Jak odblokować SolarMovie

Wybierając najlepszą sieć VPN dla SolarMovie, musisz wybrać dostawcę, który równoważy cenę, prywatność i wydajność. Nasze 5 najlepszych sieci VPN sprawia, że ​​rozpoczęcie strumieniowego przesyłania ulubionych filmów online jest bardzo proste. Już po kilku minutach przeczytasz wszystko, czego potrzebujesz, aby zainstalować i skonfigurować VPN, aby odblokować SolarMovie.

Uzyskanie niezawodnego dostępu do strumieni filmów online jest trudnym zadaniem do spełnienia. Na szczęście strony takie jak SolarMovie istnieją, aby wypełnić tę popularną niszę, zawierającą tysiące filmów i programów telewizyjnych w prostym środowisku opartym na przeglądarce. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć swój tytuł, kliknąć i zacząć oglądać. Żadnych obowiązkowych rejestracji ani natrętnych reklam, tylko kino HD od wschodu do zachodu słońca. Oczywiście, podczas korzystania z SolarMovie będziesz chciał, aby Twoje działania były jak najbardziej bezpieczne, dlatego też korzystanie z VPN jest koniecznością. Zapoznaj się z naszymi sugestiami dotyczącymi najlepszych sieci VPN dla SolarMovie, abyś mógł przesyłać strumieniowo w całkowitej prywatności.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Co sprawia, że ​​dobry VPN?

SolarMovie to pestka w użyciu. Witryna ma jednak historię podnoszenia flag ostrzegawczych ze stronami trzecimi, w tym posiadaczami praw do treści i dostawcami usług internetowych. Wiadomo, że dostawcy usług internetowych rejestrują aktywność użytkowników i udostępniają ją grupom zewnętrznym, zamieniając twoją niewinną noc filmową w zawiadomienie o naruszeniu praw autorskich. Aby uchronić się przed wścibskimi oczami, będziesz potrzebować stałej stałej wirtualnej sieci prywatnej.

Sieci VPN przekształcają zwykły ruch w zaszyfrowane dane, które przechodzą przez prywatny tunel do Internetu. Dzięki VPN nic, co robisz, nie jest widoczne ani powiązane z Twoją prawdziwą tożsamością, nawet przez dostawców usług internetowych. Jednak znalezienie najlepszego VPN do użycia z SolarMovie może wydawać się niemożliwym zadaniem. Istnieje mnóstwo danych technicznych do przeszukania, dlatego usprawniliśmy ten proces za pomocą kilku poniższych zaleceń. Dokonaliśmy wyboru na podstawie następujących kryteriów, dzięki czemu zawsze będziesz mieć najszybszą i najlepszą sieć VPN dla SolarMovie.

 • Polityka rejestrowania – Jeśli VPN prowadzi szczegółowe dzienniki ruchu, zaskakująco łatwo jest połączyć aktywność z Twoją tożsamością. Nie możesz mieć prawdziwej prywatności online bez obowiązującej zasady zerowego logowania.
 • Reputacja – Niezawodność jest głównym czynnikiem przy wyborze najlepszej sieci VPN. Jeśli nie możesz zaufać firmie w zakresie bezpieczeństwa danych, to po co? Nasze polecane sieci VPN istnieją od lat i obsługują dużą bazę klientów.
 • Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem – VPN powinien zawsze mieć ochronę przed wyciekiem DNS i automatyczny przełącznik zabijania, aby ukryć twoją tożsamość. Inne funkcje, takie jak ustawienia szyfrowania lub tasowanie IP są opcjonalne, ale przyjemne.
 • Jurysdykcja – Zarejestrowanie VPN może mieć ogromny wpływ na Twoją prywatność. Przepisy regionalne mogą wymagać VPN do przechowywania ukrytych dzienników i udostępniania danych innym rządom, bez wiedzy i zgody użytkownika.
 • Metody Płatności – Możesz zdobyć dodatkową warstwę anonimowości, płacąc za pośrednictwem kryptowaluty, takiej jak bitcoin. Karty kredytowe i subskrypcje PayPal wiążą twoje imię i adres z VPN, którego możesz użyć przeciwko tobie. Anonimowość jest znacznie silniejsza w przypadku bitcoinów.

5 najlepszych sieci VPN do przesyłania strumieniowego SolarMovie

Znalezienie dobrej sieci VPN nie jest łatwe, ale wykonaliśmy większość zadań dla Ciebie. Poniżej znajdziesz 5 naszych najlepszych rekomendowanych dostawców VPN, którzy mogą poprawić prywatność twoich strumieni SolarMovie:

1. ExpressVPN

Gdy szybkość jest Twoim najwyższym priorytetem, ExpressVPN jest VPN dla Ciebie. Usługa zapewnia szybkie pobieranie i przesyłanie strumieniowe przy użyciu niestandardowego oprogramowania, które jest niezwykle łatwe w użyciu. Po zainstalowaniu aplikacji na urządzeniu wystarczy nacisnąć duży przycisk „on”, aby połączyć się z najszybszym serwerem w sieci. ExpressVPN obsługuje ponad 3000 serwerów w 94 różnych krajach, zapewniając niesamowitą różnorodność dla wirtualnych lokalizacji i omijając blokady regionalne na filmach i pobranych programach.

Opcje prywatności ExpressVPN zapewnią bezpieczeństwo podczas oglądania filmów lub surfowania w Internecie. Wszystkie twoje dane są zablokowane 256-bitowym szyfrowaniem AES i zabezpieczone zasadą zerowego logowania dla całego ruchu, żądań DNS i adresów IP. Zabezpieczenie przed wyciekiem DNS na poziomie oprogramowania i łatwy w użyciu automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa zapewniają siatkę bezpieczeństwa na wypadek przypadkowego rozłączenia, dzięki czemu Twoja tożsamość nigdy się nie przedostaje.

Ponadto absolutnie nie ma żadnych ograniczeń dotyczących przepustowości, pobierania sieci P2P ani ruchu torrentowego, a także mnóstwo niestandardowych protokołów dla bezpiecznych połączeń w miejscach takich jak Rosja i Chiny. ExpressVPN oferuje również łatwe w użyciu aplikacje na komputery stacjonarne, laptopy, tablety i smartfony, a także najbardziej niezawodny dostęp do filmów Netflix za pośrednictwem strony internetowej.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • Odblokowuje amerykański serwis Netflix
 • Superszybkie serwery (minimalna utrata prędkości)
 • Szyfrowanie AES-256
 • Brak dzienników danych osobowych
 • Świetne wsparcie (czat 24/7).
Cons

 • Drogi plan miesięczny.

2. NordVPN

Rozmiar sieci może mieć ogromny wpływ na korzystanie z VPN. Im więcej węzłów można się połączyć, tym większe są szanse na znalezienie serwera szybkiego pobierania o niskim opóźnieniu w wybranym regionie. NordVPN ułatwia to, wdrażając potencjalnie największą sieć VPN. Lista stale się powiększa, ale obecnie znajduje się na ponad 5600 serwerów w 60 różnych krajach. NordVPN uruchamia niektóre z tych węzłów, oferując unikalne usługi, których nie znajdziesz nigdzie indziej, w tym szybsze pobieranie P2P i podwójne szyfrowanie serwerów.

Polityka zerowego rejestrowania NordVPN obejmuje wszystko, od przepustowości po ruch, znaczniki czasu, a nawet adresy IP. Oznacza to, że żadna twoja aktywność nie jest nigdy rejestrowana ani udostępniana stronom trzecim, nawet po zalogowaniu się do VPN. Wszystkie te niesamowite funkcje bezpieczeństwa są wspierane przez 256-bitowe szyfrowanie AES dla wszystkich danych, a także automatyczny przełącznik zabijania i ochrona przed wyciekiem DNS.

Więcej najlepszych funkcji NordVPN obejmuje serwery zbudowane z myślą o unikalnych funkcjach, w tym routingu cebuli, dedykowanych adresach IP i ochronie przed atakami DDoS; niezawodny dostęp do strumieni Netflix, nawet gdy inne VPN są zablokowane; lekkie aplikacje dla systemów Windows, Mac, Linux, Android, iOS i innych; plus nieograniczona przepustowość i zero ograniczeń dla ruchu P2P lub torrent.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy

 • Serwery zoptymalizowane do odblokowywania Netflix
 • Różne adresy IP aervers
 • Tor przez VPN, podwójne VPN
 • Ścisłe zasady dotyczące zerowych dzienników dotyczące zarówno ruchu, jak i metadanych
 • Polityka gwarancji zwrotu pieniędzy (30 dni).
Cons

 • Przetwarzanie zwrotu środków może potrwać do 30 dni.

3. PureVPN

PureVPN wykracza poza normę i zapewnia funkcje prywatności i bezpieczeństwa, których normalnie nie widzisz w sieci VPN. Możesz włączyć ochronę antywirusową, na przykład, jeśli planujesz odwiedzić wiele nietypowych stron internetowych lub pobierasz mnóstwo plików. Podobnie możesz aktywować ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, blokowanie aplikacji, a nawet filtry witryn internetowych na poziomie DNS, aby zapobiec przedostawaniu się złośliwych treści do Twojego urządzenia. Te funkcje działają w prawie wszystkich niestandardowych programach PureVPN, w tym na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych!

Po stronie VPN PureVPN zapewnia solidną ochronę dzięki zasadzie zerowego logowania dla całego ruchu, ochronę przed wyciekiem DNS, automatyczny przełącznik zabicia i solidne 256-bitowe szyfrowanie AES na wszystkich danych. Jest to wspaniale połączone z dużą siecią 2000 serwerów w 141 różnych krajach, zapewniając wiele opcji prędkości i lokalizacji przy każdym połączeniu.

Pakiet PureVPN zawiera także obsługę niestandardowej ochrony VPN, w tym rozszerzeń Chrome, Safari i Firefox; brak ograniczeń w ruchu torrentowym lub P2P, brak ograniczeń prędkości i nieograniczona przepustowość; opcjonalna ochrona antywirusowa, filtry sieciowe i funkcje antyphishingowe; nieograniczone przełączanie serwerów i pięć jednoczesnych połączeń.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PureVPN.

4. IPVanish

IPVanish koncentruje się na zapewnieniu szybkiego i anonimowego korzystania z Internetu. Zaczyna się od 256-bitowego szyfrowania AES na wszystkich danych, kryptografii, która zapewni ci bezpieczeństwo, nawet jeśli ktoś będzie próbował włamać się do twoich informacji. IPVanish popiera to polityką prywatności zerowego logowania dla całego ruchu wraz z ochroną przed wyciekiem DNS i automatycznym przełącznikiem zabijania. Jeśli omijanie bloków cenzury stanowi problem, niestandardowe oprogramowanie IPVanish oferuje szeroki wybór opcji portów i protokołów zapewniających prywatność na najwyższym poziomie przez cały czas.

IPVanish wdraża ogromną sieć ponad 1300 serwerów w 60 różnych krajach. Łącznie 40 000 współdzielonych adresów IP stanowi solidny fundament anonimowości online, a dzięki wbudowanym opcjom przełączania adresów IP możesz mieć pewność, że nikt nigdy nie śledzi Twojej aktywności. Będziesz mógł korzystać z tego prywatnego połączenia z funkcjami takimi jak nieograniczona przepustowość, brak ograniczania prędkości i nieograniczony dostęp do sieci P2P i pobierania torrentów.

Przeczytaj naszą pełną recenzję IPVanish.

5. VyprVPN

VyprVPN oferuje najwyższą prywatność online. Najcenniejszą funkcją usługi jest Chameleon, unikalny protokół, który pomaga zablokować twoją tożsamość online. Chameleon bierze zaszyfrowane pakiety danych i otacza ich metadane dodatkową warstwą szyfrowania. To pokonuje głęboką kontrolę pakietów (DPI), która jest często wykorzystywana przez dostawców usług internetowych i rządy do szpiegowania aktywności użytkowników. Dzięki kameleonowi możesz przebić się przez najtrudniejsze ściany cenzury bez narażania własnej prywatności. Wszystko, co musisz zrobić, to włączyć Chameleon i możesz już iść.

Innym doskonałym źródłem prywatności jest fakt, że VyprVPN posiada i obsługuje całą sieć serwerów, ponad 700 w 70 różnych krajach. Firmy zewnętrzne nigdy nie mają dostępu do żadnego sprzętu VyprVPN, co pozwala im na pełną kontrolę aktualizacji i konserwacji w celu zapewnienia optymalnego bezpieczeństwa. VyprVPN obejmuje również standardowe bazy VPN z zasadą zerowego rejestrowania żądań ruchu i DNS, automatycznym przełącznikiem zabijania, ochroną przed wyciekiem DNS i 256-bitowym szyfrowaniem AES dla wszystkich danych na każdym urządzeniu.

Przeczytaj naszą pełną recenzję VyprVPN.

Najlepsze funkcje SolarMovie

SolarMovie to solidna witryna do przesyłania strumieniowego wideo, która umożliwia dostęp do tysięcy filmów i seriali telewizyjnych bezpośrednio z poziomu przeglądarki. Aby odtworzyć film, wystarczy kliknąć ikonę i rozpocząć transmisję strumieniową. Żadnych reklam do wyświetlenia, żadnych wyskakujących okienek do usunięcia – tylko wszystkie najnowsze wydania i ogromny katalog treści do Twojej dyspozycji.

SolarMovie zapewnia podstawową funkcję wyszukiwania, która pomaga zawęzić opcje rozrywki. Możesz także przeglądać według różnych kategorii, zaczynając od poniższej listy.

 • Przeglądaj według gatunku – Sprawdź filmy z najpopularniejszych gatunków, w tym akcji, science fiction, animacji, rodziny, tajemnic, romansu, psychologii, fantasy, filmu dokumentalnego i ponad dwudziestu innych.
 • Oglądaj według kraju – Sortuj filmy według kraju lub regionu pochodzenia, w tym Korei, Chin, Francji, Indii, USA i Japonii.
 • Najlepsze IMDb – Oglądaj najwyżej oceniane filmy według użytkowników IMDb.
 • serial telewizyjny – Przeglądaj ogromną kolekcję programów telewizyjnych pogrupowanych według serii. Obejmuje zarówno nowe, jak i klasyczne treści telewizyjne.
 • Polecane filmy – Najlepsze filmy wybrane przez zespół SolarMovie.

SolarMovie ma niesamowity system filtrowania wbudowany w stronę, który jest łatwy w użyciu i niezwykle skuteczny. Po wybraniu kategorii kliknij przycisk „Filtruj” w prawym górnym rogu, aby wyświetlić ogromne menu wypełnione polami. Stąd możesz przejść do najczęściej oglądanych lub najczęściej wybieranych typów, rzucić okiem na najnowsze wersje lub znaleźć najwyżej oceniane treści na stronie. Możesz także filtrować strumienie według jakości, roku, pochodzenia i gatunku, co jest idealne na te noce, kiedy chcesz coś obejrzeć, ale nie masz pewności, co.

Inne funkcje SolarMovie

SolarMovie ma fantastyczną reputację w internetowej społeczności streamingowej. Wiele z tego wynika z ukierunkowania witryny na wysokiej jakości treści, szeroki zakres funkcji i system przesyłania strumieniowego, który działa przez cały czas, za każdym razem. Istnieje jednak kilka innych dodatków, które pomagają SolarMovie wyróżnić się na tle innych.

 • Tagi słów kluczowych – Przeglądaj filmy według aktora, reżysera, tytułu lub serii za pomocą wygodnego systemu tagów wyświetlanego na stronie przesyłania strumieniowego wideo.
 • Ulubione – Utworzenie konta i dodanie filmów do listy służy drugiemu celowi w SolarMovie: powiadomienia o wydaniu HD. Niektóre filmy są dostępne tylko w rozdzielczości SD, ale później również mają wersję HD. Jeśli chcesz poczekać na wyższą jakość, po prostu dodaj ją do listy i poczekaj na powiadomienie.
 • Wbudowane napisy – Często pomijana funkcja, którą SolarMovie wprowadza do rdzenia. Gdy są dostępne, angielskie napisy są wyświetlane automatycznie, gdy tylko rozpocznie się film.
 • Obsługa urządzeń – Chcesz oglądać SolarMovie na tablecie zamiast na komputerze? Nie ma problemu! Witryna obsługuje szeroką gamę przeglądarek dzięki strumieniowaniu HTML5 zamiast nieporęcznego i przestarzałego odtwarzacza Flash.
 • Wiele źródeł – Czy Twój strumień filmowy jest trochę niespokojny? Wiele programów telewizyjnych i filmów ma wiele dostępnych źródeł. Wystarczy kliknąć, aby wypróbować inną.
 • Dodatek Kodi – Chcesz przenieść SolarMovie na urządzenie obsługujące Kodi? Istnieje świetny dodatek, który możesz zainstalować, który upraszcza witrynę, aby zapewnić wszystkie wysokiej jakości filmy, które możesz obejrzeć. Sprawdź nasz kompletny przewodnik na temat instalacji dodatku SolarMovie dla Kodi.

Korzystanie z VPN w SolarMovie

Najnowsza historia SolarMovie jest pełna użytkowników, którzy narzekają na przypadkowe reklamy, problemy z dźwiękiem, a nawet blokady treści ograniczone geograficznie. Chociaż podczas naszych testów nie napotkaliśmy żadnych bloków regionu, możliwe, że witryna musi od czasu do czasu zablokować dostęp, aby pozostać online. Aby mieć pewność, że możesz niezawodnie przesyłać strumieniowo filmy ze strony, zawsze używaj VPN z dobrą siecią serwerów, aby łatwo przełączać wirtualne lokalizacje.

Która strona to Real SolarMovie?

SolarMovie ma długą i trudną przeszłość. Oryginalna strona została przymusowo zamknięta w 2016 r., Kiedy dokonano napadu na wiele głośnych stron z torrentami i strumieniowaniem plików. Od tego czasu powrócił w różnych formach, choć nie z tak dużą zawartością lub funkcjami jak oryginał. Otworzyło to drzwi dla stron naśladowczych, które mogły wskoczyć i stworzyć fałszywe wersje strony, z których większość jest podejrzana i zawodna.

SolarMovie pojawia się w kilku różnych domenach i prawdopodobnie zmieni się ponownie w przyszłości. W momencie pisania tego tekstu „oficjalna” strona znajduje się na stronie SolarMovie.sc lub SolarMoviez.to. Kilka innych domen przekierowuje tutaj, ale aby być bezpiecznym, powinieneś trzymać się powyższych dwóch. Oryginalne domeny .ph i .com już nie działają.

Czy korzystanie z SolarMovie jest bezpieczne?

SolarMovie jest jednym z najbezpieczniejszych serwisów do przesyłania strumieniowego filmów, z których możesz korzystać. W chwili pisania tego tekstu na stronie nie ma żadnych reklam, a nawet banerów lub reklam wideo wyświetlanych przed rozpoczęciem transmisji. Niektóre osoby zgłaszają reklamy, które czasami pojawiają się w witrynie przez ograniczony czas, w tym frustrujące reklamy pop-under i reklamy audio. Aby być bezpiecznym, powinieneś podjąć kilka podstawowych środków ostrożności podczas uzyskiwania dostępu do stron takich jak SolarMovie. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby zablokować przeglądarkę w celu poprawy prywatności i anonimowości w Internecie.

 • Zainstaluj moduł śledzący – Niektóre skrypty aktywne na stronach internetowych mogą śledzić Twoją aktywność od strony internetowej do strony internetowej. Aby zabezpieczyć swoją tożsamość, zainstaluj Borsuk prywatności w przeglądarce, aby automatycznie wyłączyć moduły śledzące.
 • Użyj programu blokującego reklamy – Chociaż SolarMovie nie zawsze korzysta z reklam, pojawiają się od czasu do czasu. Instalowanie podobnego do blokera reklam uBlock Origin zapewni ci bezpieczeństwo, jeśli tak się stanie.
 • Zawsze utrzymuj aktywność VPN – Przesyłanie strumieniowe filmów jest w najlepszym razie legalną strefą szarości. Należy zawsze włączać VPN za każdym razem, gdy korzystasz z SolarMovie i powiązanych z nim witryn, ponieważ nie chcesz, aby wścibskie oczy oznaczały Twoją tożsamość jako potencjalnego pirata.
 • Użyj oprogramowania antywirusowego – Większość systemów operacyjnych ma fabrycznie zainstalowane oprogramowanie antywirusowe. Chociaż nie napotkaliśmy żadnej zawartości wirusa lub złośliwego oprogramowania w SolarMovie, jest to dobry środek ostrożności, który należy podjąć podczas uzyskiwania dostępu do dowolnego rodzaju strony z transmisją strumieniową.

POWIĄZANE CZYTANIE: Czy korzystanie z VPN jest niebezpieczne?

Wniosek

Obecnie w SolarMovie jest wiele złych informacji prasowych, ale większość z nich jest niezasłużona, o ile podejmujesz kroki w celu ochrony siebie. W końcu, jeśli możesz po prostu pobrać poręczną aplikację, aby uczynić wszystkie swoje strumienie bezpiecznymi i prywatnymi bez utraty wierności, dlaczego byś nie zrobił? Właśnie to zyskujesz dzięki VPN. W dzisiejszym artykule polecamy 5 największych dostawców na rynku.

Jakie były Twoje doświadczenia z SolarMovie w ubiegłym roku? Czy tak samo jak my tęsknisz za oryginalną stroną? Podziel się swoją historią w komentarzach poniżej!