Jak odbijać wideo i strumieniować dźwięk z iPhone’a na Maca

Dublowanie wideo z telefonu na pulpit nie jest trudne. Istnieją teraz aplikacje, które mogą to robić za darmo, a niektóre komputery stacjonarne są fabrycznie wyposażone w aplikacje do wykonania zadania. Najtrudniejsze jest jednoczesne tworzenie kopii lustrzanych wideo i przesyłanie strumieniowe dźwięku. To powiedziawszy, dość łatwo jest odbijać wideo i przesyłać dźwięk z iPhone’a na Maca. Oto jak.

Odbieraj wideo i przesyłaj dźwięk z iPhone’a na Maca

W tym celu użyjemy QuickTime i będziesz potrzebować kabla do transmisji danych, który łączy iPhone’a z komputerem Mac.

Podłącz swój iPhone do komputera Mac. Nie ma znaczenia, czy zrobisz to najpierw, czy później, ale załaduj zawartość na iPhone’a, którą chcesz skopiować. Jeśli zawiera dźwięk, jeszcze go nie odtwarzaj.

Na komputerze Mac otwórz QuickTime. Aplikacja nadal istnieje po tych wszystkich latach i nadal jest najlepszym sposobem na tworzenie kopii lustrzanych i / lub nagrywanie ekranu telefonu iPhone. Przejdź do Plik> Nowe nagranie filmu.

Jednak automatycznie wykryje Twój iPhone, jeśli tak się nie stanie, otwórz małe menu obok przycisku nagrywania.

Wybierz swój iPhone w obszarze Aparat iw obszarze Mikrofon ponownie wybierz swój iPhone. Na swoim iPhonie odtwórz dowolne multimedia / audio, które chcesz odtwarzać. Z powrotem na komputerze Mac, upewnij się, że głośność jest włączona w aplikacji, a także na poziomie systemu operacyjnego.

Twój ekran i dźwięk będą teraz przesyłane strumieniowo z komputera Mac. Nie musisz niczego nagrywać. Sam podgląd zadziała. W przypadku aplikacji działających w trybie poziomym okno programu QuickTime odpowiednio się zmieni.

Jeśli chodzi o sterowanie iPhonem, nadal wymaga to interakcji z samym telefonem. Ekran i dźwięk zostaną idealnie odzwierciedlone w QuickTime, a nawet możesz przełączyć aplikację na tryb pełnoekranowy, ale nie będzie ona mogła przesyłać danych wejściowych do urządzenia. W tym celu musisz również odblokować urządzenie.

Jeśli chcesz użyć tej metody do grania w grę na dużym ekranie, to nie zadziała. Jeśli szukasz bezprzewodowej metody przesyłania strumieniowego ekranu i / lub dźwięku, prawdopodobnie będziesz musiał użyć płatnej aplikacji, a wyniki mogą się różnić. Może wystąpić pewne opóźnienie, gdy ekran jest dublowany, a dźwięk może być również przerywany. Metoda przewodowa gwarantuje, że tak się nie stanie. Jest też dodatkowa zaleta, że ​​możesz nagrywać wszystko, co jest dublowane i przesyłane strumieniowo, jeśli chcesz.

x