Jak oglądać Księgę Boby Fetta

The Book of Boba Fetta to seria spin-off osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Podąża za postacią Boba Fetta, która pojawiła się w oryginalnej trylogii Gwiezdne wojny oraz w Mandolorian. Jeśli śledzisz wszystko, co związane z Gwiezdnymi Wojnami, prawdopodobnie zauważyłeś lub słyszałeś wzmiankę o nim również w innych tytułach.

Obejrzyj Księgę Boby Fetta

Star Wars, jako franczyza, jest własnością Disneya, a Disney ma własną usługę przesyłania strumieniowego; Disney+. Najpopularniejsze filmy, Gwiezdne Wojny lub w inny sposób trafiają do Disney+ po prostu dlatego, że studio jest ich właścicielem np. całej serii Marvela. Księga Boby Fetta to seria, co oznacza, że ​​nie musisz iść do teatru, aby ją obejrzeć. Możesz przesyłać strumieniowo online dzięki Disney+. Tytuł będzie dostępny 29 grudnia 2021 roku.

Jak oglądać Księgę Boby Fetta – Disney+

Aby oglądać Księgę Boby Fetta, potrzebujesz abonamentu Disney+. Kosztuje 8 USD miesięcznie i nie ma bezpłatnego okresu próbnego. Transmisja strumieniowa jest wolna od reklam.

Obejrzyj Księgę Boby Fetta – Hulu

Jeśli mieszkasz w USA i masz subskrypcję Hulu, możesz kupić pakiet Disney+ za 13,99 USD. Dzięki temu uzyskasz dostęp zarówno do tytułów Hulu, jak i Disney+, a także do ESPN. To znacznie tańsza opcja, jeśli lubisz oglądać tytuły na wyłączność Hulu, ale nie chcesz przegapić tytułów dostępnych na Disney+.

Obejrzyj Księgę Boby Fetta poza Stanami Zjednoczonymi

Książka Boby Fetta jest na Disney+, która jest obecnie dostępna w 61 krajach. To bardzo mała liczba krajów, zwłaszcza jeśli porównasz to z Netflix. Jeśli mieszkasz w jednym z tych krajów, potrzebujesz jedynie abonamentu. Hulu pozostaje wyłącznie w Stanach Zjednoczonych, więc nie będziesz mógł skorzystać z pakietu Hulu, Disney+ i ESPN.

Wniosek

Tytuły Disneya, niezależnie od tego, czy są przeznaczone dla Gwiezdnych Wojen, czy dla Marvela, przez jakiś czas pozostaną wyłączne na platformie. Jeśli starasz się unikać kin, ale nadal chcesz oglądać filmy Marvela, a także inne serie spin-off dla Marvela lub Gwiezdnych wojen, subskrypcja Disney+ nie jest zła. Jest znacznie tańszy niż bilety do kina i będziesz miał dostęp do wielu popularnych tytułów. To powiedziawszy, pamiętaj, że wiele filmów, Marvel, Gwiezdne wojny lub inne, które są własnością Disneya, często dostanie ograniczone czasowo tylko do kin. Jednak po upływie tego czasu tytuły pojawią się na Disney+. Nie będziesz mógł oglądać nowych tytułów w dniu premiery, ale będziesz mieć do nich dostęp, gdy tylko będą dostępne online.