Jak oglądać grę o tron ​​online, poza USA

Westeros może być chroniony przez gigantyczną ścianę lodu, ale możesz łatwo odblokować Game of Thrones za pomocą VPN. Jeśli masz dość badań nad niezawodnym oglądaniem GOT online, ten przewodnik jest dla Ciebie. Pomożemy Ci wybrać najlepszą VPN dla GOT i pokażemy, jak z niej korzystać, aby odblokować hit HBO w dowolnym miejscu na świecie.

Nowe odcinki Gry o tron ​​rutynowo przyciągają dziesiątki milionów widzów. Seria ma ogromną rzeszę fanów, która nie wykazuje żadnych oznak kurczenia się, nawet w ostatnim sezonie na horyzoncie. Oglądanie Game of Thrones przez HBO może być jednak kłopotliwe. Usługa nie jest stale dostępna na całym świecie, a jeśli chcesz przesyłać strumieniowo na urządzenie mobilne lub tablet, możesz mieć pecha.

Wielu fanów odniosło sukces oglądając Game of Thrones przez VPN. Wirtualne sieci prywatne tworzą bezpieczny, prywatny tunel do Internetu, uniemożliwiając stronom trzecim dostęp do twoich danych i utrzymując twoją tożsamość w tajemnicy. Ułatwia to strumieniowe przesyłanie filmów i programów HBO z dowolnego kraju bez opuszczania kanapy.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Ocena najlepszej sieci VPN do gry o tron

Gdy szukasz VPN zorientowanego na przesyłanie strumieniowe, na górze listy powinny znajdować się dwie rzeczy: szybkość i prywatność. Każda sieć VPN obiecuje szybkie pobieranie i silne szyfrowanie, ale w jaki sposób rozumiesz wszystkie techniczne funkcje potrzebne do badania i porównywania? Uprościliśmy to, udostępniając poniżej listę zalecanych sieci VPN. Dokonaliśmy wyboru w oparciu o następujące kryteria, dzięki czemu będziesz mieć najlepszą sieć VPN do oglądania HBO, Game of Thrones i innych programów telewizyjnych, jakie chcesz!

 • Polityka rejestrowania – Prywatność online zależy od zasad rejestrowania VPN. Przechowywane dane, takie jak informacje o ruchu lub adresy IP, mogą być wykorzystywane do dopasowania aktywności do twojej tożsamości, niszcząc w ten sposób twoją anonimowość w Internecie. Aby uzyskać najlepszą prywatność, zawsze wybieraj VPN z zasadą zerowego logowania.
 • Funkcje bezpieczeństwa oprogramowania – Ukrywanie tożsamości wymaga więcej niż silnego szyfrowania. Jeśli stracisz połączenie z VPN lub ulegniesz awarii oprogramowania, Twoje dane osobowe mogą się nie ujawnić. Dodatkowe funkcje oprogramowania, takie jak ochrona przed wyciekiem DNS i automatyczny przełącznik zabijania, zapewniają bezpieczeństwo na wypadek, gdyby coś poszło nie tak i są absolutnie niezbędne do strumieniowego przesyłania treści wideo.
 • Jurysdykcja – Firmy VPN podlegają prawu kraju, w którym są zarejestrowane. Niektóre jurysdykcje wymagają VPN do przechowywania ukrytego zestawu dzienników i zapewnienia bezpłatnego dostępu do agencji rządowych. Aby upewnić się, że nikt nie dostanie twoich danych, upewnij się, że twoja sieć VPN jest zarejestrowana w kraju przyjaznym dla prywatności.
 • Metody Płatności – Kiedy płacisz za VPN za pomocą karty kredytowej lub konta PayPal, sparowujesz swoje dane osobowe z VPN. Aby zwiększyć swoją anonimowość, użyj VPN, który akceptuje kryptowaluty, takie jak bitcoin. Brak danych osobowych oznacza, że ​​niemożliwe jest powiązanie Twojej aktywności VPN z Twoją prawdziwą tożsamością.
 • Dystrybucja serwerów – Duża sieć serwerów oznacza więcej opcji połączeń w większej liczbie krajów, lepsze prędkości, mniejsze opóźnienia i wiele więcej. Wybór VPN z najszerszą możliwą pulą serwerów zapewni najlepszą możliwą jakość.

1. ExpressVPN

ExpressVPN to jedna z najłatwiejszych w użyciu sieci VPN. Usługa koncentruje się na tworzeniu przyjaznego oprogramowania, które pozwala łączyć się i dostosowywać za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Po co męczyć się z plikami konfiguracyjnymi lub skomplikowanymi ekranami ustawień, kiedy wystarczy kliknąć przycisk i zalogować się na najszybszym dostępnym serwerze? Korzystanie z ExpressVPN oznacza, że ​​poświęcisz mniej czasu na instalację i więcej czasu na transmisję strumieniową, bez względu na to, jakiego urządzenia używasz.

ExpressVPN ma zasłużoną reputację szybkości. Oferuje sieć serwerów zawierającą ponad 3000 węzłów w 94 różnych krajach, z których każdy zapewnia niezwykle szybkie pobieranie bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Jeśli masz wrażenie, że Twoje połączenie jest opóźnione, po prostu uruchom wbudowany test szybkości, który oferuje szczegółowe wyniki dla całej sieci, a następnie wybierz szybszy serwer, a wszystko to za pomocą kilku kliknięć!

Niestandardowe oprogramowanie ExpressVPN oferuje ochronę przed wyciekiem DNS, aby Twoja tożsamość nigdy się nie przedostała. Istnieje również automatyczny przełącznik zabijania, aby zatrzymać internet w przypadku utraty połączenia z VPN. Dane wychodzące z urządzenia są zabezpieczone 256-bitowym szyfrowaniem AES i zabezpieczone zasadą zerowego logowania dla całego ruchu, żądań DNS i adresów IP. Jeśli połączysz to z nieograniczoną przepustowością i niezmonitorowanym ruchem, masz świetny przepis na szybką, niezawodną i inteligentną sieć VPN dla wszystkich Twoich potrzeb przesyłania strumieniowego i pobierania.

Twoja subskrypcja ExpressVPN nie obejmuje również żadnych ograniczeń przepustowości, pobierania z sieci P2P ani ruchu torrentowego; niezawodny dostęp do strumieni Netflix za pośrednictwem strony internetowej; płatności bitcoinowe dla anonimowych subskrypcji.
Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • OFERTA SPECJALNA: 3 miesiące za darmo (49% zniżki – link poniżej)
 • Super szybkie, niezawodne połączenie
 • Bezpieczne szyfrowanie i protokoły VPN
 • Nie są przechowywane dzienniki danych osobowych
 • Świetna obsługa klienta przez czat.
Cons

 • Ograniczone opcje konfiguracji
 • Wysokie koszty dla użytkowników z miesiąca na miesiąc.

2. NordVPN

NordVPN ma kilka wyróżniających się funkcji, ale żadna z nich nie robi większego wrażenia niż jego sieć. Użytkownicy mają dostęp do ponad 5600 serwerów w 60 różnych krajach dzięki NordVPN, ponad dwa razy większej niż większość konkurentów. Dzięki tak wielu lokalizacjom masz zagwarantowane szybkie połączenie w dowolnym miejscu na świecie. NordVPN zapewnia nieograniczony dostęp do tej sieci, zapewniając nieograniczony ruch, brak ograniczeń prędkości i ograniczania przepustowości, nieograniczoną przepustowość dla wszystkich urządzeń oraz brak ograniczeń dotyczących pobierania P2P lub torrentów na wybranych serwerach.

Polityka zerowego logowania NordVPN obejmuje wszystko, od przepustowości po ruch, znaczniki czasu, a nawet adresy IP. Nawet najmniejsze ślady identyfikowania danych pozostają na serwerach firmy, więc masz gwarancję niewiarygodnie prywatnego połączenia przy każdym logowaniu. Jeszcze większe bezpieczeństwo zapewniają automatyczny przełącznik zabijania i funkcje ochrony przed wyciekiem DNS, 256-bitowe szyfrowanie AES dla wszystkich danych oraz pełna obsługa płatności bitcoinami!

Więcej najlepszych funkcji NordVPN obejmuje unikalne serwery, które oferują wyspecjalizowane funkcje, takie jak szybsze pobieranie P2P, podwójne szyfrowanie, routing cebulowy i ochrona przed DDoS; otwarty i prywatny dostęp do Internetu w krajach takich jak Chiny, Rosja i Turcja; łatwe w użyciu niestandardowe aplikacje dla systemów Windows, Mac, Linux, Android, iOS i innych; niezawodny dostęp do serwisu Netflix, nawet gdy inne sieci VPN są zablokowane.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy

 • OFERTA SPECJALNA: plan 3-letni (75% zniżki – link poniżej)
 • Większość serwerów VPN z różnymi adresami IP
 • Zero wycieków: IP / DNS / WebRTC
 • Brak dzienników i szyfrowanych połączeń dla całkowitej prywatności
 • Obsługa klienta 24/7.
Cons

 • Niektóre serwery mogą być powolne i zawodne
 • Nie można określić miasta ani prowincji w aplikacji.

3. IPVanish

IPVanish wie coś więcej o pozostaniu niewidzialnym w Internecie. Wszystko na temat usługi, od niestandardowego oprogramowania po protokoły bezpieczeństwa, zostało zaprojektowane tak, aby Cię ukryć, wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się i rozpocząć transmisję strumieniową. IPVanish zaczyna od zablokowania danych za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES, wystarczająco mocnego, aby trzymać wszystkich na dystans. Ochrona przed wyciekiem DNS i automatyczny przełącznik zabijania również pomagają uchronić twoją tożsamość przed zsunięciem się z tunelu szyfrowania. Polityka zerowego logowania dla całego ruchu zapewnia, że ​​żadna twoja aktywność nie może być powiązana z twoim kontem, zapewniając niesamowitą ilość prywatności online.

Sieć IPVanish zawiera ponad 1300 serwerów w 60 różnych krajach z połączonymi 40 000 współdzielonych adresów IP dla wszystkich użytkowników. Stanowi to solidny fundament anonimowości w Internecie i oferuje wiele opcji dostępu do treści blokowanych geograficznie lub omijania ścian cenzury. Co najważniejsze, będziesz mógł skorzystać z tych funkcji z nieograniczoną przepustowością, bez ograniczania prędkości i nieograniczonym dostępem do sieci P2P i pobierania torrentów!

Funkcje IPVanish w skrócie obejmują jedne z najlepszych funkcji anonimowości w branży, w tym automatyczne odświeżanie adresów IP i opcje serwerów DNS innych firm; ogromna sieć serwerów o niezmiennie szybkich prędkościach połączeń dla strumieni wideo HD najwyższej jakości; inteligentnie zbudowane niestandardowe aplikacje na urządzenia z systemami Windows, Mac, Linux, iOS i Android; możliwość pobierania filmów i programów telewizyjnych przez BitTorrent z pełną anonimowością.

Przeczytaj naszą pełną recenzję IPVanish.

4. VyprVPN

Gdy prywatność stanowi poważny problem, VyprVPN jest najlepszym rozwiązaniem. Firma jest właścicielem i operatorem całej sieci 700 serwerów w 70 różnych krajach, co daje im wyłączny dostęp do sprzętu i oprogramowania dla niesamowitego bezpieczeństwa. 256-bitowe szyfrowanie AES blokuje twoje dane, a solidna polityka zerowego logowania dla żądań DNS i ruchu chroni twoją tożsamość. To niesamowita podstawa najlepszej prywatności online, ale VyprVPN na tym się nie kończy!

Jedną z najbardziej unikalnych funkcji oferowanych przez VyprVPN jest Chameleon. Ten wyłączny protokół pobiera zaszyfrowane pakiety danych i otacza ich metadane drugą warstwą szyfrowania. To pokonuje głęboką kontrolę pakietów (DPI), metodę często stosowaną przez dostawców usług internetowych i rządy do ograniczania połączeń lub szpiegowania aktywności użytkowników. Jeśli martwisz się cenzurą online lub otwartym dostępem do Internetu w miejscach takich jak Chiny, Chameleon jest tutaj, aby uratować ten dzień. Nie musisz nawet podnosić palca, aby z niego korzystać, wystarczy się zarejestrować, zalogować, włączyć i cieszyć się prywatnym Internetem!

Wyjątkowe funkcje VyprVPN obejmują wyłączną technologię Chameleon, która pomaga pokonać bloki cenzury i zapory rządowe; własna sieć 700 serwerów w 70 różnych krajach zapewniająca szybki dostęp do całego świata; doskonałe niestandardowe aplikacje dla wszystkich nowoczesnych urządzeń, tabletów i smartfonów; nieograniczona przepustowość i brak ograniczeń w ruchu P2P lub torrent.

Przeczytaj naszą pełną recenzję VyprVPN.

Odblokuj teraz HBO i oglądaj grę o tron ​​na całym świecie

W ostatnich latach HBO wypuściło dwóch popularnych mobilnych towarzyszy swoich ofert telewizyjnych: HBO Go i HBO Now. HBO Go działa jak przenośna wersja abonamentu kablowego, umożliwiając dostęp do programów telewizyjnych i filmów HBO na żądanie. Go wymaga niestety aktywnego kontraktu z dostawcą telewizji kablowej, co może być przełomem dla prawdziwych przecinaków do kabli.

Celem HBO Now jest wypełnienie luki stworzonej przez HBO Go poprzez zapewnienie dostępu do treści HBO bez abonamentu kablowego. Pomyśl o tym jak o Netflix z Westworld, The Sopranos i Game of Thrones, wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się i rozpocząć transmisję strumieniową. Problem polega na tym, że HBO Now nie jest dostępne poza USA, Kanadą i częściami Ameryki Łacińskiej. Problemy z prawami sprawiają, że wydanie na całym świecie jest trudne, jeśli nie niemożliwe, więc fani Game of Thrones wyglądają dość ponuro.

Wiele osób zwraca się do VPN, aby uzyskać dostęp do programów HBO poza USA i Kanadą. Dzięki VPN możesz się po prostu zalogować, wybrać serwer znajdujący się we właściwym kraju, a następnie rozpocząć transmisję strumieniową. Oczywiście nadal potrzebujesz subskrypcji HBO Now, ale nie musisz zapisywać się na dodatkową usługę telewizji kablowej, aby oglądać grę o tron.

Jedynym problemem związanym z odblokowaniem HBO przy użyciu VPN jest to, że warunki świadczenia usług przez firmę zabraniają przeglądania treści poza wyżej wymienionymi regionami. Nawet jeśli jesteś z USA lub Kanady i podróżujesz za granicę, nie powinieneś mieć dostępu do swojego konta. HBO zaczęło likwidować niektóre konta, które przesyłają strumieniowo filmy przez VPN, wszystkie bez wydawania refundacji. Wiele osób nadal używa VPN do odblokowania Teraz, ale jest to ryzykowne. Najlepszym rozwiązaniem jest zarejestrowanie się w HBO za pośrednictwem abonenta telewizji kablowej i korzystanie z aplikacji HBO Go.

Ostrzeżenie o darmowych sieciach VPN

Kuszące może być korzystanie z bezpłatnej usługi VPN podczas przesyłania strumieniowego Game of Thrones. W końcu są wszędzie, w tym na portalach mobilnych i witrynach z rozszerzeniami przeglądarki. Oprócz niskiej ogólnej wydajności bezpłatne sieci VPN mogą stanowić zagrożenie dla Twojej prywatności. Potrzebują pieniędzy, aby utrzymać swoje serwery w trybie online, a jeśli nie otrzymują ich od użytkowników, muszą pochodzić z innych źródeł. Najczęstszą formą dochodu dla bezpłatnej sieci VPN jest rejestrowanie danych klientów i sprzedawanie ich stronom trzecim. Jest to dosłownie przeciwieństwo ochrony Twojej prywatności, co sprawia, że ​​korzystanie z dowolnej bezpłatnej sieci VPN z dowolnego powodu stanowi ogromne ryzyko.

Oprócz problemów związanych z prywatnością, bezpłatne VPN są również znane z następujących czynności:

 • Wolne prędkości – Większość darmowych sieci VPN ma niewiarygodnie niskie prędkości pobierania. Jeśli planujesz przesyłać strumieniowo grę Game of Thrones w jakości HD, darmowa sieć VPN po prostu jej nie przerwie.
 • Ograniczona przepustowość – Kolejną cechą wspólną dla darmowych VPN jest ograniczona przepustowość. Przeciętny odcinek telewizyjny zjada około pół gigabajta, czyli przede wszystkim więcej niż wiele bezpłatnych usług.
 • Zablokowane typy plików – Chcesz przesyłać strumieniowo grę o tron ​​z sieci torrent lub P2P? Wiele bezpłatnych sieci VPN blokuje oba te protokoły, więc nawet nie zobaczysz kredytów początkowych.

Jeśli chcesz zachować bezpieczeństwo w Internecie, zawsze korzystaj z niezawodnej i zaufanej płatnej usługi VPN. Rynek jest niezwykle konkurencyjny, a ceny zawsze spadają, co oznacza, że ​​możesz być bezpieczny za mniej więcej taką samą cenę jak fantazyjna kawa miesięcznie.

Podsumowanie

HBO jest znane ze swoją zawartością, ale z odrobiną pomysłowości i VPN po twojej stronie, możesz odblokować strumienie Game of Thrones z dowolnego miejsca na świecie w ciągu kilku minut. Pokazaliśmy Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć, wraz z zaleceniami dla naszych ulubionych dostawców VPN.

Jak zwykle oglądasz nowe odcinki Game of Thrones? Czy masz jakieś wskazówki lub porady, które mogą pomóc innym fanom? Daj nam znać w komentarzach poniżej!