Jak odblokować Pinterest w Chinach za pomocą VPN

Udostępnij teraz w social media:

Chińska cenzura zakazała niektórych najpopularniejszych serwisów internetowych na świecie, w tym Pinterest. Ale w pełni możliwe jest odblokowanie Pinteresta w Chinach, pod warunkiem, że masz VPN wystarczająco silny, aby przebić się przez Great Firewall. Poniżej pomożemy Ci wybrać odpowiedniego dostawcę i pokażemy, jak z niego korzystać, aby uzyskać dostęp do Pinteresta.

Masz problem z dostępem do Pinteresta w Chinach? Nie martw się, nie jesteś sam. Narzucona przez rząd Wielka zapora ogniowa Chin blokuje tysiące lokalnych wiadomości i serwisów społecznościowych przed dostępem lokalnym, w tym BBC iPlayer, Facebook, Google, Wikipedia, Twitter i Pinterest. Bloki te są tak poważne, że nawet normalne metody odblokowywania cenzurowanej treści często zawodzą, zmuszając niezliczoną liczbę internautów do poszukiwania alternatywnych metod przełamywania barier treści w Internecie.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​wciąż jest nadzieja. Sieci VPN mogą z łatwością pomóc odblokować Pinterest w Chinach i niezliczoną liczbę innych serwisów społecznościowych, przywracając pełny dostęp na każdym urządzeniu za pomocą kilku kliknięć. Dotyczy to również laptopów, komputerów stacjonarnych oraz smartfonów z systemem Android i iOS. Dzięki VPN możesz zablokować swoje dane i surfować po Internecie anonimowo, prześlizgując się przez Great Firewall, aby cieszyć się bezpiecznym dostępem do Internetu, wraz z Pinterestem i wszystkimi ulubionymi zagranicznymi stronami internetowymi. Zapoznaj się z naszym pełnym przewodnikiem na temat odblokowywania Pinteresta w Chinach.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Wybór VPN do odblokowania Pinteresta w Chinach

Większość standardowych metod używanych do odblokowywania witryn takich jak Pinterest w Chinach nigdy nie przekracza pierwszych kilku kroków. Usługi proxy, przekierowujące strony internetowe i inne narzędzia po prostu nie mogą zapewnić pełnej ochrony i prywatności zapewnianej przez dobrą sieć VPN, z których wszystkie są wymagane do ochrony Twojej tożsamości i skutecznego zniesienia chińskich barier cenzury. Poniżej pokażemy, jak wybrać najlepszą VPN dla tego zadania, a także niektóre z naszych rekomendacji dotyczących najlepszej VPN do odblokowania Pinteresta w Chinach.

Co sprawia, że ​​dobra sieć VPN?

Czy wiesz, że nie wszystkie sieci VPN mogą być używane w Chinach? Nawet te, które działają, często mają problemy z odblokowaniem stron internetowych i wyjściem z Wielkiej Zapory. Możesz postępować zgodnie ze wszystkimi wskazówkami, które chcesz, ale pod koniec dnia jest tylko kilka kryteriów, które sprawiają, że VPN jest opłacalny w Chinach. Wykorzystaliśmy poniższe funkcje do oceny najlepszych sieci VPN, aby odblokować Pinterest. Postępuj zgodnie z nimi, aby uzyskać najszybszą i najbardziej niezawodną usługę, jaką możesz uzyskać.

Najlepsze sieci VPN do odblokowania Pinteresta w Chinach

Jeśli chodzi o wybór najszybszej, najbardziej niezawodnej i wszechstronnej najlepszej sieci VPN do odblokowania Pinteresta w Chinach, istnieje wiele możliwości. Poniżej przedstawiamy zalecenia, które pomogą Ci jak najszybciej zacząć.

1. ExpressVPN

ExpressVPN - wybór redaktorów

ExpressVPN jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej zaufanych usług VPN na świecie. Swoją reputację zyskał dzięki szybkiej obsłudze i łatwemu w użyciu oprogramowaniu, które zapewnia użytkownikom moc ochrony komputerów, tabletów i smartfonów za pomocą zaledwie kilku kliknięć. ExpressVPN jest idealny dla każdego, kto szuka niezawodnej sieci VPN, ale nie chce spędzać godzin na konfigurowaniu. Możesz pobrać i zainstalować VPN w ciągu kilku sekund, a następnie zabezpieczyć połączenie internetowe za pomocą jednego kliknięcia.

ExpressVPN oferuje szeroki zakres funkcji prywatności, aby zapewnić bezpieczeństwo. Obejmuje to 256-bitowe szyfrowanie AES, zasadę zerowego rejestrowania ruchu, a także ochronę przed wyciekiem przełącznika zabijania i DNS. Ponadto sieć serwerów ExpressVPN obejmuje ponad 3000 lokalizacji w 94 różnych krajach, co zapewnia wiele opcji szybkiego połączenia bez względu na miejsce zamieszkania lub podróży.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • Współpracuje z US Netflix, iPlayer, Hulu i innymi usługami
 • Super szybkie serwery
 • Szyfrowanie AES-256 na poziomie rządowym
 • Nie prowadzi dzienników danych osobowych
 • Dostępna obsługa czatu na żywo.

2. NordVPN

nordvpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_782_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

NordVPN to szybki, niezawodny i wydajny VPN, któremu ufają niezliczeni użytkownicy na całym świecie. Najbardziej imponującą cechą jest rozmiar sieci, obecnie ponad 5500 serwerów w 59 krajach, ponad dwukrotnie więcej niż konkurencja. Ta niesamowita różnorodność pozwala NordVPN dostarczać duże prędkości i przełamać bariery cenzury nawet w krajach takich jak Chiny. Istnieją również unikalne usługi, które tylko NordVPN może zaoferować, w tym ochrona przed atakami DDoS, podwójne szyfrowanie i cebulowanie przez VPN.

NordVPN zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zachować bezpieczeństwo w Internecie w Chinach, od 256-bitowego szyfrowania AES po ochronę przed wyciekiem DNS, automatyczny przełącznik zabijania i niesamowitą politykę zerowego logowania, która obejmuje znaczniki czasu, żądania DNS, adresy IP i ruch. Gdy potrzebujesz solidnej, szybkiej ochrony, po prostu uruchom NordVPN i możesz cieszyć się otwartym Internetem.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy

 • Zoptymalizowane serwery do odblokowywania Netflix
 • Zadziwiająca liczba serwerów
 • Silne szyfrowanie jest stosowane na wszystkich połączeniach
 • Z siedzibą w Panamie
 • 24/7 czat na żywo.
Cons

 • Automatyczny wybór serwera może być zawodny
 • Przetwarzanie zwrotu środków może potrwać do 30 dni.

Dostęp do Pinteresta i VPN w Chinach

Jeśli jesteś w Chinach, prawdopodobnie masz mnóstwo stron, za którymi tęsknisz, w tym Pinterest. Przy odpowiedniej sieci VPN możesz przebić się przez tę blokadę, ale jest kilka innych rzeczy, o których powinieneś wiedzieć przed wyruszeniem na ląd zaszyfrowanych danych.

Dlaczego Pinterest jest zablokowany w Chinach?

Serwis społecznościowy Pinterest, oparty na obrazach, to niezwykle popularna usługa, z której korzystają miliony ludzi na całym świecie. Dlaczego kraj tak duży jak Chiny miałby blokować dostęp do niego użytkownikom, zwłaszcza że jego głównym zastosowaniem jest zapisywanie przepisów i inspirujących pomysłów na modę? W większości sprowadza się to do polityki. Pinterest to zagraniczna witryna społecznościowa, która umożliwia bezpłatną i otwartą komunikację. Chiński rząd powoli eliminuje dostęp do takich witryn, zmuszając użytkowników do faworyzowania krajowych sieci społecznościowych, które mogą być w pełni kontrolowane i regulowane.

Jest mało prawdopodobne, aby Pinterest znów spontanicznie stał się dostępny w Chinach. Strona została po cichu zbanowana w 2017 roku, dodając ją do listy setek serwisów informacyjnych i tysięcy różnych zasobów treści. Poniżej znajduje się tylko kilka innych witryn, do których nie można uzyskać dostępu w Chinach.

 • Wiele dużych serwisów informacyjnych i informacyjnych w Azji, Europie i obu Amerykach
 • Wszystkie produkty Google, w tym Gmail, Mapy i Wyszukiwanie
 • Usługi VPN i strony internetowe obsługiwane poza Chinami
 • Facebook
 • Instagram
 • Skype
 • Tumblr
 • Świergot
 • WhatsApp
 • Wikipedia
 • Youtube
 • Telegram

Choć napotykanie barier w treści w Chinach jest frustrujące, dobrą wiadomością jest to, że silna sieć VPN może przebić się przez blokadę i przywrócić dostęp do prawie wszystkich powyższych witryn.

W jaki sposób VPN odblokowują Pinterest?

Zaskakujące jest myślenie, że tak proste narzędzie jak VPN może przebić się przez Wielką zaporę ogniową Chin. W praktyce wszystko jest ładne i proste. Wszystko, co naprawdę musisz zrobić, to dołączyć do niezawodnej usługi VPN, zalogować się i połączyć.

Sieci VPN używają anonimowych adresów IP, aby przeciwdziałać wysiłkom chińskiego cenzora. Za każdym razem, gdy logujesz się do Internetu, Twojemu urządzeniu przypisywany jest unikalny ciąg liczb. Ten cyfrowy adres pomaga dostarczyć żądaną treść, podobnie jak zapisanie adresu fizycznego na liście. Adresy IP zawierają również informacje o Twojej bieżącej lokalizacji, jednak aż do kraju i miasta, w którym mieszkasz.

Na podstawowym poziomie chińska zapora ogniowa wykorzystuje adresy IP do blokowania dostępu do listy witryn zewnętrznych. Jeśli masz adres IP z Chin i próbujesz zalogować się na Pinterest, po prostu zostaniesz odrzucony. To samo dotyczy każdego innego chińskiego adresu IP próbującego skorzystać z innych zabronionych usług.

Sieci VPN omijają to ograniczenie, ukrywając swój prawdziwy adres IP i zastępując go wirtualnym, nielokalnym i anonimowym adresem IP. Dane opuszczające urządzenie są również szyfrowane, aby nikt, nawet chiński rząd, nie widział, do których stron chcesz uzyskać dostęp. Możesz wskoczyć do Internetu i odwiedzić dowolną witrynę, bezpiecznie i anonimowo.

Czy odblokowanie Pinteresta w Chinach jest legalne?

Niestety, nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Chiński rząd ma paskudny zwyczaj blokowania wszelkiego rodzaju witryn, często bez żadnego ostrzeżenia lub wyjaśnienia. Większość ludzi, w tym obywatele Chin, postrzegają to jako niesprawiedliwą praktykę. Dlatego niezliczone miliony ludzi w całym kraju korzysta z VPN codziennie, aby chronić swoje dane online i zabezpieczyć swoją tożsamość.

Prawda jest taka, że ​​dzięki silnej sieci VPN nie jest łatwo nikomu śledzić Twoją lokalizację ani nawyki przeglądania, co oznacza, że ​​możesz bezpiecznie uzyskiwać dostęp do Pinteresta i innych witryn w Internecie.

Sieci VPN nie chronią Cię jednak przed ukierunkowanymi działaniami inwigilacyjnymi, ani nie chronią Cię przed lokalnymi przepisami. Twoim obowiązkiem jest zapoznanie się z przepisami obowiązującymi w Twoim mieście lub kraju przed użyciem sieci VPN do jakichkolwiek działań online. Wciągające porady nie akceptują zginania ani łamania jakichkolwiek praw.

Jak zacząć korzystać z Pinteresta w Chinach z VPN

Setki milionów ludzi w Chinach nie mają dostępu do Pinteresta. Jedynymi osobami, które mogą sprawdzić witrynę, są VPNy, grupa, która obejmuje teraz Ciebie. Po wybraniu i zasubskrybowaniu sieci VPN nadszedł czas, aby wszystko skonfigurować i uruchomić, aby uzyskać bezpłatny i otwarty dostęp do Internetu.

Pobierz i zainstaluj VPN przed przyjazdem do Chin

Aby rozpocząć, musisz najpierw pobrać i zainstalować oprogramowanie VPN. Zaloguj się na swojej stronie VPN i pobierz aplikację dla twojego urządzenia. Nie zapomnij również wysyłać aplikacji na urządzenia mobilne. Wszystko, co może uzyskać dostęp do Internetu, będzie wymagało ochrony VPN. Zainstaluj aplikację, uruchom oprogramowanie, następnie wprowadź dane logowania aby aktywować połączenie.

Jeśli podróżujesz do Chin, ważne jest, aby pobrać i zainstalować VPN przed nadepnąć na samolot. Ma to na celu zapewnienie, że dostęp do strony VPN nie zostanie nagle zablokowany, co zdarza się częściej niż myślisz. Jeśli jednak jesteś już w kraju, nie martw się. Te spontaniczne ograniczenia VPN nie zdarzają się tak często. Jeśli tak, po prostu spróbuj zarejestrować się w innej zalecanej usłudze wymienionej powyżej.

Połącz się z dobrym serwerem i sprawdź swój adres IP

Po zainstalowaniu i uruchomieniu oprogramowania VPN jesteś prawie gotowy do pracy. Większość aplikacji automatycznie łączy się z serwerem natychmiast po uruchomieniu. Jest to w porządku dla naszych celów, ponieważ nie ma znaczenia, gdzie znajduje się Twój wirtualny adres IP, tylko połączenie jest szybkie, bezpieczne i niezawodne.

Przed skorzystaniem z Internetu lub uzyskaniem dostępu do Pinteresta musisz zweryfikować swój adres IP. Gdy sieć VPN jest aktywna i połączona, otwórz przeglądarkę internetową na tym samym urządzeniu i przejdź do ipleak.net. Poczekaj, aż strona się załaduje, a uruchomi się Wyszukiwanie adresu IP automatycznie. Spójrz na pole poniżej, w którym znajduje się Twój adres IP. Jeśli pokazuje kraj inny niż Chiny, możesz jechać.

Teraz możesz bezpiecznie łączyć się z Internetem, przypinać rzeczy na Pinterest, sprawdzać kolekcje innych osób i wiele, wiele więcej, wszystko dzięki VPN.

Więcej wskazówek na temat odblokowywania Pinteresta w Chinach

Sieci VPN to niesamowite narzędzia do prywatności online. Czasami nie wystarczą, aby przebić się przez ekstremalne środki cenzury, takie jak Wielka Zapora ogniowa w Chinach. Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do Pinteresta nawet po zainstalowaniu sieci VPN, sprawdź poniższe wskazówki.

Zmień ustawienia VPN

To, że Twoja sieć VPN nie przedostaje się przez Wielką Zaporę, nie oznacza, że ​​nie jest w stanie tego zrobić. Kraje, które blokują witryny i usługi, takie jak Skype, WhatsApp, Facebook i Pinterest, często robią to, blokując dostęp z niektórych portów. Większość sieci VPN umożliwia zmianę portów bezpośrednio z oprogramowania, a wszystko to za pomocą kilku kliknięć. Jeśli masz problemy z ładowaniem witryny Pinterest, otwórz aplikację VPN i zmień port 80 lub 443 na TCP. Ponownie załaduj i spróbuj ponownie, być może uda się.

Jeśli zmiana portu nie wystarczy, możesz także spróbować zmienić protokoły szyfrowania VPN. Większość usług wykorzystuje domyślny protokół OpenVPN do szyfrowania ruchu, zapewniając równowagę między szybkością a niezłomnym bezpieczeństwem. Jeśli ten protokół jest zablokowany, możesz chcieć przełączyć się, aby przełamać różne bariery. Wypróbuj tryby L2TP / IPSec lub PPTP w oprogramowaniu VPN, jeśli są one dostępne. Sprawdź strony pomocy VPN, jeśli nie możesz znaleźć tych ustawień konfiguracji.

Shadowsocks (SOCKS5 Proxy)

The Shadowsocks usługa proxy została specjalnie opracowana, aby umożliwić bezpłatny i otwarty dostęp do Internetu w Chinach. Działa przy użyciu protokołu Socket Secure 5, który przesyła dane między klientami a serwerami za pomocą zdalnego serwera proxy. Jest podobny do VPN, ale różni się pod pewnymi kluczowymi względami technicznymi, co daje mu przewagę w walce o dostęp do Pinteresta.

Aby korzystać z SOCKS5, musisz mieć dostęp do serwera shadowsocks, który albo wymaga wdrażanie własnego lub wynajęcie usługi zewnętrznej. Może to być zarówno kosztowne, jak i wysoce techniczne, więc przeprowadź badania przed zanurzeniem się. Gdy wszystko będzie gotowe, shadowsocks zapewnia niesamowity dostęp przez Great Firewall i działa dobrze z komputerowymi systemami operacyjnymi, Androidem i urządzeniami iOS.

Tunel SSH

Bezpieczne tunele SHell to metoda owijania danych w dodatkową warstwę szyfrowania SSH, umożliwiając im przechodzenie przez blokady, takie jak Wielka Zapora. SSH jest powszechnie stosowanym protokołem o wielu uzasadnionych celach, takich jak bezpieczne przesyłanie plików z hostów na serwery. Oznacza to, że SSH zostanie kiedykolwiek zablokowane przez agencję rządową, ponieważ spowodowałoby to uszkodzenie prawie całej sieci.

Minusem tuneli SSH jest to, że mogą być powolne, ponieważ technologia nie została zaprojektowana z myślą o dużym natężeniu ruchu. Jeśli pobierasz coś bardziej złożonego niż podstawowa witryna, czeka Cię długie oczekiwanie. Zaskakująco łatwo jest utworzyć tunel SSH w systemach Linux i Mac (użytkownicy Windows będą musieli przeprowadzić dodatkowe badania), jednak można go użyć do przeglądania Pinteresta w Chinach.

Tunel SSL / TLS

Połączenia Secure Socket Layer (SSL) nie są blokowane przez Wielką zaporę ogniową ani inne ważne działania cenzuralne na szczeblu rządowym. Zakupy online, poczta e-mail, bankowość internetowa i inne usługi związane z prywatnymi danymi używają protokołu SSL na co dzień do tworzenia połączeń HTTPS. Zablokowanie protokołu SSL oznaczałoby w zasadzie odmowę dostępu do 90% sieci. Możesz to wykorzystać, pakując swoje dane w szyfrowanie SSL, aby z łatwością przekraść się przez zapory ogniowe.

Aby użyć tunelu SSL, musisz go pobrać stunnel oprogramowanie. Konfiguracja nie jest łatwa ani szybka, więc używaj tego tylko w ostateczności. Niektóre sieci VPN oferują opcje tunelowania SSL / TLS jako część ich oprogramowania, więc sprawdź swoją usługę, aby sprawdzić, czy możesz przełączyć się za pomocą kilku kliknięć.

Darmowe VPN w Chinach

Pomimo utrzymujących się blokad rządowych wiele firm VPN odniosło sukces w zakresie szyfrowania mieszkańców Chin. Obejmuje to szereg swobodnie dostępnych sieci VPN znajdujących się na platformach mobilnych i w witrynach z rozszerzeniami przeglądarki. Chociaż mogą wydawać się łatwym i wygodnym sposobem na odblokowanie zainteresowania, powinieneś wiedzieć, że darmowe VPN często stanowią większy problem niż są warte.

Bezpłatne usługi VPN prawie zawsze podlegają ścisłym ograniczeniom przepustowości, które ograniczają maksymalne prędkości lub odcinają pobieranie po osiągnięciu miesięcznego limitu. Niektóre nawet blokują ruch torrent, P2P i VoIP, co czyni je praktycznie bezużytecznymi dla połączeń Skype, Viber lub WhatsApp. Mają także bardzo ograniczone sieci serwerów, co oznacza, że ​​czasami mogą być nieznośnie wolne.

Wiele bezpłatnych firm VPN zostało również przyłapanych na gromadzeniu i sprzedawaniu danych użytkowników stronom trzecim. Ma to sens, ponieważ firmy nie zarabiają bezpośrednio na użytkownikach, więc muszą jakoś wypracować zyski. Jeśli korzystasz z bezpłatnej sieci VPN, aby uzyskać dostęp do Pinteresta, nawet przez kilka sekund, istnieje realna możliwość, że Twoje dane zostały zebrane i sprzedane.

Nigdy nie możesz być pewien, że darmowa VPN aktywnie chroni twoją prywatność lub zagraża twoim danym. Aby być bezpiecznym, zawsze korzystaj z zaufanych i niezawodnych płatnych usług.

Wniosek

Przywrócenie dostępu do witryn takich jak Pinterest podczas pobytu w Chinach nie jest tak skomplikowane, jak mogłoby się wydawać. Sieci VPN wykonują większość pracy dla Ciebie cicho i w tle, zapewniając pełny i bezpłatny dostęp do sieci WWW, nawet w obliczu zapór ogniowych cenzury i bloków aplikacji.

Gotowy do korzystania z Pinteresta w Chinach? Jeśli masz ulubioną kolekcję, którą chcesz udostępnić, daj nam znać w sekcji komentarzy.

  Jak zainstalować opartą na Chromium wersję przeglądarki Brave w systemie Linux
x