Geobloki uniemożliwiają Niemcom za granicą obserwowanie ARD poza cyfrowymi granicami Niemiec, ale możesz zmienić swoją wirtualną lokalizację, aby odzyskać dostęp do swoich ulubionych strumieni dzięki VPN. Dzisiaj przeprowadzimy Cię przez proces wyboru i korzystania z najlepszej sieci VPN dla Twoich potrzeb – to proste i łatwe, a te pomocne wskazówki zajmują tylko kilka minut.

ARD to największy niemiecki nadawca publiczny. W rzeczywistości jest drugim co do wielkości na świecie po BBC. Nic dziwnego, że jest postrzegany jako niemiecka instytucja i jest częścią codziennego oglądania dla prawie wszystkich w Niemczech. Ale w dzisiejszym globalnym społeczeństwie wielu Niemców znajduje się za granicą. A jeśli spróbują oglądać dowolny kanał ARD za granicą, będą rozczarowani.

Wynika to z faktu, że ARD jest dostępne tylko w Niemczech. Aby zapewnić, że nikt poza krajem nie będzie mógł przesyłać strumieniowo swoich kanałów na żywo ani oglądać treści na żądanie, używają technologii ograniczenia geograficznego, aby zablokować dostęp do swojej usługi przesyłania strumieniowego. To spowodowało, że niezliczeni niemieccy emigranci byli sfrustrowani i rozczarowani, że nie mogą oglądać swoich ulubionych programów, odbierać wiadomości z domu ani oglądać w języku niemieckim relacji z największych światowych wydarzeń sportowych i rozrywkowych.

Ale istnieje rozwiązanie tego problemu i nazywa się VPN. Korzystając z VPN, Niemcy mogą za granicą przesyłać strumieniowo ARD bez względu na to, gdzie się znajdują. Jest to również niezwykle proste i tanie. W tym artykule powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak przesyłać strumieniowo ARD poza Niemcy, a także zalecimy najlepszych dostawców VPN do tego zadania.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Oglądaj ARD poza Niemcami dzięki VPN

Jeśli spróbujesz przesyłać strumieniowo treści ARD spoza Niemiec, otrzymasz komunikat o błędzie informujący, że ich usługa nie jest dostępna za granicą. To jest technologia blokowania geograficznego ARD w akcji. Działa, patrząc na adres IP powiązany z twoim połączeniem internetowym. Ten fragment kodu, na którym wszystkie Twoje dane internetowe są oznaczone, zawiera szczegółowe informacje o tym, gdzie dokładnie jesteś. Jeśli masz siedzibę poza Niemcami, ARD może więc łatwo znaleźć i odmówić ci dostępu do ich usług.

Ale jeśli masz połączenie z VPN, możesz oszukać witrynę ARD, aby myślała, że ​​jesteś w Niemczech, nawet jeśli nie. Możesz to zrobić, łącząc się z serwerem VPN zlokalizowanym w Niemczech. Wszystkie twoje dane internetowe są następnie przekazywane przez ten serwer, zanim odwiedzi on stronę ARD. Gdy przechodzi on przez ten serwer, adres IP serwera jest oznaczany na twoich danych zamiast na twoim własnym. Ponieważ ten serwer znajduje się w Niemczech, ARD uważa, że ​​on też tam jest, i dlatego umożliwia dostęp do jego usługi przesyłania strumieniowego online. To bardzo prosty proces:

 1. Zarejestruj się, aby uzyskać VPN.
 2. Pobierz ich aplikację na urządzenie, na którym chcesz przesyłać strumieniowo ARD.
 3. Zaloguj się i połącz z serwerem z siedzibą w Niemczech.
 4. Odwiedź stronę ARD i rozpocznij transmisję strumieniową.

Jak widać, każdy może (i powinien) korzystać z VPN. Jedyną naprawdę trudną rzeczą jest decyzja, z którego z wielu dostawców VPN na rynku skorzystać. Pomagamy Ci w tym poniżej.

Jak wybrać odpowiedniego dostawcę

Wybór najlepszej sieci VPN do przesyłania ARD poza Niemcy może wydawać się zniechęcającą perspektywą. Na rynku dostępnych jest kilkadziesiąt VPN i wszyscy wydają się uważać, że są najlepsi. Ale w rzeczywistości niektóre z nich są o wiele lepsze zakłady na streaming online niż inne. Jak więc wybrać najlepszy?

W tym momencie wchodzimy. Przetestowaliśmy wszystkich największych dostawców VPN, którym najlepiej nadaje się do przesyłania strumieniowego ARD poza Niemcy. W trakcie testów zidentyfikowaliśmy szereg podstawowych kryteriów, które znaleźliśmy we wszystkich oferowanych VPN. Byli:

 • Szybkie prędkości połączenia – Niektóre sieci VPN mogą naprawdę spowolnić prędkość Internetu, ale sprawia to, że przesyłanie strumieniowe jest prawie niemożliwe. Ale najlepsi dostawcy VPN oferują superszybkie połączenia, które są idealne do przesyłania strumieniowego online.
 • Brak ograniczeń przepustowości – Przesyłanie strumieniowe online wymaga dużej ilości danych, ale niektóre sieci VPN ograniczają ilość danych, z których można korzystać. To nie jest dobre dla streamerów ARD, więc musisz wybrać dostawcę bez żadnych ograniczeń przepustowości.
 • Rozmiar sieci serwerów – Im więcej niemieckich serwerów oferuje VPN, tym łatwiej będzie uzyskać dostęp do ARD z dowolnego miejsca na świecie.
 • Siła i bezpieczeństwo szyfrowania – Sieci VPN są narzędziem bezpieczeństwa i prywatności online, a najlepsi dostawcy zawsze oferują silne szyfrowanie, aby zapewnić bezpieczeństwo danych użytkowników podczas przesyłania strumieniowego treści ARD za granicę.
 • Skuteczność polityki prywatności – Ponieważ ARD nie chce, abyś przesyłał strumieniowo swoje treści z zagranicy, ważne jest, aby podczas wykonywania tych czynności zachować prywatność danych. Najlepsze sieci VPN nie przechowują dzienników użytkowników, co oznacza, że ​​nie ma żadnych zapisów w jakiej witrynie odwiedzasz online.
Sprawdź -   Jak stworzyć własny skrypt poinstalacyjny Ubuntu

Najlepsze VPN do oglądania ARD poza Niemcami

Na podstawie tych kryteriów zidentyfikowaliśmy trzech najlepszych dostawców, którzy naszym zdaniem są idealni do przesyłania strumieniowego ARD z zagranicy. Każda z nich oferuje subskrybentom bezpieczne szyfrowanie, niezawodne zabezpieczenia prywatności i superszybkie prędkości połączeń. Wszystkie z nich są idealne do przesyłania strumieniowego ARD spoza Niemiec, ale każdy ma nieco inne cechy. Oto nasi rekomendowani dostawcy VPN:

1. ExpressVPN

ExpressVPN - wybór redaktorów

ExpressVPN to znana marka w świecie VPN i nie bez powodu. Jest to po prostu jedna z najlepszych wszechstronnych sieci VPN na rynku i świetny wybór do przesyłania strumieniowego ARD poza Niemcy. Jak sugeruje użycie terminu „express”, ExpressVPN specjalizuje się w błyskawicznych połączeniach, dzięki czemu idealnie nadaje się do strumieniowego przesyłania treści multimedialnych online. Łączy te prędkości z bezpieczeństwem i ochroną prywatności, które są tak dobre, jak każdy inny dostawca na rynku. ExpressVPN oferuje 256-bitowe szyfrowanie w standardzie dla wszystkich połączeń, a także oferuje sprawdzanie adresu IP i ochronę przed wyciekiem DNS. Ponieważ mają siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, są one również w stanie zaoferować jedne z najbardziej niezawodnych zabezpieczeń prywatności, w tym gwarantowaną politykę braku logowania.

ExpressVPN może zaoferować nie tylko jakość, ale także ilość. Ich sieć serwerów jest również jedną z największych, a ponad 3000 serwerów jest dostępnych dla wszystkich subskrybentów w 94 różnych krajach, w tym w wielu w Niemczech. Nie mają absolutnie żadnych ograniczeń wykorzystania danych ani przepustowości, a Ty możesz uzyskać dostęp do ich usług za pośrednictwem jednej z ich wielu przyjaznych dla użytkownika aplikacji, które można pobrać na prawie każde urządzenie. Jedynym niewielkim minusem ExpressVPN jest to, że jego cena jest nieco wyższa niż niektórych jego konkurentów. Ale mówią, że dostajesz to, za co płacisz, a dzięki ExpressVPN na pewno dostajesz to, co najlepsze.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • OFERTA SPECJALNA: 3 miesiące za darmo (49% zniżki – link poniżej)
 • Niezawodne i szybkie połączenia
 • Obsługuje WSZYSTKIE urządzenia
 • Brak dobrze egzekwowanych zasad rejestrowania
 • Dostępna obsługa czatu na żywo.
Cons

 • Opcje konfiguracji dla zaawansowanych użytkowników.

2. NordVPN

nordvpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_782_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

NordVPN jest znacznie tańszy niż ExpressVPN, zwłaszcza dzięki nowej trzyletniej umowie subskrypcyjnej. Ale nadal zapewnia świetną, wszechstronną usługę, która jest idealna do przesyłania strumieniowego ARD poza Niemcy. Był czas, gdy NordVPN cieszył się opinią powolnych połączeń. Ale już nie. Ostatnie inwestycje w infrastrukturę oznaczają, że oferują one obecnie jedną z najnowocześniejszych i najszybszych sieci serwerów.

Jest to także duża sieć z 5500 serwerami w 59 krajach na całym świecie. Znów Niemcy są dobrze przygotowane. NordVPN jest również najlepszy, ponieważ jego zabezpieczenia są również doskonałe, ponieważ 256-bitowe szyfrowanie jest oferowane w połączeniach OpenVPN w standardzie. Oferują także szereg dodatkowych funkcji bezpieczeństwa, takich jak wyłącznik awaryjny, współdzielone adresy IP, podwójne serwery VPN (które przekierowują twoje dane internetowe przez dwa serwery dla dodatkowej ochrony) oraz cebulę przez serwery VPN (które popychają twój ruch przez sieć TOR i VPN dla dodatkowego bezpieczeństwa). Klienci NordVPN nie mają też żadnych ograniczeń danych, co sprawia, że ​​NordVPN jest kolejnym doskonałym wyborem dla każdego, kto chce przesyłać ARD poza Niemcy.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy

 • Odblokowuje US Netflix, iPlayer, Amazon Prime i inne usługi przesyłania strumieniowego
 • Rozległy park serwerów obejmujący ponad 5400 różnych serwerów
 • Tor przez VPN, podwójne VPN
 • Wyjątkowo bezpieczne podwójne VPN do szyfrowania danych
 • 24/7 czat na żywo.
Cons

 • Bardzo mało
 • Przetwarzanie zwrotów może potrwać 30 dni.

3. CyberGhost

cyberghost "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_855_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

CyberGhost jest ostatnią rekomendacją do przesyłania strumieniowego ARD poza Niemcy i jest szczególnie dobrym wyborem dla każdego, kto jest nowy lub denerwuje się VPNami. CyberGhost ma szeroką gamę dobrze zaprojektowanych, przyjaznych dla użytkownika aplikacji, które są dostępne na prawie każdym urządzeniu i nie wymagają żadnej konfiguracji ani wiedzy technicznej. Aby przesyłać strumieniowo ARD za granicę, wystarczy kliknąć „Odblokuj strumieniowanie”, a następnie wybrać serwer w Niemczech. CyberGhost wykona resztę za Ciebie, a po nawiązaniu połączenia możesz odwiedzić witrynę ARD i przesyłać strumieniowo dowolne treści.

CyberGhost jest naprawdę łatwy w użyciu, ale nie oznacza to, że obniża jakość jego usług. CyberGhost nadal zapewnia solidne zabezpieczenia i ochronę prywatności, w tym 256-bitowe szyfrowanie wszystkich połączeń i godną zaufania zasadę braku rejestrowania. Ich sieć serwerów jest również duża, z 5900 serwerami w 90 krajach, w tym kilkoma w Niemczech. CyberGhost robi wszystko, co mogą zrobić dwaj inni polecani dostawcy VPN, i sprawia, że ​​wszystko jest naprawdę proste i łatwe. Świetny wybór.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

Plusy

 • OFERTA SPECJALNA: 79% ZNIŻKI
 • Specjalny profil przeznaczony do prywatnego torrentowania
 • Znajduje się w Rumunii (na 14 oczu)
 • Zero dzienników
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7.
Cons

 • Nie można odblokować niektórych popularnych witryn do przesyłania strumieniowego.

Co to jest ARD?

ARD jest niezbędnym akronimem „Arbeitsgemeinschaft der öffentlich-rechtlichen Rundfunkanstalten der Bundesrepublik Deutschland”, co oznacza konsorcjum nadawców publicznych w Niemczech. Jest to wspólna organizacja utworzona przez różnych regionalnych nadawców publicznych w Niemczech w 1950 r. W celu utworzenia wspólnej sieci telewizyjnej. Dziś ARD jest drugim co do wielkości publicznym nadawcą na świecie z rocznym budżetem prawie 7 miliardów euro. Jest finansowany głównie z niemieckiej licencji telewizyjnej, która kosztuje każde gospodarstwo domowe 17,50 € miesięcznie.

Krajowa publiczna sieć telewizyjna ARD jest powszechnie znana jako Das Erste (The First) i nieprzerwanie nadaje od 1954 roku. Konsorcjum prowadzi również dwa cyfrowe kanały telewizyjne i współpracuje z wieloma innymi kanałami obok innych publicznych i komercyjnych nadawców. ARD prowadzi także siedem regionalnych sieci telewizyjnych 54 regionalnych i lokalnych stacji radiowych w całym kraju, a także międzynarodowy kanał niemieckojęzyczny Deutsche Welle.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Czy możesz oglądać ZDF poza Niemcami?

Co mogę oglądać na ARD?

Głównym kanałem ARD jest Das Erste, który jest dostępny w ogólnodostępnej telewizji w całych Niemczech. Podobnie jak w przypadku większości innych kanałów usług publicznych, Das Erste koncentruje się na informowaniu i edukowaniu ludności niemieckiej, a nie kierowaniu się wyłącznie ocenami, co znajduje odzwierciedlenie w szerokim zakresie treści, które oferuje. Oferuje szeroki zakres programów rzeczowych i dyskusyjnych oraz cenione wiadomości i aktualności. Oferuje także szereg programów dla dzieci oraz oryginalne niemieckojęzyczne dramaty, komedie i mydła. Od dłuższego czasu relacjonuje ligę piłkarską Bundesligi w języku niemieckim, a także inne wydarzenia sportowe, kulturalne i muzyczne.

ARD prowadzi także One, kanał cyfrowy skierowany do widzów w wieku od 30 do 49 lat. Główny program nadaje treści rozrywkowe, koncentrując się na filmach, serialach dramatycznych, dokumentach, raportach, czasopismach oraz programach muzyki pop i rock. Większość z nich jest powtarzana z innych kanałów ARD i obejmuje zarówno oryginalne niemieckie, jak i zagraniczne treści (które zostały nazwane). Jeden zawiera również dodatkowe relacje z wydarzeń sportowych na żywo, które są relacjonowane na Das Erste. ARD prowadzi także tagesschau24, kanał poświęcony głównie wiadomościom, ale także oferujący niektóre programy kulturalne, sportowe i naukowe. Oprócz ZDF i innych ARD jest również zaangażowany w obsługę wielu innych kanałów w Niemczech, w tym KI.KA (kanał dla dzieci), Arte (pokazy kultury i sztuki), 3sat (wolne od reklam treści kulturalne) i Phoenix ( filmy dokumentalne, wiadomości i programy dyskusyjne).

Jakich urządzeń mogę używać do strumieniowego przesyłania treści ARD?

ARD to niekodowany kanał telewizyjny, który można znaleźć w naziemnej telewizji w Niemczech, a także w prawie wszystkich pakietach telewizji satelitarnej i kablowej. Kanały ARD i treści można również przesyłać strumieniowo na żywo i na żądanie za pośrednictwem ich witryny internetowej pod adresem www.ardmediathek.de. Tutaj możesz oglądać transmisje na żywo ze wszystkich ich kanałów, a także nadrobić zaległości w swoich ulubionych programach za pośrednictwem ich biblioteki treści. Ich usługa przesyłania strumieniowego online powinna współpracować ze wszystkimi głównymi przeglądarkami internetowymi.

Ponadto możesz również pobierać aplikacje ARD lub Das Erste na prawie każde urządzenie mobilne. Oferują ostatnio zaktualizowaną aplikację na iOS zarówno na iPhony, jak i iPady, która wygląda świetnie i jest łatwa w użyciu. Dostępna jest również imponująca aplikacja na Androida, która jest kompatybilna z prawie każdym urządzeniem z Androidem. Możesz także pobierać i uzyskiwać dostęp do treści ARD za pośrednictwem większości telewizorów Smart. Niestety, bez względu na to, którego urządzenia użyjesz do przesyłania strumieniowego kanałów ARD, zawartość zostanie zablokowana, gdy będziesz próbował uzyskać do niej dostęp spoza kraju. W tym miejscu pojawia się VPN. Wszystkie zalecane przez nas VPN oferują dedykowane aplikacje dla każdego większego urządzenia mobilnego. Po połączeniu VPN z niemieckim serwerem okaże się, że możesz uzyskać dostęp do różnych aplikacji ARD bez względu na to, gdzie jesteś.

Wniosek

ARD jest pierwszym i największym w Niemczech nadawcą usług publicznych i oferuje szeroki zakres treści w języku niemieckim. Jest to główny kanał, Das Erste, to ogólnokrajowa instytucja nadająca wiele kochanych programów, a także szereg bieżących wydarzeń, treści sportowych i kulturalnych. Dla wielu Niemców mieszkających za granicą, kanały telewizyjne ARD są bardzo brakuje. Ale teraz nie musisz przegapić swoich ulubionych programów. Jak wyjaśniliśmy w tym artykule, nadal możesz oglądać różne kanały ARD spoza Niemiec, pomimo ich prób zastosowania technologii ograniczania geograficznego, aby Cię zatrzymać. Wystarczy zarejestrować się za pomocą jednej z trzech rekomendowanych sieci VPN, a następnie połączyć się z niemieckim serwerem, aby móc oglądać programy ARD bez względu na to, gdzie jesteś.

Czy jesteś niemieckim emigrantem, który dorastał, oglądając treści ARD w Das Erste lub innych kanałach? Jak znaleźć ich zasięg i oferowaną przez nich usługę przesyłania strumieniowego online? Czy jesteś pod wrażeniem ich aplikacji internetowych? Tęsknisz za ich programami, gdy jesteś teraz poza krajem? Czy próbowałeś oglądać ARD poza Niemcami za pomocą VPN? Z jakiego dostawcy VPN korzystałeś? Czy był to jeden z tych, które polecamy? Jak znalazłeś ich usługę? Zawsze lubimy słuchać komentarzy i opinii wszystkich naszych czytelników, więc dlaczego nie podzielić się nimi z nami za pomocą pola komentarza poniżej?