Jak odinstalować aktualizację na Instagramie

Udostępnij teraz w social media:

Co miesiąc miliard ludzi korzysta z popularnej aplikacji społecznościowej Instagram. Co sekundę dodawany jest nowy artykuł lub post. A ta aplikacja każdego dnia dodaje tysiące nowych użytkowników. Insta jest niezwykle popularna wśród osób w każdym wieku, od nastolatków po osoby starsze, ponieważ umożliwia im pozostawanie w kontakcie i dzielenie się doświadczeniami życiowymi za pomocą zdjęć, historii i filmów z przyjaciółmi i obserwatorami. Czy jesteś użytkownikiem IG i zastanawiałeś się, jaka jest nowa aktualizacja wiadomości na Instagramie? Albo jak zdobyć starszą wersję aplikacji? Jeśli jesteś kimś, kto szuka więcej informacji związanych z Instagramem, przedstawiamy pomocny przewodnik, który rozwiąże wszystkie Twoje pytania, na przykład jak odzyskać stary Instagram lub jakie są kroki, aby odinstalować aktualizację na Instagramie. Zanurzmy się!

Jak odinstalować aktualizację na Instagramie

W dalszej części tego artykułu dowiesz się, jak odinstalować aktualizację na Instagramie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Uwaga: ponieważ smartfony nie mają tych samych opcji ustawień, różnią się one w zależności od producenta. Dlatego upewnij się, że przed zmianą jakichkolwiek ustawień w urządzeniu są prawidłowe ustawienia.

Czy możesz uzyskać starszą wersję aplikacji?

Tak, jest tak wiele stron internetowych, na których można pobrać starszą wersję aplikacji. Możesz pobrać starsze wersje dowolnych aplikacji, takich jak WhatsApp, Instagram, Facebook i prawie wszystkie inne aplikacje, zarówno na urządzenia z Androidem, jak i iOS, ponieważ Playstore i Appstore zapewniają tylko najnowszą wersję dowolnych aplikacji. Więc musisz ręcznie pobierz i zainstaluj starszą wersję na swoim urządzeniu, co również jest prostym zadaniem.

Jaka jest najnowsza wersja Instagrama?

Najnowsza wersja Instagrama dostępna na Sklep z aplikacjami to 254.0, który został wydany 26 września 2022 roku przez Instagram. I najnowsza wersja Instagrama dostępna na Sklep Play to 254.0.0.19.109, który został również wydany 26 września 2022 roku, a ta nowa wersja ma 46 MB rozmiaru do pobrania.

  Jak wyświetlić własne polubienia na Instagramie?

Co jest nie tak z czatami na Instagramie?

Ostatnio wielu użytkowników Instagrama zgłosiło, że DM nie działało przez cały dzień i przez ten czas nie byli w stanie połączyć się ze swoimi przyjaciółmi i obserwującymi, co w dzisiejszym świecie wydaje się czekać do wieczności. Pomimo otrzymania licznych raportów, Meta nie podjęła jeszcze żadnych kroków. Przyczyną tej usterki mogą być błędy lub złośliwe oprogramowanie.

Co to jest nowa aktualizacja wiadomości na Instagramie?

W nowej aktualizacji wiadomości na Instagramie wprowadzono funkcje komunikatora Facebooka. Aby po zainstalowaniu najnowszej wersji, Instagram oferował funkcjonalność z Facebook Messenger.

  • Możesz dołączać do rozmów wideo i wysyłać wiadomości na Insta i Messengerze za pomocą dowolnej aplikacji.
  • Gdy jesteś w czacie wideo, możesz wspólnie oglądać zawartość, dotykając ikony Multimedia na dole okna czatu wideo.
  • Ponadto Insta wprowadziła tryb znikania, który działa jak tryb incognito, w którym czat zostanie usunięty po edycji tego trybu.
  • Możesz także wysyłać selfie z reakcjami i animowane wiadomości, aby Twoje wiadomości były ciekawsze i bardziej atrakcyjne wizualnie.
  • Co więcej, możesz zmieniać motywy czatu, przesuwać palcem w prawo, aby odpowiadać na wiadomości, a także dodawać niestandardowe odpowiedzi emoji.

Czytaj dalej ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak odinstalować aktualizację na Instagramie.

Jak cofnąć aktualizację wiadomości na Instagramie?

Czasami po aktualizacji Instagrama użytkownicy odkryli, że bardziej woleli wcześniejszą wersję. W takim przypadku, jeśli chcesz również cofnąć tę aktualizację wiadomości i korzystać ze starej wersji Instagrama bez funkcji Facebook Messenger, postępuj zgodnie z nadchodzącymi krokami, aby cofnąć aktualizację wiadomości.

Uwaga: dla obu Android oraz iOS Użytkownicy Instagrama.

1. Uruchom aplikację Instagram na swoim smartfonie z systemem iOS lub Android.

2. Stuknij ikonę profilu w prawym dolnym rogu dolnego paska nawigacyjnego na ekranie.

3. Stuknij ikonę hamburgera w prawym górnym rogu ekranu.

4. Następnie dotknij opcji Ustawienia.

5. W menu Ustawienia znajdź i stuknij opcję Centrum kont pod logo Meta.

6. Teraz dotknij konta na Facebooku, które połączyłeś z IG.

7. Po wybraniu konta na Facebooku stuknij Usuń z centrum kont.

8. Aby w końcu cofnąć nową aktualizację wiadomości na Instagramie, dotknij opcji Kontynuuj.

W ten sposób możesz odłączyć konto Facebook od swojego Instagrama, aby korzystać z funkcji Facebook Messenger na swoim Instagramie. Wykonując te czynności, możesz łatwo cofnąć nową aktualizację wiadomości na Instagramie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak odinstalować aktualizację na Instagramie.

  Przeglądaj swoje kanały na Instagramie, Facebooku i Twitterze w jednym miejscu

Dlaczego zmienił się układ Twojego Instagrama?

Instagram wprowadził zmiany w interfejsie aplikacji, w tym żywe kolory, aby była lekka i żywa, a także wprowadził nowy układ, który wyświetla zawartość na pełnym ekranie i na środku sceny. Chociaż Instagram twierdzi, że dzięki temu posty byłyby znacznie bardziej wciągające, kolorowe tła mają tendencję do odwracania uwagi od treści. Instagram zmienił również czcionkę na Sans, ponieważ powodem tego było zwiększenie dostępności kroju pisma na całym świecie. Mimo że wszystkie te modyfikacje wydają się piękne, recenzje użytkowników wskazują, że nowy układ aplikacji na Instagramie jest niewygodny.

Czy możesz odzyskać stary Instagram?

Tak, możesz odzyskać stary Instagram. Jest tak wiele witryn, na których można pobrać starszą wersję aplikacji. Ponieważ Playstore i Appstore zapewniają tylko najnowszą wersję dowolnych aplikacji, musisz ręcznie pobrać starszą wersję i zainstalować ją na swoim urządzeniu.

Uwaga: w nowo dodanych wersjach IG nie tylko naprawiają błędy, ale także otrzymują nowe filtry lub specjalne funkcje, polecenia lub atrakcyjne wizualnie układy i interfejsy. Pamiętaj jednak, że przejście na starsze wersje ogranicza Cię pod względem funkcji i możliwości, które są dodawane w bardziej nowoczesnych wersjach.

Jak odinstalować aktualizację na Instagramie?

Instagram często wydaje nowe wersje swojej aplikacji zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS, z dodanymi nowymi funkcjami i mniejszą liczbą błędów niż poprzednia wersja. Ale ta aktualizacja często zwiększa wagę aplikacji, która czasami może być zbyt duża i może nie zadziałać, jeśli używasz telefonu komórkowego o niskiej specyfikacji. Czasami aktualizacje na Instagramie zmieniają interfejs, aby był bardziej atrakcyjny, ale po aktualizacji możesz odkryć, że bardziej wolisz wcześniejszą wersję.

Ponieważ Sklep Play i App Store udostępniają tylko najnowszą wersję dowolnych aplikacji, musisz ręcznie pobrać starszą wersję, a następnie ręcznie zainstalować ją na swoim urządzeniu. Oto przewodnik, jak korzystać z obniżonej wersji Instagrama.

Uwaga: upewnij się, że zapisałeś aktualną wersję Instagrama.

Krok I: Odinstaluj aktualną wersję Instagrama

1. Uruchom Sklep Play na swoim telefonie.

Uwaga: możesz otworzyć App Store na swoim telefonie z systemem iOS.

2. Teraz wyszukaj Instagram z paska wyszukiwania i dotknij opcji Instagram w wynikach wyszukiwania.

3. Następnie dotknij opcji Odinstaluj, aby pomyślnie odinstalować aktualną wersję Insta z telefonu.

W ten sposób odinstalujesz aktualizację na IG z bieżącej wersji.

Krok II: Pobierz poprzednią wersję Instagrama

1. Odwiedź Witryna APK Mirror który zawiera wszystkie wersje Instagrama.

  Jak się dowiedzieć, czy ktoś ograniczył Cię w historii na Instagramie?

2. Teraz dotknij niższej wersji aplikacji Instagram niż najnowsza.

Uwaga: możesz zignorować pliki APK z tagami Alpha lub Beta w ich nazwach, ponieważ są to wersje testowe i opracowane do celów testowych. Dlatego jeśli chcesz przejść na stabilną wersję Insta, należy ich unikać.

3. Następnie kliknij ikonę pobierania obok wybranej wersji, aby odinstalować aktualizację na Instagramie i pobrać poprzednią.

4. Przesuń palcem w dół i dotknij opcji linku Pobierz APK, jak pokazano poniżej.

5. Następnie zostaniesz przekierowany na stronę pokazującą rozpoczęcie pobierania.

6. Następnie dotknij opcji Pobierz z wyskakującego komunikatu.

Krok III: Zainstaluj pobrany pakiet APK

1. Uruchom aplikację File Manager na swoim telefonie.

2. Stuknij pobrany wcześniej plik APK Instagram.

3. Następnie dotknij opcji Instaluj, aby rozpocząć proces instalacji. Po kilku sekundach pobrana wersja aplikacji Insta zostanie zainstalowana na Twoim telefonie.

Mamy nadzieję, że postępując zgodnie z tymi krokami, możesz pomyślnie odinstalować aktualizację na IG i zainstalować starą wybraną wersję.

Dlaczego Twój Instagram się nie zaktualizował?

Jeśli zostanie wydana nowa aktualizacja Insta, może się ona automatycznie zaktualizować, jeśli włączyłeś funkcję automatycznej aktualizacji dla aplikacji Insta. Aplikacja Insta pozostanie niezaktualizowana, dopóki nie zaktualizujesz jej ręcznie w App Store lub Play Store lub nie włączysz dla niej funkcji automatycznej aktualizacji. A jeśli tego nie zrobiłeś, aplikacja pozostanie niezaktualizowana.

Jak odinstalować aktualizację iOS iOS?

Nie możesz odinstalować aktualizacji IG iOS na żadnym urządzeniu z iOS. Będziesz musiał odinstalować samą aplikację Insta, aby nie używać tej wersji.

1. Naciśnij i przytrzymaj symbol aplikacji Instagram.

2. Stuknij w Usuń aplikację.

3. Stuknij w Usuń aplikację.

***

Mamy nadzieję, że nauczyłeś się odinstalowywać aktualizację na Instagramie. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie pytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam również znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x