Jak nawiązywać połączenia grupowe na Whatsapp

Whatsapp ma nową funkcję; połączenia grupowe. Działa zarówno z połączeniami wideo, jak i głosowymi. W jednej rozmowie grupowej możesz zadzwonić do maksymalnie czterech osób. Funkcja połączeń grupowych nie jest najbardziej oczywista, więc nadal możesz się zastanawiać, czy jest ona jeszcze dostępna dla wszystkich, czy nie. Ma i jeśli wiesz, gdzie szukać, możesz teraz wykonywać połączenia grupowe na Whatsapp.

Zaktualizuj aplikację na telefonie, zanim spróbujesz zadzwonić przez Whatsapp. Ponieważ odbiorcy będą tylko odbierać połączenie i nie będą inicjować połączenia grupowego, niekoniecznie muszą mieć uruchomioną najnowszą wersję aplikacji.

Połączenia grupowe na Whatsapp

Otwórz wątek konwersacji lub przejdź do karty Zadzwoń. Na karcie Połączenie wybierz kontakt, do którego chcesz zadzwonić. Jeśli jesteś na czacie, dotknij przycisku połączenia. Możesz wybrać połączenie wideo lub audio.

Kiedy połączenie jest w toku, spójrz na prawy górny róg, a zobaczysz wyszarzoną opcję dodania drugiej osoby do połączenia. Poczekaj, aż osoba, do której dzwoniłeś, odpowie, a przycisk dodawania osoby będzie aktywny. Dotknij go i wybierz kontakt z listy kontaktów, aby dodać drugą, trzecią i czwartą osobę.

Limit wynosi cztery osoby, więc tam, gdzie Whatsapp śledzi trajektorię Instagrama i Snapchata pod względem rozwoju funkcji, nie konkuruje dokładnie z tymi dwiema aplikacjami. Instagram i Snapchat mają połączenia grupowe dla większej komunikacji społecznej, a gdzie Whatsapp jest aplikacją społecznościową, nie jest dokładnie w tej samej kategorii. Whatsapp najlepiej jest pogrupować z aplikacjami takimi jak Facebook Messenger, co sprawia, że ​​cztery osoby w rozmowie grupowej mają rozsądny limit.

Jest rzeczą oczywistą, że w rozmowie grupowej każdy może zobaczyć wszystkich, chociaż kiedy dodajesz drugą osobę do rozmowy, niekoniecznie musi ona zostać poinformowana, że ​​jest zaproszona do rozmowy grupowej, więc daj im znać przed tobą Zrób to.

Whatsapp to jedna z najpopularniejszych aplikacji do przesyłania wiadomości na iOS i Androida. Ponieważ jest mało prawdopodobne, że Facetime kiedykolwiek trafi na Androida, ta funkcja jest całkiem świetna, jeśli jakość połączeń okaże się dobra. Cztery to dość dobra liczba osób na rozmowę grupową, więc spełni większość potrzeb. Co ważniejsze, możesz odbierać połączenia z wersji internetowej i komputerowej, co oznacza, że ​​możesz także dzwonić do innych osób na ich komputerach.

x