Jak naprawić PUBG, który nie jest autoryzowany na twojej platformie?

Udostępnij teraz w social media:

PUBG to gra online. Gracze z całego świata łączą się z serwerem, aby grać razem. Rozmiar gry jest skromny dla 100 graczy, ale w każdej chwili trwają tysiące gier. PUBG ma serwery na całym świecie, więc obciążenie jest rozłożone, a gracze otrzymują dobry ping.

PUBG nie jest autoryzowany na Twojej platformie

Gry online, takie jak PUBG, łączą się z serwerem online. Jeśli połączenie się nie powiedzie, nie będziesz mógł dołączyć do gry. Inne obszary gry również mogą być niedostępne, np. nie będziesz mógł nic kupić na rynku, zobaczyć swojej rangi czy odebrać nagrody.

Jeśli widzisz błąd PUBG nieautoryzowany, może to być problem z plikami gry lub może to być problem z serwerem po stronie PUBG.

  Jak zdobyć PUBG za darmo na Steam? [Legal method]

Sprawdź status PUBG

Serwery PUBG mają tendencję do przytłaczania, zwłaszcza jeśli w Twoim regionie lub kraju trwa dłuższy okres świąteczny. Jeśli do gry loguje się zbyt wielu graczy, serwer może nie być w stanie nadążyć. Możesz spróbować zmienić regiony, aby sprawdzić, czy możesz połączyć się z grą.

Sprawdź Strona wsparcia PUBG na Twitterze aby sprawdzić, czy gra jest uruchomiona, czy nie.
Sprawdź jedno z wielu narzędzi online, które zgłaszają stan serwera PUBG. Możesz dać Oburzenie Zgłoś próbę. Poinformuje Cię o krajach, w których zgłoszono awarię. PUBG.org warto też sprawdzić.

Jeśli serwery nie działają, będziesz musiał poczekać, aż zostaną naprawione. Jeśli nie upadają, ale liczba graczy rośnie w nietypowy sposób, próbuj dalej, a w końcu będziesz mógł dołączyć do gry.

Zweryfikuj pliki gry

Ta poprawka działa tylko wtedy, gdy grasz na PC i Steam. Jeśli grasz na tablecie, konsoli lub telefonie, tej poprawki nie można zastosować.

  Jak naprawić „błąd internetowy” w aplikacjach mobilnych PUBG

Otwórz Steam.
Idź do biblioteki.
Kliknij prawym przyciskiem myszy PUBG i wybierz Właściwości.
Przejdź do zakładki Pliki lokalne.
Kliknij Sprawdź integralność plików gry.
Pozwól Steamowi naprawić wszelkie problemy z plikami i spróbuj dołączyć do gry.

Uwaga: to nie rozwiąże problemów po stronie serwera. Będziesz musiał poczekać, aż gra je rozwiąże.

Problem związany z platformą

Błąd braku autoryzacji PUBG może być specyficzny dla platformy. Gracze mogą być w stanie połączyć się z grą z komputera, ale nie z konsoli. W tym przypadku znowu jest to problem z końcem gry lub problem z konsolą. Na przykład, jeśli widzisz błąd na konsoli Xbox, może to oznaczać problem z serwerami Xbox lub serwerami PUBG. Sprawdź, czy Xbox ma problemy z serwerem i przeczekaj je.

  Jak naprawić problemy z „częstotliwością poza zakresem” w PUBG

Wniosek

Brak autoryzacji PUBG jest zwykle błędem po stronie gry. Oznacza to, że po twojej stronie nic się nie dzieje i to dobrze. Niestety oznacza to również, że nie możesz zrobić nic, aby to naprawić, poza czekaniem. Możesz spróbować odinstalować i ponownie zainstalować grę, ale rzadko się to udaje, zwłaszcza jeśli grasz na konsoli.

x