Jak odblokować amerykański serwis Netflix z Niemiec

Hej, nie tylko Amerykanie doceniają ich katalog Netflix – Niemcy są także wielkimi fanami amerykańskich treści, chociaż zazwyczaj są blokowani geoblock z ulubionych strumieni. Ale przy odpowiedniej sieci VPN możesz sfałszować amerykański adres IP i ominąć przerażający błąd proxy Netflix. Pokażemy ci, jak w dzisiejszym artykule.

Jeśli często mieszkasz, pracujesz lub podróżujesz do Niemiec i lubisz przesyłać strumieniowo tytuły Netflix z ich katalogu w USA – możesz mieć z tym problem. Chociaż firma oferuje spersonalizowany dostęp w ponad 190 krajach, w tym w Niemczech, tytuły, do których masz dostęp, różnią się znacznie w porównaniu do tych dostępnych w Stanach Zjednoczonych. Ponieważ ogromna większość treści Netflix jest produkowana w Stanach Zjednoczonych, biblioteka amerykańska oferuje znacznie lepszy dostęp na pokazy niż gdzie indziej.

Ze względu na prawa autorskie jedynym sposobem na ich obejrzenie jest posiadanie adresu IP zlokalizowanego w sieci VPN w Stanach Zjednoczonych, który może pomóc w ominięciu takich bloków geograficznych, ale niestety nie wszystkie sieci VPN konsekwentnie działają w celu odblokowania Netflix. W rzeczywistości, ze względu na wyrafinowane metody blokowania VPN stosowane przez Netflix i inne główne witryny do przesyłania strumieniowego, większość dostawcy nie są w stanie się przebić.

Na szczęście dla ciebie mamy listę VPN z dużym doświadczeniem w odblokowaniu amerykańskiej Netflix z Niemiec (lub z dowolnego innego miejsca na świecie). Nasz przewodnik rozpocznie się od listy kontrolnej wszystkiego, czego potrzebujesz, aby rozpocząć, a następnie przedstawimy szczegóły każdego z naszych rekomendowanych dostawców. Omówimy sposób korzystania z nowego, błyszczącego narzędzia, aby odblokować świat opcji rozrywki za pośrednictwem Netflix, a także wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów na wypadek, gdyby sprawy nie potoczyły się tak płynnie.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Czego potrzebujesz, zanim zaczniesz

Zanim przejdziesz dalej, musisz mieć kilka rzeczy, aby uzyskać dostęp do amerykańskiego katalogu tytułów Netflix:

 • Subskrypcja Netflix – To powinno być oczywiste. Netflix to usługa subskrypcyjna, więc płacisz niewielką miesięczną opłatę za dostęp do ich filmów i programów telewizyjnych. Jeśli jeszcze nie subskrybujesz, odwiedź ich witrynę i załóż konto. Możesz to zrobić na swoim zwykłym połączeniu internetowym w Niemczech bez obawy, że coś zepsujesz na później – dostęp do tytułów jest obsługiwany oddzielnie od subskrypcji.
 • Komputer PC lub Mac z przeglądarką – Netflix bardzo dobrze blokuje aplikacje poza krajem, więc aby go odblokować w Niemczech, musisz użyć wersji internetowej. W przeglądarce smartfona lub tabletu może to działać, ale komputer zapewni najlepsze wrażenia strumieniowe.
 • VPN, który może to zrobić – Netflix aktywnie blokuje wszystkie serwery proxy i większość sieci VPN. Robią to, utrzymując główną listę wszystkich adresów IP wykorzystywanych przez usługi VPN; jeśli spróbujesz użyć adresu IP znajdującego się na tej liście, odmówią. Sieci VPN, które mogą ominąć bloki Netflix, często zmieniają swoje listy IP, aby konsekwentnie tego unikać.

Lista VPN w następnej sekcji ma udokumentowane osiągnięcia w dostępie do amerykańskiej biblioteki Netflix. Ponieważ jednak Netflix upiera się przy blokowaniu sieci VPN, żaden dostawca nie może zagwarantować dostępu. Jeśli rozwiązanie nie działa dla ciebie, bądź cierpliwy. Każda z tych usług jest przeznaczona dla Ciebie i zapewne wkrótce będzie w stanie udzielić ci dostępu ponownie.

Odblokuj amerykański serwis Netflix z Niemiec za pomocą tych sieci VPN

Zanim przejdziemy do tego, co / kiedy / gdzie / dlaczego / jak, oto krótki przegląd kilku VPN, które spełniają nasze powyższe kryteria. Oto najlepsze VPN do odblokowania amerykańskiej biblioteki Netflix z Niemiec:

1. ExpressVPN

ExpressVPN - wybór redaktorów

ExpressVPN ma sieć ponad 3000 serwerów w 94 krajach, w tym wiele w Stanach Zjednoczonych. Oznacza to, że masz dostęp do ogromnej sieci adresów IP – wiele opcji do wyboru, aby ominąć blokadę VPN Netflix. ExpressVPN jest jednym z najszybszych na rynku, oferując strumieniowanie bez bufora, szybkie pobieranie i bezproblemowe przeglądanie. Ponieważ są zaangażowani w pomoc w uzyskiwaniu dostępu do serwisu Netflix, jeśli masz problemy z dostępem do amerykańskiej biblioteki z Niemiec, skontaktuj się z obsługą klienta, a oni zrobią wszystko, co w ich mocy, aby rozwiązać problem.

ExpressVPN ma wojskowe 256-bitowe szyfrowanie AES z 5 protokołami bezpieczeństwa zaprojektowanymi, aby pomóc Ci zmaksymalizować nie tylko twoją prywatność, ale także możliwość przejścia przez zapory ogniowe cenzury i geoblokady. Mają też silne zasady rejestrowania, bez zapisywania ruchu, żądań DNS, adresów IP lub historii przeglądania. Możesz go używać z systemami Windows, Mac i Linux, a także z rozszerzeniami przeglądarki Chrome, Firefox i Safari, jeśli chcesz korzystać z VPN tylko w przeglądarce.

Dzięki wbudowanemu testowi prędkości możesz sprawdzić prędkość wybranego węzła przed jego użyciem, aby upewnić się, że transmisja strumieniowa będzie przyjemna. A dzięki testowi szczelności DNS i automatycznemu wyłącznikowi zabójstwu Twoje informacje będą bezpieczne w razie przypadkowego upuszczenia.

Wszystko to razem sprawia, że ​​ExpressVPN jest idealny do uzyskiwania dostępu do Netflix – a także wielu innych usług przesyłania strumieniowego – z Niemiec.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • OFERTA SPECJALNA: 3 miesiące za darmo (49% zniżki – link poniżej)
 • Fast służy z minimalną utratą prędkości
 • Szyfrowanie OpenVPN, IPSec i IKEv2
 • Brak dobrze egzekwowanych zasad rejestrowania
 • Wsparcie czatu 24/7.
Cons

 • Opcje konfiguracji dla zaawansowanych użytkowników.

2. NordVPN

nordvpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_782_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

Dzięki NordVPN masz dostęp do kolejnej ogromnej sieci: ponad 5500 serwerów w 59 krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych. Jest to jeden z największych dostawców w branży i stale się rozwija. NordVPN ma prawie niezniszczalne 256-bitowe szyfrowanie AES i serwery specjalistyczne, które są przeznaczone do bicia wspólnych czarnych list IP – takich jak te stosowane przez Netflix. Niektóre inne serwery specjalistyczne to serwery Onion over VPN, Anti-DDoS, Double VPN, P2P i Obfuscated. Te zaawansowane funkcje – i nie tylko – sprawiają, że NordVPN jest jednym z najbardziej niezawodnych dostawców dostępu do Netflix.

Kolejna z najszybszych dostępnych sieci VPN, NordVPN nie ma żadnych ograniczeń dotyczących przepustowości lub prędkości i nigdy nie ograniczy połączenia. Nie przechowują również dzienników ruchu, adresów IP, znaczników czasu, przepustowości ani historii przeglądania – dzięki czemu Twoje dane pozostają całkowicie prywatne. Dzięki szerokiej dostępności oprogramowania możesz mieć pewność, że będziesz mógł zainstalować go na preferowanym urządzeniu.

NordVPN ma również ciekawą funkcję: graficzną mapę serwerów, więc wybór serwera amerykańskiego dla Netflix nie może być łatwiejszy. A dzięki opcjonalnym przełącznikom bezpieczeństwa dla systemów Windows, Mac i Android, które blokują reklamy i złośliwe oprogramowanie, a także testowi szczelności DNS i przełącznikowi zabicia, uzyskasz wszechstronne bezpieczeństwo.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy

 • Serwery zoptymalizowane do odblokowywania Netflix
 • Ponad 5400 serwerów na całym świecie
 • Podłącz do 6 urządzeń jednocześnie
 • Wyjątkowo bezpieczne podwójne VPN do szyfrowania danych
 • Wsparcie czatu 24/7.
Cons

 • Przetwarzanie zwrotów może potrwać 30 dni.

3. CyberGhost

cyberghost "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_855_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

Gdy pragniesz upokorzenia Netflix, ostatnią rzeczą, której chcesz, jest zgubić się w niekończących się mylących ustawieniach VPN. Wejdź do CyberGhost, dostawcy, który udoskonalił interfejs użytkownika w minimalistyczną formę sztuki. Wszystko, co musisz zrobić, to uruchomić aplikację, wybrać „Odblokuj przesyłanie strumieniowe” z krótkiej listy sześciu wstępnie skonfigurowanych profili konfiguracji i pozwolić CyberGhost obsłużyć ustanowienie zoptymalizowanego połączenia VPN dla danego zadania. Ta elegancka konstrukcja zaprzecza potężnej ochronie prywatności pod maską, w tym niezniszczalnemu 256-bitowemu szyfrowaniu AES, a także jednej z najlepszych zasad dotyczących braku logowania, jakie kiedykolwiek widzieliśmy (nawet e-mail rejestracyjny nie jest przechowywany!)

Oczywiście, jeśli wolisz bardziej praktyczne podejście do zarządzania VPN, CyberGhost zejdzie mu z drogi i przedstawi swoje zaawansowane opcje na prostej liście przełączników. Co więcej, będziesz mieć do wyboru ogromną sieć serwerów proxy, obejmującą ponad 5900 serwerów w 90 krajach. Niesamowite ponad 600 serwerów jest rozsianych po kontynentalnych Stanach Zjednoczonych, co daje wiele możliwości uzyskania amerykańskiego adresu IP. Dzięki nieograniczonej przepustowości i ograniczeniom zerowej prędkości lub dławieniu będziesz cieszyć się strumieniami bez bufora – nawet w HD i 4K.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

Plusy

 • Działa z Netflix
 • Ponad 3600 serwerów w ponad 55 krajach
 • Solidne standardy szyfrowania
 • Zero dzienników
 • 45-dniowy bezproblemowy zwrot pieniędzy gwarantuje.
Cons

 • Wyciek WebRTC z IPv6 w macOS
 • Niektórych witryn streamingowych nie można odblokować.

4. PrivateVPN

privatevpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/11/1573486415_445_Jak-to-dziala-i-jak-go-ominac.jpg

PrivateVPN jest niesamowicie zdolną siecią VPN, być może najbardziej znaną z tego, że zapewnia stały dostęp do serwisu Netflix w USA. Na pierwszy rzut oka sieć serwerów tego dostawcy nie ma wiele do powiedzenia: nieco ponad 150 serwerów w ponad 60 krajach. Dzięki 9 serwerom zlokalizowanym w Stanach Zjednoczonych, z których każdy wyposażony jest w (co najmniej) 1 Gb / s, będziesz cieszyć się zaskakująco płynnymi strumieniami, nawet w HD i 4K. PrivateVPN idzie o krok dalej ze swoimi serwerami: oznaczając różne węzły znacznikami podobnymi ? Netflix?, Hulu, ? BBC?, na pierwszy rzut oka dowiesz się, które połączenia najprawdopodobniej przeprowadzą Cię przez bloki VPN i do ulubionych treści.

Podstawowe postanowienia dotyczące prywatności VPN również są w pełni nienaruszone. Szyfrowanie 2048-bitowe (z AES-256) wymaga od hakerów wypróbowania większej liczby kluczy niż atomów w znanym wszechświecie, podczas gdy silna zasada braku rejestrowania obejmuje wszystkie ścieżki, które mogą być użyte do identyfikacji użytkownika na podstawie Twojej aktywności.

Dedykowane oprogramowanie jest dostępne dla komputerów stacjonarnych, urządzeń mobilnych, routerów, konsol do gier i urządzeń multimedialnych. Dzięki maksymalnie 6 jednoczesnym połączeniom Ty i cała rodzina możecie bez problemu korzystać z Netflix na swoim ulubionym urządzeniu.

Jak wyświetlić amerykański serwis Netflix z Niemiec

Amerykanie nie muszą być jedynymi, którzy korzystają z szerszej gamy tytułów oferowanych w amerykańskiej bibliotece Netflix. Po zakończeniu badań i wybraniu VPN z dużym doświadczeniem w łamaniu ograniczeń Netflix, możesz zacząć omijać geobloki i cieszyć się amerykańskimi tytułami Netflix. Wykonaj następujące kroki, aby uruchomić VPN, a następnie zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi odblokowywania Netflix:

 1. Pierwszy, Zapisz się z dostawcą współpracującym z Netflix. Kliknij jeden z powyższych linków, aby uzyskać dostęp do ekskluzywnych ofert oferowanych naszym czytelnikom. Następnie wykonaj proces ich kasy i zapłać przy użyciu swojej ulubionej metody.
 2. Kolejny, Ściągnij i zainstalować VPN na wybrane urządzenie. Jeśli zdecydujesz się to zrobić na urządzeniu mobilnym, być może będziesz musiał odwiedzić sklep z aplikacjami. Aby upewnić się, że pobierasz prawidłowy (a nie fałszywy), kliknij link bezpośrednio ze strony internetowej VPN. Gdy to zrobisz, uruchomić aplikacja i Zaloguj się ze szczegółami konta VPN.
 3. Większość sieci VPN automatycznie połączy Cię z najszybszym dostępnym serwerem. Ponieważ serwery znajdujące się bliżej Twojej fizycznej lokalizacji są zwykle szybsze, nie zadziała to w celu odblokowania biblioteki Netflix w USA, gdy jesteś w Niemczech i musisz ręcznie znaleźć serwer. Otwórz listę serwerów VPN i wyszukaj serwer USA. W ExpressVPN możesz wpisać „USA” lub określone miasto w USA w pasku wyszukiwania; NordVPN ma graficzną mapę, której możesz użyć do wybrania serwera w Stanach. Po wybraniu węzła połączyć do tego – rozwiązanie zajmie tylko kilka chwil.
 4. Zanim uruchomisz Netflix w przeglądarce, odwiedź ipleak.net. Ta strona automatycznie uruchom wyszukiwanie adresu IP na swoim urządzeniu. Na ekranie powinno być widoczne pole z długim ciągiem cyfr na górze (twój adres IP). Tuż pod tymi liczbami powinna znajdować się nazwa kraju – np. „Stany Zjednoczone”. To jest twój kraj pochodzenia. Jeśli jest napisane „Stany Zjednoczone”, oznacza to, że masz bezpieczne połączenie; jeśli nie, spróbuj ponownie połączyć się z tym samym lub innym serwerem.
 5. Po przetestowaniu adresu IP otworzyć netflix.com i Zaloguj sie na Twoje konto. Powinien bez problemu przesyłać strumieniowo treści z USA!

Wskazówki i rozwiązywanie problemów

Ze względu na aktywne działania Netflix na rzecz blokowania sieci VPN w końcu napotkasz problemy z uzyskaniem dostępu. Oto kilka wskazówek dotyczących rozwiązywania problemów, które mogą Ci pomóc, gdy tak się stanie:

 • Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki i usuń pliki cookie – Netflix przechowuje pliki cookie, które służą do blokowania dostępu po przełączeniu się na inny region Netflix.
 • Znajdź określony serwer – Niektóre sieci VPN mają serwery, które najlepiej nadają się do określonych zastosowań – na przykład Netflix. Jeśli nie są wyraźnie oznaczone jako najlepsze dla Netflix, możesz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej VPN, aby uzyskać zaktualizowaną listę.
 • Skontaktuj się z pomocą techniczną – W razie wątpliwości zawsze możesz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej VPN. Mogą poinformować Cię o dostępnych opcjach, przeprowadzić szczegółowe kroki rozwiązywania problemów specyficznych dla usługi lub po prostu poinformować, czy wszystkie ich serwery mają problemy.

Dlaczego nie mogę wyświetlić wszystkich tytułów Netflix?

Serwis Netflix jest dostępny w 190 krajach – ale biblioteka każdego kraju jest inna, a ograniczenia geograficzne oznaczają, że nie można wyświetlić biblioteki tytułów innego kraju bez fizycznej obecności w tym kraju. Sieci VPN, które mogą przejść przez bloki Netflix, mogą ci w tym pomóc, ale są bardzo wyrafinowane.

POWIĄZANE CZYTANIE: Wypróbuj te tajne kody, aby odblokować tysiące ukrytych strumieni Netflix

Blokery VPN

W 2017 roku Netflix zaczął agresywnie blokować VPN. Użytkownicy VPN, którzy wcześniej mieli dostęp do treści blokowanych geograficznie, nagle otrzymali komunikat „Błąd proxy Netflix”. Netflix nadal umieszczał na czarnej liście coraz większą liczbę adresów IP, co szybko zmniejszyło zasięg sieci VPN, które mogły się przedostać i umożliwić użytkownikom dalszy dostęp do treści ograniczonych geograficznie.

Netflix nadal dodaje adresy IP, nieustannie starając się wyprzedzać kilka VPN, które wciąż potrafią przebić się przez ich bloki. Jest to coraz trudniejsze, co utrudnia tym, którzy korzystali z VPN, aby zabezpieczyć swoją prywatność online lub byli czasowo za granicą.

Prawa autorskie

Netflix podlega prawom autorskim. Ilekroć chcą udostępnić ruch lub program telewizyjny do transmisji strumieniowej, muszą zapłacić właścicielowi praw autorskich opłatę za uzyskanie prawa do strumieniowego przesyłania tytułu. OK, więc o co chodzi?

Oto kicker – Netflix musi zapłacić właścicielowi praw autorskich osobną opłatę za każdy kraj, w którym chciałby przesyłać tytuł. Oznacza to, że Netflix musi uiścić opłatę jednej firmy za transmisję programu w USA, inną firmę do transmisji strumieniowej w Niemczech, inny, aby przesyłać strumieniowo we Francji… i tak dalej. To szybko się sumuje.

Ze względu na skomplikowane koszty, istnieją filmy i programy, które są po prostu zbyt drogie lub niewygodne, aby Netflix mógł kupić prawa w każdym kraju, w którym są dostępne. Między amerykańskimi i niemieckimi przepisami dotyczącymi praw autorskich kończy się sztywna opozycja, więc istnieje wyraźny kontrast między bibliotekami dostępnych tytułów w tych krajach. A ponieważ tak wiele tytułów Netflix jest produkowanych w Stanach Zjednoczonych, jest tam o wiele więcej dostępnych.

Wniosek

Przy tak dużym wyborze programów telewizyjnych i filmów, które są dostępne tylko w katalogu Netflix w USA, nic dziwnego, że wielu użytkowników korzysta z VPN, aby umożliwić im dostęp do nich. Ale ponieważ Netflix to rozpoznaje i podjął rygorystyczne środki, aby temu zapobiec, wielu niemieckich użytkowników nie będzie w stanie uzyskać dostępu do zwykłej sieci VPN. Ale w tym przewodniku pokazaliśmy, jak uzyskać dostęp do amerykańskiej biblioteki Netflix za pomocą niektórych sieci VPN, które okazały się być zdolne w tym obszarze. Pozostało tylko wybrać jeden, postępować zgodnie z podanymi przez nas krokami i pobrać strumieniowe tytuły z USA – dzisiaj.

Czy próbowałeś w przeszłości VPN, aby odblokować amerykańskie tytuły Netflix w Niemczech? Czy ci się udało? Czy pewnego dnia nagle nie byłeś w stanie tego zrobić? Daj nam znać swoje doświadczenia w komentarzach poniżej.