Jak odblokować kogoś na Facebooku Messenger

Messenger to oficjalna aplikacja do przesyłania wiadomości na Facebooku, która umożliwia użytkownikom wysyłanie wiadomości tekstowych, rozmów wideo i rozmów głosowych ze wszystkimi znajomymi na Facebooku i Instagramie. Jest to uniwersalna aplikacja do przesyłania wiadomości, którą można bezpłatnie pobrać z App Store i Play Store. Jeśli inny użytkownik denerwuje Cię w Messengerze, możesz go zablokować lub ograniczyć, aby zminimalizować interakcje z nim. Ale jeśli zmienisz zdanie i chcesz odblokować tych użytkowników, przeczytaj ten artykuł do końca, aby dowiedzieć się, jak to zrobić. Ten artykuł pomoże Ci zrozumieć procedurę odblokowania kogoś w Messengerze. Po przeczytaniu tego artykułu z pewnością zrozumiałeś wszystkie kroki wymagane do odblokowania w Messengerze i łatwego sprawdzenia listy zablokowanych w Messengerze. Więc zacznijmy!

Jak odblokować kogoś na Facebooku Messenger

Przeczytaj ten artykuł do końca, aby dowiedzieć się, jak szczegółowo odblokować kogoś w Messengerze, korzystając ze zdjęć dla lepszego zrozumienia.

Jak znaleźć moją listę zablokowanych w Messengerze?

Być może zablokowałeś wiele kont w Messengerze i chcesz teraz zobaczyć listę zablokowanych kont. Oto kroki, które poprowadzą Cię do znalezienia listy zablokowanych w Messengerze.

1. Otwórz Posłaniec aplikacja w telefonie.

2. Stuknij ikonę profilu w lewym górnym rogu ekranu.

3. Następnie dotknij opcji Prywatność i bezpieczeństwo.

4. Stuknij w Zablokowane konta, aby zobaczyć wszystkie zablokowane konta w Messengerze.

Jak odblokować kogoś w aplikacji Messenger?

Ponieważ teraz możesz przejść do listy zablokowanych w aplikacji Messenger, wykonując czynności wymienione wcześniej w artykule, wykonaj kolejne kroki, aby odblokować osobę z tej listy.

1. Uruchom aplikację Messenger na swoim telefonie.

2. Stuknij ikonę Profil > Prywatność i bezpieczeństwo > Zablokowane konta.

3. Następnie dotknij żądanego konta z listy zablokowanych, które chcesz odblokować.

4. Stuknij w Odblokuj wiadomości i połączenia.

5. Stuknij w ODBLOKUJ w wyskakującym okienku potwierdzenia.

Jak odblokować kogoś na Facebooku Messenger na komputerze?

Zobaczmy, jak odblokować kogoś na Facebooku Messenger na komputerze lub laptopie.

1. Odwiedź Witryna Facebooka w Twojej przeglądarce.

2. Kliknij ikonę Messenger > Zobacz wszystko w Messengerze.

3. Kliknij Edytuj w sekcji Blokuj wiadomości.

4. Następnie kliknij Zobacz swoją listę zablokowanych.

5. Kliknij Odblokuj obok żądanego konta, aby natychmiast usunąć je z listy zablokowanych.

Jak długo trwa odblokowanie kogoś na Messengerze?

Wcześniej odblokowanie kogoś w Messengerze zajmowało około 48 godzin, ponieważ proces odblokowania tej osoby w zapleczu zajmował więcej czasu. Ale teraz robi się to w mgnieniu oka.

Czy mogę zobaczyć wiadomości od kogoś, kogo odblokowałem w Messengerze?

Tak, możesz zobaczyć wiadomości po odblokowaniu kogoś w Messengerze. Od tej pory zniosłeś wszystkie ograniczenia blokujące. Ale nie możesz zobaczyć wiadomości, które wysłali Ci podczas blokowania.

Czy możesz odblokować komunikator bez blokowania na Facebooku?

Tak, możesz blokować i odblokowywać kogoś na Messengerze bez blokowania ich na FB, ale odwrotność tego nie jest prawdą. Podczas procesu blokowania Messenger daje Ci możliwość zablokowania w Messengerze, co oznacza, że ​​wiadomości lub połączenia przez Messengera nie będą przez Ciebie odbierane, lub Blokuj na Facebooku, który również blokuje osoby w Messengerze.

Co się dzieje, gdy odblokujesz kogoś na Messengerze?

Odblokowanie kogoś w Messengerze usunie wszystkie ograniczenia, które mogłeś nałożyć na Messengera i będziesz mógł wchodzić z nimi w interakcje w Messengerze jak zwykle. Oznacza to, że możesz rozmawiać, dzwonić i przeglądać ich status online oraz historie w Messengerze.

Czy otrzymujesz wysłane wiadomości po odblokowaniu?

Nie, po odblokowaniu nie będziesz otrzymywać wysłanych wiadomości. Wiadomości, które wysłali do Ciebie w czasie, gdy byłeś zablokowany, nadal nigdy nie zostaną dostarczone, a oni nawet ich nie otrzymają, nawet po ich odblokowaniu.

***

Mamy nadzieję, że nauczyłeś się, jak odblokować kogoś w Messengerze. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie pytań i sugestii za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej. Daj nam też znać, czego chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x