Jak odpowiedzieć na komentarz w TikTok

TikTok od niedawna jest czołowym graczem w świecie społecznościowym, dając twardą konkurencję takim nazwom jak Instagram i Snapchat. Ludzie uwielbiają komunikować się ze sobą na platformie i przekazywać niepotrzebne komentarze do innych filmów TikTok. Czasami trudno jest odpowiedzieć na złośliwy komentarz w TikTok, ale pokażemy Ci, jak z szacunkiem i poprawnie odpowiedzieć na komentarz w TikTok. Ponadto odpowiemy na inne powiązane pytania, takie jak odpowiadanie na komentarze na temat TikTok, podnosi rangę i jak włączać komentarze w TikTok po opublikowaniu filmu.

W dalszej części tego artykułu dowiesz się, jak odpowiedzieć na komentarz na TikTok. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

TikTok ma funkcję wyłączania komentarzy podczas publikowania filmu, ale elastyczność platformy pozwala włączać komentarze nawet po opublikowaniu. Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej, aby dowiedzieć się, jak włączyć komentarze w TikTok po opublikowaniu filmu:

1. Otwórz aplikację TikTok na swoim Android lub iOS urządzenie przenośne.

2. Stuknij zakładkę Profil na dolnym pasku.

3. Stuknij w żądany film, który chcesz włączyć do komentarzy.

4. Stuknij ikonę z trzema kropkami.

5. Przesuń palcem w lewo nad ostatnim wierszem i wybierz Ustawienia prywatności.

6. Włącz przełącznik Zezwalaj na komentarze.

Włączenie tej funkcji umożliwi innym komentowanie Twojego filmu. Możesz włączać i wyłączać komentarze, kiedy chcesz, wykonując powyższe kroki.

Tak, TikTok jest wysoce interaktywną platformą i pozwala użytkownikom odpowiadać na komentarze. Pomaga w tworzeniu otwartego i sprawiedliwego środowiska w aplikacji. Daje to miejsce na uznanie i krytykę. Jeśli nie masz pewności, jak odpowiedzieć na komentarz w TikTok, czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

TikTok to idealna platforma do dzielenia się pomysłami i opiniami z innymi. Owocna dyskusja w sekcji komentarzy może zakończyć się nawiązaniem relacji na całe życie. Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusji, wykonaj poniższe kroki, aby dowiedzieć się, jak odpowiedzieć na komentarz na TikTok:

1. Uruchom aplikację TikTok na swoim telefonie.

2. Otwórz żądany film, który chcesz skomentować.

3. Stuknij ikonę komentarzy, jak pokazano poniżej.

4. Stuknij w Odpowiedz znajdujący się pod żądanym komentarzem konta, na które chcesz odpowiedzieć.

5. Wpisz odpowiedź w polu tekstowym.

6. Na koniec dotknij ikony wysyłania.

Dostęp do TikTok można uzyskać na komputerze, odwiedzając stronę internetową TikTok. Możesz również odpowiadać na komentarze za pomocą komputera. Aby dowiedzieć się, jak to zrobić, postępuj zgodnie z poniższym procesem:

1. Odwiedź Strona internetowa TikTok w Twojej przeglądarce.

Uwaga: Upewnij się, że jesteś zalogowany na swoje konto TikTok przed podjęciem kolejnych kroków.

2. Przejdź do żądanego filmu, który chcesz skomentować.

3. Kliknij ikonę komentarzy obok filmu, jak pokazano poniżej.

4. Kliknij Odpowiedz pod komentarzem do konta, na który chcesz odpowiedzieć.

5. Wpisz odpowiedź w polu tekstowym i kliknij Opublikuj.

Jeśli ktoś kiedykolwiek napisał niegrzeczny komentarz do Twojego filmu i nie wiesz, jak odpowiedzieć na złośliwy komentarz na TikTok, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci. Dzięki tym wskazówkom będziesz mógł odpowiedzieć na komentarz na TikTok z miłością i szacunkiem, niezależnie od tego, czy komentarz był złośliwy, czy nie:

 • Podziękuj im za komentarz: Ludzie irytują się, gdy ktoś zachowuje się dobrze, nawet jeśli zachowywał się jak głupcy. Zamiast odpowiadać negatywnie, podziękuj im za krytyczną opinię. To wysyła silny komunikat do drugiej osoby, że nie zostaniesz wywołany przez te złośliwe komentarze.

 • Zachowuj się śmiesznie: zawsze możesz przenieść uwagę z poważnego tematu na coś zabawnego. Na przykład wyślij zabawne zdjęcie lub GIF. Mogą się uspokoić i kontynuować zabawę. Możesz nawet podzielić się żartem, aby spróbować poprawić nastrój.

 • Zaakceptuj to, co uważają za słuszne: daj im dokładnie to, czego chcą, i od razu zgadzaj się z tym, co mówią. To całkowicie obala cel ich niegrzecznego komentarza.

 • Poproś ich o wyjaśnienie: Mahatma Gandhi wierzył, że jeśli ktoś cię spoliczkuje, pozwól mu zrobić to dwa razy. To albo sprawia, że ​​osoba czuje się zawstydzona, albo działa miłosiernie wobec innych. W takim przypadku zapytaj osobę, dlaczego tak się czuje i czy uważa, że ​​coś innego jest nietypowe. To może ich zaszokować, ponieważ chcieli cię wywołać, zamiast tego przyjąłeś krytykę z otwartymi ramionami.

 • Całkowicie je zignoruj: Jeśli żadna z wyżej wymienionych wskazówek nie działa, po prostu zignoruj ​​ich wiadomość i zostaw je zawieszone. Nie marnuj swojego cennego czasu na te złośliwe komentarze.

Znalazłeś zabawny żart w sekcji komentarzy filmu TikTok i chcesz podzielić się nim ze znajomymi? Oto krótki i prosty przewodnik po kopiowaniu komentarzy na TikTok:

1. Przejdź do żądanego komentarza, który chcesz skopiować w aplikacji TikTok.

2. Dotknij i przytrzymaj żądany komentarz, który chcesz skopiować.

3. Stuknij w Kopiuj w wyświetlonym menu.

TAk. Jeśli jesteś influencerem lub twórcą treści, który próbuje zdobyć popularność w TikTok, ważne jest, aby wiedzieć, że algorytm TikTok popycha ludzi do angażowania się tak bardzo, jak tylko mogą. Interakcja z kontami, które mają podobne treści jak Ty, popycha Cię wyżej w rankingach, w tym odpowiadanie na komentarze do filmów pasujących wpływowych osób i twórców.

Istnieje wiele powodów, dla których nie możesz komentować TikTok. Niektóre z nich zostały wymienione poniżej:

 • Komentarze do wpisu, który próbujesz skomentować, są wyłączone.
 • TikTok ograniczył Ci możliwość komentowania z powodu naruszenia wytycznych społeczności TikTok i Kodeksu postępowania.
 • Zostałeś zablokowany przez użytkownika.
 • TikTok może napotkać błędy lub usterki.
 • Twój komentarz może zostać ocenzurowany, jeśli zawiera nienawistny język.

Dlaczego nie możesz odpowiadać na wiadomości w TikTok?

Jeśli próbujesz odpowiedzieć na bezpośrednie wiadomości w TikTok, ale ci się to nie udaje, przeczytaj, co może Cię powstrzymać:

 • TikTok tymczasowo uniemożliwił Ci wysyłanie wiadomości, ponieważ wcześniej wysłałeś nieodpowiednie wiadomości, które zostały oznaczone / zgłoszone .
 • Twoje konto może zostać tymczasowo zawieszone.
 • DM nie działają z powodu usterek lub błędów.
 • Twoje konto zostało przełączone w tryb tylko do odczytu, nie możesz w tym czasie wysyłać wiadomości.

Jak odpowiadasz na post?

Odpowiadanie na posta jest tym samym, co komentowanie posta. Aby dowiedzieć się, jak odpowiedzieć na wideo / post TikTok, postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej:

1. Otwórz aplikację TikTok na swoim telefonie.

2. Przejdź do żądanego filmu i dotknij ikony komentarzy.

3. Wpisz wiadomość w polu tekstowym i dotknij ikony wysyłania.

***

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był pomocny i udało Ci się dowiedzieć, jak odpowiadać na komentarz na temat TikTok i czy odpowiada na komentarze dotyczące rankingu TikTok. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam również znać, o jakim temacie chcesz się dowiedzieć w naszym następnym artykule.