Jak odzyskać konto Kik

Kik to jedna z najlepszych aplikacji do przesyłania wiadomości używanych na całym świecie przez ogromną liczbę użytkowników. Ludzie lubią komunikować się z innymi użytkownikami z różnych części świata za pomocą tej aplikacji. I są niektórzy użytkownicy Kik, którzy chcą odzyskać konto Kik, które z jakiegoś powodu usunęli. A ponieważ poprzedni użytkownicy chcą wrócić na tę platformę, niektórzy użytkownicy mają problemy z zalogowaniem się na swoje bieżące aktywne konta Kik. Jeśli więc jesteś jednym z tych użytkowników i chcesz uzyskać odpowiedzi na swoje pytania, czytaj dalej ten artykuł. Ponadto dowiesz się, dlaczego nie możesz zalogować się do swojego Kik, jak znaleźć stare konto Kik i szczegółowe kroki, aby ponownie aktywować trwale usunięte konto Kik.

Jak odzyskać konto Kik

Możesz zalogować się na swoje konto Kik przy użyciu poświadczeń konta w ciągu 30 dni od usunięcia, aby je odzyskać. Czytaj dalej, aby znaleźć kroki wyjaśniające to samo szczegółowo z przydatnymi ilustracjami dla lepszego zrozumienia.

Uwaga: ponieważ smartfony nie mają tych samych opcji ustawień, różnią się one w zależności od producenta. Dlatego upewnij się, że przed zmianą jakichkolwiek ustawień w urządzeniu są prawidłowe ustawienia.

Dlaczego nie możesz zalogować się do swojego Kik?

Jeśli nie możesz zalogować się na swoje konto Kik, przyczyny tego mogą być następujące:

  • Nieprawidłowa nazwa użytkownika i hasło
  • Nie można uzyskać dostępu do zarejestrowanego adresu e-mail
  • Błąd logowania spowodowany usterkami technicznymi i serwerowymi

Co się stanie, jeśli zapomniałeś hasła i adresu e-mail Kik?

Jeśli zapomniałeś hasła i adresu e-mail Kik, nie będziesz mógł zalogować się na swoje konto Kik. Nie będzie można ominąć ekranu logowania bez wprowadzenia poprawnych danych logowania do konta w polach logowania. Możesz jednak zresetować swoje hasło Kik i łatwo zmienić je na nowe, używając swojej nazwy użytkownika Kik i e-maila weryfikacyjnego wysłanego na zarejestrowany adres e-mail z kontem Kik. Ale musisz założyć nowe konto, jeśli nie masz dostępu do zarejestrowanego konta e-mail.

Jak zresetować hasło Kik?

Jeśli zapomniałeś hasła Kik lub chcesz nowe hasło, aby odzyskać konto Kik, możesz zresetować hasło Kik za pomocą kroków podanych poniżej:

Uwaga: Poniższe kroki dotyczą zarówno aplikacji Kik na Androida, jak i iOS.

1. Otwórz aplikację Kik na swoim telefonie.

2. Stuknij w ZALOGUJ.

3. Następnie dotknij Zapomniałeś?

4. Zostaniesz przekierowany do strony żądania resetowania hasła w przeglądarce. Wprowadź swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail w dostępnym polu i dotknij Go!, jak pokazano poniżej.

5. Na Twój zarejestrowany adres e-mail Kik zostanie wysłana wiadomość e-mail z linkiem umożliwiającym zresetowanie hasła.

6. Otwórz swoją skrzynkę e-mail i dotknij wiadomości otrzymanej od Kik. Następnie dotknij linku Zmień hasło, jak pokazano poniżej.

7. Teraz, na stronie Resetuj hasło, wprowadź dwa razy nowe hasło, aby potwierdzić i dotknij Go!

Teraz pomyślnie zresetowałeś swoje hasło Kik.

Jak długo zanim Kik zostanie usunięty?

Po zażądaniu trwałego usunięcia konta, Kik wyśle ​​Ci wiadomość e-mail o usunięciu. A ten proces zajmuje kilka dni, aby usunąć twoje konto Kik. Możesz również odzyskać konto Kik w ciągu 30 dni, ponieważ Kik przechowuje kopię usuniętego konta przez 30 dni.

Czy usuwanie Kik usuwa wiadomości?

Nie, usunięcie aplikacji mobilnej Kik z urządzenia nie powoduje usunięcia żadnych danych, w tym wiadomości. Jednak dezaktywacja konta spowoduje usunięcie danych konta Kik. Uniemożliwi to nikomu wysyłanie wiadomości na twoją nazwę użytkownika Kik, a wszystkie twoje wiadomości na czacie będą buforowane przez krótki czas, dopóki nie zostaną trwale usunięte.

Jak znaleźć swoje stare konto Kik?

  • Aby znaleźć stare konto Kik, wystarczy zalogować się na swoje konto za pomocą adresu e-mail lub nazwy użytkownika.
  • A jeśli nie pamiętasz swojej nazwy użytkownika lub adresu e-mail, możesz sprawdzić wszystkie swoje adresy e-mail, a następnie zlokalizować stare wiadomości e-mail z potwierdzeniem wysłane do Ciebie przez Kik, aby znaleźć jedno z poświadczeń.
  • Ponadto, jeśli zapomniałeś hasła Kik, możesz je łatwo zresetować, wykonując czynności wymienione poniżej:

1. Otwórz aplikację Kik i dotknij ZALOGUJ.

2. Na ekranie logowania dotknij Zapomniałeś?

3. Wprowadź swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail w dostępnym polu na stronie żądania resetowania hasła i dotknij Go!

4. W skrzynce odbiorczej e-mail dotknij wiadomości otrzymanej od Kik z linkiem do resetowania hasła.

5. Stuknij łącze Zmień hasło, jak zostało podświetlone.

6. Następnie ustaw nowe hasło na stronie Resetuj hasło i dotknij Go!

7. Wróć do aplikacji Kik i zaloguj się na konto Kik przy użyciu nowego hasła.

Czy można reaktywować trwale usunięte konto Kik?

Nie, nie można odzyskać ani ponownie aktywować trwale usuniętego konta Kik, ponieważ dane konta zostaną usunięte z pamięci Kik po dezaktywacji.

Jak przywrócić usunięty Kik?

Jeśli usunąłeś lub dezaktywowałeś swoje konto Kik, musisz zalogować się na swoje konto za pomocą danych uwierzytelniających konto w ciągu 30 dni od usunięcia, aby je odzyskać. Konta Kik, które zostały usunięte lub nieaktywne przez ponad 30 dni, tracą wszystkie dane, które przechowują na serwerach. Musisz więc ponownie zalogować się na swoje konto Kik, aby całkowicie je przywrócić.

Jak reaktywować swoje stare konto Kik?

Będziesz musiał zalogować się na swoje konto Kik, aby je ponownie aktywować. Dotyczy to tylko kont, które zostały dezaktywowane na mniej niż 30 dni. Ta metoda nie będzie działać z kontami przekraczającymi ten 30-dniowy znak po zakończeniu usuwania.

Jak odzyskać stare zdjęcia z Kik?

Czasami z powodu pewnych usterek, resetowania telefonu lub przez pomyłkę stare czaty i zdjęcia są usuwane z Kik. Ale jest sposób na przywrócenie starych zdjęć w telefonie. Przeczytaj nasz przewodnik dotyczący przywracania aplikacji i ustawień na nowym telefonie z Androidem z Google Backup, aby dowiedzieć się, jak odzyskać stare zdjęcia z aplikacji Kik.

Jak długo trwa dezaktywacja konta Kik?

Kik przez krótki czas buforuje dane Twojego konta, takie jak profil i czaty. Dezaktywacja konta Kik zajmuje kilka dni. Po dezaktywacji konta masz 30 dni na całkowite odzyskanie konta Kik i danych.

Jak skontaktować się z pomocą techniczną Kik?

Możesz skontaktować się z Kik za pomocą następujących sposobów:

  • Możesz skontaktować się z pomocą Kik przez [email protected] Wspomnij o napotkanym problemie i wyślij go na adres e-mail pomocy technicznej. Zespół wsparcia Kik skontaktuje się z Tobą w celu uzyskania rozwiązania Twojego problemu.
  • Odwiedź Centrum pomocy Kik w przeglądarce, aby wybrać opcje najbardziej związane z Twoim problemem i uzyskać natychmiastowe odpowiedzi na nie.
  • Możesz również skontaktować się z pomocą techniczną Kik i przesłać zgłoszenie dotyczące problemu lub dowolną inną prośbę związaną z kontem z menu rozwijanego, jak pokazano poniżej.

***

Mamy więc nadzieję, że zrozumiałeś, jak znaleźć i odzyskać konto Kik ze szczegółowymi krokami, aby ci pomóc. Możesz przekazać nam wszelkie pytania dotyczące tego artykułu lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, na który chcesz napisać artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy mogli się dowiedzieć.

x