu, uruchamia podstawową usługę sprawdzania autentyczności. Ta usługa jest instalowana podczas instalowania aplikacji Adobe i jest niezbędna, aby uniemożliwić dostęp do kupionych aplikacji.

Sprawdź -   Zmień kolor paska zadań, menu Start i obramowania systemu Windows w systemie Windows 10

Jeśli stale widzisz, że oprogramowanie Adobe nie jest oryginalną wiadomością, a legalnie kupiłeś klucz produktu lub subskrypcję usługi/aplikacji, wypróbuj następujące poprawki.

Uwaga: te poprawki nie pozwolą Ci korzystać z produktów Adobe za darmo, a ten post nie jest przewodnikiem na temat hakowania lub łatania oprogramowania.

Oryginalny klucz produktu

Gdy firma Adobe przeszła na model subskrypcyjny, zrezygnowała z opcji jednorazowego zakupu swoich aplikacji. Wielu użytkowników, którzy byli w stanie, kupiło licencję na starszą wersję, gdy była jeszcze dostępna.

Jeśli kupiłeś klucz produktu Adobe od innej firmy, to nie zadziała. Oprogramowanie zostanie w większości przypadków oznaczone jako pirackie, chyba że sprzedawca nigdy, przenigdy nie użył klucza produktu do aktywacji aplikacji Adobe we własnym systemie. Tak na ogół działają klucze produktów; są powiązane z konkretnym komputerem i nie można ich przenieść na inny.

Sprawdź -   Jak korzystać z BleachBit w systemie Linux

Wyłącz oryginalne oprogramowanie Adobe

Oprogramowanie firmy Adobe nie jest oryginalną wiadomością wysyłaną przez usługę oryginalnego oprogramowania firmy Adobe. Jest to podstawowa usługa, która sprawdza, czy oprogramowanie zostało zakupione legalnie, czy nie. Możesz go rzucić, a wiadomość zniknie.

Metoda 1

Otwórz Menedżera zadań.
Przejdź do zakładki Procesy.
Kliknij prawym przyciskiem myszy usługę Adobe Genuine Integrity i wybierz opcję Otwórz lokalizację pliku (jeśli nie widzisz usługi, upewnij się, że aplikacja Adobe jest otwarta).
Kliknij prawym przyciskiem myszy usługę Adobe Genuine Integrity w Menedżerze zadań i wybierz opcję Zakończ zadanie.
W otwartym folderze usuń folder AdobeGCIlient

Metoda 2

Otwórz wiersz polecenia z uprawnieniami administratora.
Uruchom to polecenie: sc usuń AGSService

Sprawdź -   Jak zaktualizować skrót na iOS

Odinstaluj narzędzie startowe Adobe

Narzędzie startowe firmy Adobe to jedna z wielu aplikacji, które są instalowane podczas instalacji produktu firmy Adobe. Usunięcie go spowoduje usunięcie oprogramowania Adobe nie jest oryginalną wiadomością۔

Otwórz wiersz polecenia z uprawnieniami administratora.
Uruchom to polecenie: sc usuń AAMUpdater
Następnie otwórz Harmonogram zadań.
Znajdź zadanie o nazwie AdobeAAMUpdater.
Kliknij zadanie prawym przyciskiem myszy i wybierz Usuń (może być konieczne uwierzytelnienie przy użyciu administratora).

Wniosek

Usunięte usługi i narzędzia mogą uniemożliwić aktualizowanie aplikacji firmy Adobe. Mogą również zostać ponownie zainstalowane, gdy zaktualizujesz aplikacje. Warto wspomnieć, że aktualizacja aplikacji może rozwiązać problem. Alternatywnie może pomóc odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji Adobe.