Jak odzyskać zhakowane konto muzyczne

Udostępnij teraz w social media:

Muzycznie, obecnie nazywana TikTok, to internetowa platforma do udostępniania krótkich filmów, na której ludzie mogą tworzyć filmy przez maksymalnie 3 minuty, pokazując swój talent. Muzycznie zrobił karierę wielu influencerów. Najczęstszą rzeczą w Musically jest synchronizacja filmów z ustami. Ale co, jeśli twoje konto zostanie zhakowane i masz wielu obserwujących? Co byś zrobił? Jeśli masz takie pytania i potrzebujesz odpowiedzi, to jesteś we właściwym miejscu. Czytaj dalej ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak odzyskać zhakowane konta Muzycznie, odzyskać zhakowane konta Muzycznie, a nawet usunąć konta Muzycznie. Dowiesz się również, jak szczegółowo zhakować swoje stare konto Musically.

Jak odzyskać zhakowane konto muzyczne

Przeczytaj ten artykuł do końca, aby dowiedzieć się, jak odzyskać stare lub zhakowane konto Musically i ostatecznie je również dogłębnie usunąć, korzystając z ilustracji dla lepszego zrozumienia.

Kto jest muzycznie właścicielem?

W 2017 roku chińska firma ByteDance przejęła Musically i połączyła TikTok i Musically, zachowując nazwę TikTok. Ta firma przejęła Musically za 1 miliard dolarów.

Czy konto muzyczne można zhakować?

Tak, konto Musically może zostać zhakowane, jeśli haker nakłoni Cię do podania hakerowi informacji o koncie. Hakerzy mogą łatwo włamać się na konta Musically, korzystając tylko z danych konta. Ale od 2022 Musically nie jest aktywną aplikacją, ponieważ została zastąpiona przez TikTok. Mówiąc o tym, czy konto TikTok można zhakować, czy nie, odpowiedź brzmi: tak. Na pewno można go zhakować, jeśli podasz hasło do konta nieautoryzowanym źródłom.

  Uzyskaj lepsze oferty na zakupy sezonowe dzięki VPN

Jak włamać się na swoje stare konto muzyczne?

Niestety, nie możesz zhakować swojego starego konta Musically, ponieważ aplikacja Musically została wycofana w 2018 roku, a wszelkie usługi z nią związane zostały zatrzymane. Ale masz znacznie lepszą aplikację, TikTok, która zastąpiła Musically.

Jak włamać się na czyjeś muzyczne konto?

Uwaga: służy to wyłącznie celom edukacyjnym i nie wspieramy żadnych nielegalnych działań.

Od 2022 roku Musically nie działa na rynku. TikTok przejął to, więc nie możesz włamać się na konta Muzycznie. Jeśli chcesz włamać się na czyjeś konto TikTok, możesz spróbować nakłonić tę osobę do ujawnienia hasła lub użyć narzędzi online do tworzenia fałszywych stron internetowych, które podadzą dane konta. Pamiętaj jednak, że konsekwencje takich działań mogą być niebezpieczne i będziesz musiał zmierzyć się z poważnymi działaniami prawnymi.

Jak sprawdzić, co się stało z Twoim muzycznym kontem?

Nie możesz tego zrobić bezpośrednio, ponieważ Musically został całkowicie zamknięty w połowie 2018 roku, ponieważ przejęły go TikTok i aplikacje podobne do Musically. Ale mimo że aplikacja została zamknięta, jej baza użytkowników została połączona z TikTok. Teraz nie możesz uzyskać dostępu do aplikacji Musically, ale możesz uzyskać do niej dostęp za pośrednictwem aplikacji TikTok. Tym samym nikt nie może włamać się na konta Muzycznie.

Jak odzyskać zhakowane konto muzyczne?

Muzycznie nie jest już aktywną aplikacją, ponieważ przejął ją TikTok firmy ByteDance. Jeśli twoje konto TikTok zostanie zhakowane, szanse na jego odzyskanie są bardzo niskie. Jeśli haker zmienił Twoje hasło, jedyną opcją, jaka Ci pozostała, jest skontaktowanie się z zespołem pomocy technicznej TikTok w celu uzyskania pomocy. Możesz komunikować się z zespołem pomocy przy użyciu tych identyfikatorów poczty: [email protected] lub [email protected] Możesz także odwiedzić stronę Centrum pomocy TikTok w swojej przeglądarce.

  Oto jak oglądać online ostatni sezon Game of Thrones

Czy nieaktywne muzycznie konta są usuwane?

Nie, Musically, który jest obecnie znany jako TikTok, nie usuwa żadnych nieaktywnych kont kont, nawet jeśli pozostają nieaktywne przez dłuższy czas. Ale tak, zmieni twoją nazwę użytkownika na losowe liczby, aby zwolnić nazwę użytkownika dla innych użytkowników. Stanie się tak, jeśli pozostaniesz nieaktywny przez 180 dni lub dłużej. Istnieją również szanse, że ktoś może włamać się na konta Muzycznie, jeśli są nieaktywne, a szczegóły zostaną ujawnione.

Jak usunąć swoje konto muzyczne?

Musically nie jest już dostępny na rynku, a wszystkie konta Musically zostały przeniesione do aplikacji TikTok. Jeśli chcesz usunąć swoje konto TikTok, możesz rozważyć wykonanie poniższych kroków:

1. Uruchom aplikację TikTok na telefonie z systemem Android lub iOS.

2. Stuknij ikonę profilu w prawym dolnym rogu.

3. Stuknij ikonę hamburgera w prawym górnym rogu.

4. Następnie dotknij Ustawienia i prywatność.

5. Stuknij opcję Zarządzaj kontem z menu.

6. Stuknij w opcję Usuń konto z podanej listy opcji.

7. Wybierz opcję Tymczasowo wychodzę i dotknij opcji Kontynuuj.

8. Wybierz przycisk opcji Kontynuuj od dołu, aby zaakceptować warunki i dotknij Kontynuuj.

Uwaga: możesz wykonać kopię zapasową danych konta, dotykając opcji Poproś o pobranie.

9. Ponownie dotknij opcji Kontynuuj po przeczytaniu wymienionych konsekwencji.

10. Wprowadź kod weryfikacyjny wysłany na Twój numer telefonu komórkowego i dotknij Usuń konto.

11. Ponownie dotknij Usuń w wyskakującym okienku, aby potwierdzić usunięcie.

Spowoduje to tymczasowe wyłączenie konta na 30 dni. Po czym Twoje konto zostanie trwale usunięte. Dowiedzmy się teraz, jak odzyskać stare lub zhakowane konta muzyczne.

  4 najlepsze alternatywy Adobe Acrobat dla systemu Linux

Jak usunąć stare konto muzyczne bez hasła?

Wszystkie konta Musically są przenoszone do aplikacji TikTok i są teraz kontami TikTok. Nie możesz więc znaleźć swojego starego konta Musically, nawet jeśli zainstalujesz starą wersję Musically. Jeśli więc chcesz usunąć swoje konto TikTok bez hasła, możesz rozważyć następującą metodę.

Uwaga: ta metoda będzie działać tylko w tych krajach, w których aktywna jest aplikacja TikTok.

1. Odwiedź stronę Centrum pomocy TikTok.

2. Przewiń w dół i kliknij opcję Usuwanie konta w ustawieniach Konto i prywatność.

3. Kliknij link prześlij raport tutaj.

4. Następnie wypełnij żądane dane powiązane z Twoim kontem TikTok, a następnie wybierz następujące szczegóły.

  • Wybierz Ogólne zapytanie o konto w sekcji Temat.
  • Wybierz opcję Inne w sekcji Powiedz nam więcej.
  • W Jak możemy pomóc? wpisz Usuń moje konto TikTok / muzyczne bez hasła.

5. Na koniec kliknij opcję Prześlij.

***

Mamy więc nadzieję, że zrozumiałeś, jak włamywać się na konta muzyczne, odzyskiwać je i usuwać, korzystając ze szczegółowych kroków, które mogą ci pomóc. Możesz przekazać nam wszelkie pytania dotyczące tego artykułu lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, na który chcesz napisać artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy mogli się dowiedzieć.

x