Jak odebrać darmowe gry i przedmioty w grze od Twitch Prime

Udostępnij teraz w social media:

Członkowie Amazon Prime mają dostęp do wielu funkcji poza bezpłatną wysyłką. Jeśli korzystasz z Twitcha, co miesiąc możesz przegapić ekskluzywną zawartość w grze i darmowe gry bonusowe.

Co to jest Twitch Prime?

Twitch Prime to usługa premium, z którą możesz skorzystać Amazon Prime i Prime Video członkostwa. Twitch Prime zapewnia jedną bezpłatną subskrypcję kanału i dostęp do bezpłatnych gier co miesiąc, ekskluzywna zawartość w grze i wiele więcej.

Oto wszystko, co obejmuje subskrypcja:

Darmowe gry, elementy w grze i nie tylko: co miesiąc otrzymuj darmowe gry, łupy w grze, zestawy doładowań, skórki i nie tylko.
Wręczanie łupów: możesz podarować znajomym z Twitcha trzy kopie przedmiotów w grze.
Jedna bezpłatna subskrypcja kanału Twitch na miesiąc: możesz jej używać na kanałach partnerskich lub stowarzyszonych.
Ekskluzywne dodatki do czatu: otrzymasz tylko dla wspierających odznakę czatu Prime obok swojego imienia, ekskluzywne emotikony i niestandardowe opcje kolorów czatu.
Rozszerzona pamięć transmisji: zapisuj poprzednie transmisje na Twitchu do 60 dni zamiast standardowych 14 dni.

Twitch Prime jest dołączony do Amazon Prime w USA, Meksyku, Kanadzie, Włoszech, Francji, Niemczech, Belgii, Austrii, Hiszpanii, Japonii, Singapurze, Holandii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Brazylii, Wielkiej Brytanii i Australii.

Twitch Prime jest dołączony do Prime Video w ponad 200 innych krajach i terytoriach.

Jak zasubskrybować Twitch Prime

Twitch Prime jest dołączony do konta Amazon Prime, ale nie jest automatycznie aktywowany. Jeśli już korzystasz z Twitcha, wystarczy, że połączysz Twitch z kontem Prime. Wystarczy kilka kroków, aby rozpocząć odbieranie bezpłatnych gier i elementów w grze.

Aby rozpocząć, otwórz przeglądarkę, przejdź do Twitch Primei kliknij „Zaloguj się”.

  Co to jest Twitch Studio i czy należy go używać do przesyłania strumieniowego?

Wpisz swój adres e-mail i hasło Amazon Prime, a następnie kliknij „Zaloguj się”.

Wpisz swoje poświadczenia Amazon, a następnie kliknij

Po odświeżeniu strony kliknij „Połącz konto Twitch”, aby skonfigurować członkostwo Twitch Prime.

Kliknij

Kliknij „Połącz konta”, aby kontynuować.

Kliknij

Kliknij „Potwierdź”.

Kliknij

Po połączeniu wrócisz do głównej strony łupów Twitch Prime. Tutaj zobaczysz następujące trzy sekcje bezpłatnych treści, które są regularnie aktualizowane:

Łupy w grze i nie tylko: te ekskluzywne przedmioty dostępne tylko dla członków Twitch Prime obejmują skórki kosmetyczne, pakiety graczy, broń, wzmocnienia i tak dalej.
Pakiety startowe: zawierają takie rzeczy, jak broń, skórki, kredyty do gier i nie tylko, aby dać ci przewagę nad konkurencją po rozpoczęciu nowej gry.
Games with Prime: kolekcja bezpłatnych gier na PC jest wydawana co miesiąc. Chociaż nie będziesz tu regularnie widzieć tytułów AAA, jest kilka naprawdę świetnych gier niezależnych, które możesz sprawdzić. Czemu nie? Są darmowe!

Teraz, gdy masz już połączone konta, zacznijmy odbierać wszystkie te darmowe gry i przedmioty w grze!

Jak odebrać przedmioty w grze i pakiety startowe

Po połączeniu kont większość przedmiotów w grze i pakietów startowych pojawi się przy następnym uruchomieniu gry.

Uruchom przeglądarkę i przejdź do Strona z łupami Twitch Prime. Aby odebrać przedmiot w grze, kliknij ikonę tytułu, który chcesz zdobyć.

Kliknij grę, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Lista kompatybilnych platform pojawi się na następnej stronie. Tak długo, jak Twój system to obsługuje, kontynuuj.

Pojawiają się kompatybilne systemy.

Aby kontynuować, może być konieczne ponowne zalogowanie się.

Kliknij

Przeczytaj uprawnienia. Kiedy będziesz gotowy, kliknij „Autoryzuj”, aby przyznać łupom Twitch Prime dostęp do swojego konta.

Kliknij

Strona z łupami w grze zostanie ponownie załadowana; kliknij „Odbierz teraz”.

Kliknij

Kliknij „Połącz konta, aby użyć łupów”, aby przekierować i połączyć konta.

Kliknij

Gdy połączysz swoje konto z Twitchem, nastąpi przekierowanie z powrotem na tę stronę, a Twój łup zostanie oznaczony jako „Odebrane”.

ZA

Czasami, aby odebrać przedmioty w grze, nie musisz łączyć zewnętrznego konta z Twitch. Zamiast tego wystarczy kliknąć „Pobierz kod” pod grą.

  Jak czatować w strumieniach Twitch na pulpicie Linux z Chatterino

Kliknij

Gdy pojawi się kod, kliknij „Kopiuj”, aby skopiować go do schowka. Wpisz go w polu „Zrealizuj kod”, aby skorzystać z oferty.

Kliknij

Jak odebrać darmowe gry

Games with Prime to starannie dobrany wybór darmowych gier, które otrzymujesz każdego miesiąca. Są dostępne tylko przez ograniczony czas, a kiedy znikną, znikną. Dlatego sprawdzaj co miesiąc nową grupę tytułów.

Po odebraniu gry zostaje ona dodana do Twojej „Biblioteki” i jest dostępna, o ile masz konto Amazon Prime. Nie musisz instalować gry, dopóki nie będziesz gotowy, aby w nią zagrać. Oznacza to, że możesz gromadzić wszystkie darmowe gry, aby niczego nie przegapić.

Aby odebrać darmową grę, otwórz przeglądarkę i przejdź do Strona z łupami Twitch Prime. Przewiń w dół do sekcji „Gry z Prime” i kliknij „Odbierz” pod każdą grą, którą chcesz dodać do swojej biblioteki.

Kliknij

Otóż ​​to! Zanim zaczniesz grać w grę, musisz pobrać i zainstalować plik Pulpit Twitch (Windows i macOS) lub Gry Amazon app (tylko Windows).

Aplikacja Twitch Desktop to zasadniczo wszystko, od strony internetowej opakowanej w aplikację. Zawiera wszystkie funkcje, których można oczekiwać od platformy do przesyłania strumieniowego.

Jeśli jednak chcesz po prostu grać w darmowe gry, aplikacja Amazon Games wystarczy. To prosty program uruchamiający grę bez żadnych dodatkowych funkcji Twitch.

Zainstaluj gry za pomocą aplikacji Amazon Games

Jeśli chcesz grać w swoje gry w aplikacji Amazon Games, otwórz przeglądarkę i przejdź do Strona z łupami Twitch Prime. Kliknij „Pobierz i graj” pod grą, aby pobrać aplikację Amazon Games.

Kliknij

Kliknij „Pobierz aplikację Amazon Games (Windows)”, aby pobrać plik instalacyjny.

Kliknij

Po zakończeniu pobierania zainstaluj aplikację, a następnie zaloguj się przy użyciu swoich poświadczeń. Aplikacja załaduje się i wyświetli gry z bieżącego miesiąca z opcjami Prime.

Plik

Aby zobaczyć pełną listę gier w swojej bibliotece, kliknij kartę „Biblioteka” u góry aplikacji.

  Jak wyłączyć lub usunąć konto Twitch

Kliknij

Zobaczysz listę wszystkich gier, które odebrałeś w programie Twitch Prime. Gdy znajdziesz taki, w który chcesz zagrać, kliknij „Zainstaluj”.

Kliknij

Wybierz, gdzie chcesz zapisać grę na swoim komputerze, a następnie kliknij „Kontynuuj”.

Wybierz lokalizację gry, a następnie kliknij

Gra zostanie zainstalowana. Po zakończeniu kliknij „Odtwórz”, aby go uruchomić.

Kliknij

Aby odinstalować grę, kliknij ją prawym przyciskiem myszy, a następnie kliknij „Odinstaluj”.

Kliknij

Zainstaluj gry za pomocą aplikacji Twitch na komputer

Aplikacja Twitch jest prawie identyczna z aplikacją Gry, jeśli chodzi o instalowanie i uruchamianie gry, którą otrzymujesz za pośrednictwem Twitch Prime. Jeśli używasz systemu macOS, masz już aplikację Twitch Desktop lub chcesz skorzystać z innych funkcji, oto jak zainstalować grę za pomocą aplikacji Desktop.

Przejdź do Strona pobierania Twitcha i wybierz wersję dla używanej platformy.

Plik

Po zakończeniu pobierania zainstaluj aplikację, a następnie zaloguj się przy użyciu swoich poświadczeń.

Po otwarciu i załadowaniu aplikacji kliknij „Gry”. Najedź kursorem myszy na grę, którą chcesz zainstalować, a następnie kliknij „Zainstaluj”.

Kliknij

Wybierz, gdzie chcesz zapisać grę na swoim komputerze, a następnie kliknij „Zainstaluj”.

Kliknij

Po pobraniu gry najedź na nią myszą, a następnie kliknij ikonę Graj, gdy się pojawi.

Kliknij ikonę Odtwórz.

Jeśli chcesz odinstalować grę, kliknij trzy kropki obok jej tytułu, a następnie w wyświetlonym menu wybierz opcję „Odinstaluj”.

Kliknij trzy kropki, a następnie wybierz

Twoje członkostwo w Amazon Prime umożliwia zarabianie na wielu grach bonusowych i przedmiotach w grze! Wszystko, co musisz zrobić, to połączyć je ze swoim kontem Twitch.

x