Jak naprawić pętlę rozruchową iPhone’a z błędu znaku telugu

Prawdopodobnie słyszałeś o błędzie znaków telugu, który nęka użytkowników iOS. Jeśli masz szczęście, spowoduje to tylko awarię aplikacji lub dziesięciu, ale jeśli masz pecha, telefon przejdzie w pętlę rozruchową. Nie śmieszne. Co gorsza, ludzie celowo wysyłają postać do użytkowników iPhone’a lub umieszczają ją na popularnych forach iPhone’a i Apple, aby spowodować awarię urządzeń i aplikacji, ponieważ niektórzy chcą po prostu patrzeć, jak świat płonie. Naprawianie awarii aplikacji jest proste, ale pętla rozruchowa iPhone’a nie jest tak łatwa do naprawienia. To powiedziawszy, oto, co musisz zrobić.

Aby naprawić pętlę rozruchową iPhone’a z błędu znaku telugu, musisz przywrócić iPhone’a. Nie da się tego obejść, ale jest tu srebrna podszewka. Firma Apple wydała iOS 11.2.6, który naprawia ten błąd. Po przywróceniu telefonu możesz zaktualizować go do najnowszej wersji iOS i nigdy więcej nie musisz się martwić o błąd.

Tryb odzyskiwania iPhone’a

Poniższe informacje dotyczą iPhone’ów, które utknęły w pętli rozruchowej. Nie dotyczą normalnie działającego iPhone’a, który musisz przełączyć w tryb odzyskiwania.

Dla modeli iPhone 6S i starszych;

Naciśnij i przytrzymaj przycisk Uśpij / Obudź i przycisk Początek, aż zobaczysz logo Apple. Nie zwalniaj przycisków. Podłącz iPhone’a do komputera za pomocą kabla do transmisji danych. Poczekaj, aż zobaczysz ekran Połącz z iTunes, a następnie zwolnij przycisk.

Dla modeli iPhone 7 i nowszych

Naciśnij i przytrzymaj przycisk zmniejszania głośności, aż zobaczysz logo Apple. Podłącz iPhone’a do komputera za pomocą kabla do transmisji danych. Zwolnij przycisk głośności, gdy zobaczysz komunikat Połącz z iTunes.

POWIĄZANE CZYTANIE: Najlepsza sieć VPN dla iPhone’a, aby zapewnić bezpieczeństwo daty Apple.

Dla iPhone’a X;

Naciśnij przycisk zwiększania głośności i zwolnij go. Naciśnij przycisk zmniejszania głośności i zwolnij go. Teraz przytrzymaj boczny przycisk, aż zobaczysz logo Apple. Podłącz telefon iPhone X do komputera za pomocą kabla do transmisji danych. Nie zwalniaj bocznego przycisku, dopóki nie pojawi się komunikat Połącz z iTunes.

Przywróć iPhone’a

Po połączeniu się z iTunes zobaczysz wyskakujące okienko z informacją, że wystąpił problem z iPhonem i należy go zaktualizować lub przywrócić. Kliknij przycisk Aktualizuj, aby pobrać najnowszą stabilną wersję iOS, tj. IOS 11.2.6.

Po pobraniu tej wersji zainstaluje ją na Twoim iPhonie. IPhone został teraz przywrócony do ustawień fabrycznych, ale jest teraz na najnowszej wersji iOS z poprawką błędu znaków telugu. Teraz wróć do opcji urządzenia w iTunes i kliknij przycisk Przywróć. Wybierz kopię zapasową, do której chcesz ją przywrócić, i gotowe.

x