Jak oglądać interaktywne treści Netflix na Windows 10 i Mac

Udostępnij teraz w social media:

W zeszłym roku Netflix ogłosił, że wydaje interaktywne treści. W tamtym czasie interaktywne tytuły, które były dostępne, były skierowane do dzieci, więc poza nowością tego pomysłu ludzie nie byli tym zachwyceni. W tym roku ukazuje się nowy, interaktywny odcinek Black Mirror. Jedynym problemem jest to, że interaktywne wsparcie nie jest powszechnie dostępne. Nawet użytkownicy Apple TV nie mogą go oglądać i wchodzić z nim w interakcje. Dobra wiadomość jest taka, że ​​wbrew pozorom można oglądać interaktywne treści Netflix na Windows 10 i na Macu.

Oglądaj interaktywne treści Netflix

Jeśli używasz systemu Windows 10, prawdopodobnie używasz aplikacji Netflix UWP i nie pozwala ona na interakcję z zawartością interaktywną. Rozwiązanie dla użytkowników Windows 10 i Mac jest proste; użyj przeglądarki.

  Jak korzystać z kalendarza na pasku zadań systemu Windows 10

Możesz używać prawie każdej nowoczesnej przeglądarki do oglądania interaktywnych treści Netflix na Windows 10 i / lub Mac. Chrome ładnie pasuje do rachunku. Otwórz Netflix w przeglądarce i wyszukaj interaktywny tytuł, który chcesz obejrzeć. Będzie grał jak każdy normalny tytuł. Kiedy dojdziesz do wyboru w ramach fabuły, użyj myszy, aby wybrać jedną z dwóch opcji.

Inne urządzenia

Nie trzeba dodawać, że możesz oglądać interaktywne treści Netflix również na innych urządzeniach. Urządzenia iOS, tj. iPhone i iPad z najnowszą wersją aplikacji Netflix, będą mogły wybierać opcje w ramach interaktywnej historii.

Urządzenia z systemem Android mogą odtwarzać interaktywne treści z serwisu Netflix, jednak zależy to zarówno od wersji Androida, z której korzystasz na swoim urządzeniu, jak i od wersji posiadanej aplikacji Netflix. Jeśli masz dość aktualną wersję Androida, Oreo lub Pie, upewnij się, że aplikacja Netflix na telefonie jest aktualna i sprawdź, czy możesz wchodzić w interakcje z różnymi interaktywnymi tytułami.

  W systemie Windows 10 brakuje usuniętych elementów z kosza (NAPRAWA EKSPERTA)

Jeśli próbujesz oglądać zawartość interaktywną na swoim Apple TV, nie możesz. W każdym razie nie po wyjęciu z pudełka. Możesz spróbować wykonać kopię lustrzaną z iPhone’a lub iPada i wchodzić z nim w interakcję na swoim urządzeniu. Ta sama sztuczka nie zadziała w przypadku Chromecasta. Jeśli przesyłasz do niego z jednego ze swoich urządzeń, zawartość będzie odtwarzana tylko na ekranie / monitorze, a nie na dowolnym urządzeniu, które przesyłasz, uniemożliwiając interakcję z nim.

Oczywiście, jeśli możesz po prostu oglądać interaktywne treści Netflix na Windows 10 lub Mac, możesz również skopiować je z jednej z tych platform do wybranego smartTV. Może to zająć trochę czasu, ale jest to możliwe.

  Jak zmienić wyszukiwarkę w wyszukiwarce Windows w systemie Windows 10

x