Jak oglądać Premier League z VPN, poza Wielką Brytanią

Udostępnij teraz w social media:

Odblokowanie i oglądanie Premier League z dowolnego miejsca nie jest trudne, jeśli masz odpowiednią sieć VPN. Ale który wybrać? Dzisiejszy artykuł przedstawia 4 najlepsze VPN dla Premier League oraz wszystko, co musisz wiedzieć, aby szybko rozpocząć transmisję meczu.

Premier League, znana również jako angielska Premier League poza Wielką Brytanią, to stowarzyszenie męskich klubów piłkarskich, które jest głównym źródłem rozgrywek piłkarskich w kraju. Mecze ligowe są transmitowane na setki terytoriów i mogą je oglądać około 4,7 miliarda ludzi. Pomimo tak szerokiej dostępności nie zawsze łatwo jest złapać piłkę nożną na żywo, ponieważ jest emitowana, szczególnie przy nietypowych blokadach regionu. To właśnie tutaj wchodzi wirtualna sieć prywatna.

Sieci VPN zapewniają szereg funkcji anonimowości i prywatności online, tworząc prywatny tunel między urządzeniem a Internetem. Dzięki VPN możesz zmienić swoją wirtualną lokalizację i przesyłać strumieniowo transmisje sportowe z całego świata, tak jak lokalne. Jeśli nie możesz oglądać Premier League ze swojej lokalizacji lub chcesz poszerzyć swoje możliwości piłkarskie, przeczytaj nasz przewodnik poniżej, aby znaleźć najlepsze VPN dla tego zadania.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Spis treści:

Ocena najlepszej sieci VPN do oglądania Premier League

Bezpieczeństwo użytkowników to coś, o czym powinien pamiętać każdy użytkownik Internetu. Przy zagrożeniach, takich jak masowa inwigilacja, wścibscy dostawcy usług internetowych i złośliwi hakerzy, zawsze istnieje ryzyko, że Twoje dane wpadną w niepowołane ręce. Co gorsza, prawdopodobnie nigdy nie będziesz wiedział, kiedy lub ile informacji zostało naruszonych!

UCZ SIĘ WIĘCEJ: Ofiara kradzieży tożsamości? Oto 8 rzeczy, które możesz z tym zrobić

Sieci VPN mogą pomóc chronić twoją tożsamość online, zapewniając jednocześnie szereg innych funkcji prywatności i wygody. Sieci VPN działają poprzez szyfrowanie ruchu i wysyłanie go przez bezpieczny tunel do Internetu. Zewnętrzne podmioty nie mogą odszyfrować zawartości tych zaszyfrowanych pakietów, co pozwala surfować, pobierać i przesyłać strumieniowo, co tylko chcesz, w całkowitej tajemnicy.

Wybór najlepszej sieci VPN dla strumieni sportowych i piłkarskich może być imponującym zadaniem. W końcu jest wiele informacji do zbadania i porównania! Usprawniliśmy ten proces, udostępniając kilka zalecanych usług poniżej. Dokonaliśmy naszych wyborów, stosując następujące kryteria, zapewniając najszybszą i najlepszą sieć VPN do oglądania meczów Premier League.

 • Polityka rejestrowania – Prywatność online nie może istnieć, jeśli sieć VPN prowadzi dzienniki ruchu. Dostęp do przechowywanych danych można uzyskać, a nawet sprzedać stronom trzecim, zamieniając poufną działalność internetową w informacje publiczne. Jeśli jednak nie są przechowywane żadne dzienniki, Twoje dane pozostają bezpieczne.
 • Rozmiar sieci serwera – Im więcej serwerów obsługuje VPN, tym większe są szanse na połączenie z szybkim, wolnym od opóźnień węzłem w wybranym regionie. Daje także więcej opcji dla zagranicznych adresów IP, co jest idealne do oglądania transmisji sportowych z całego świata.
 • Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem – Dwie funkcje są niezwykle ważne w niestandardowym oprogramowaniu VPN: ochrona przed wyciekiem DNS i automatyczny przełącznik zabicia. Oba blokują twoją tożsamość w razie przypadkowego rozłączenia. Jeśli VPN ich nie oferuje, powinieneś wypróbować inną usługę.
 • Jurysdykcja – Zarejestrowanie VPN ma wpływ na prywatność online. W niektórych krajach obowiązują surowe przepisy dotyczące zatrzymywania danych, które zmuszają VPN do przechowywania ukrytych dzienników i udostępniania ich agencjom rządowym. Aby zapewnić bezpieczeństwo danych, zawsze trzymaj się usługi, która może zapewnić prywatność klienta na pierwszym miejscu.
 • Metody Płatności – Płacenie kartami kredytowymi lub PayPal bezpośrednio łączy twoją tożsamość z kontem VPN. Jeśli chcesz dodać warstwę anonimowości, wybierz VPN, która oferuje subskrypcję za pośrednictwem kryptowalut, takich jak bitcoin lub litecoin. Brak danych osobowych oznacza dla Ciebie dodatkową prywatność!
  Jak dodać kontakty z iOS do People w Windows 10

1. ExpressVPN

Gdy potrzebujesz szybkości i łatwości użytkowania, ExpressVPN jest najlepszym rozwiązaniem. Niestandardowe oprogramowanie dla szerokiej gamy platform sprawia, że ​​wrażenia użytkownika są tak płynne i proste, jak to tylko możliwe. Niezależnie od tego, czy korzystasz z telefonu iPhone, tabletu z Androidem, czy Mac OS, wystarczy otworzyć aplikację i stuknąć jedną ikonę, aby się połączyć. ExpressVPN automatycznie wyszukuje najszybsze serwery i natychmiast zaczyna szyfrować i chronić twoje połączenie.

Szybkość ma kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o VPN, zwłaszcza jeśli transmitujesz sport na żywo. ExpressVPN obsługuje sieć ponad 3000 serwerów w 94 różnych krajach, z których każdy oferuje połączenia o niskim opóźnieniu z miastami na całym świecie. Wbudowany test prędkości pozwala spojrzeć na wydajność każdego serwera na pierwszy rzut oka. Jeśli nie masz jeszcze połączenia z najszybszym dostępnym, możesz dokonać zmiany w kilka sekund. ExpressVPN zachowuje te błyskawiczne prędkości, zapewniając 256-bitowe szyfrowanie AES, zasadę zerowego logowania dla całego ruchu, żądań DNS i adresów IP, a także ochronę przed wyciekiem DNS i łatwy w użyciu automatyczny przełącznik zabijania.

Więcej najlepszych funkcji ExpressVPN na pierwszy rzut oka obejmuje opcje głębokiej konfiguracji zapewniające zwiększoną anonimowość w krajach takich jak Chiny i Arabia Saudyjska; brak ograniczeń przepustowości, pobierania z sieci P2P lub ruchu torrentowego; łatwo przełamuj bloki Netflix dzięki szerokiej gamie serwerów na całym świecie; akceptuje płatności bitcoinowe dla anonimowych subskrypcji.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • OFERTA SPECJALNA: 3 miesiące za darmo (49% zniżki – link poniżej)
 • 94 kraje, ponad 3000 serwerów
 • Bardzo prosty i łatwy w użyciu
 • Surowe zasady braku dzienników
 • Dostępna obsługa czatu na żywo.
Cons

 • Maksymalnie 3 jednoczesne połączenia
 • Nieco droższy niż niektóre inne opcje.

2) NordVPN

Potrzebujesz różnorodności w swojej sieci VPN? NordVPN zapewnił Ci ochronę! Najważniejszą cechą firmy jest ogromna sieć serwerów obejmująca ponad 5600 serwerów w 60 różnych krajach, a lista ta stale rośnie w miarę upływu czasu. Daje to niesamowitą swobodę wyboru szybkiego serwera w dowolnym miejscu, a także jest idealne dla osób często podróżujących. NordVPN wykorzystuje również niektóre swoje serwery jako węzły specyficzne dla funkcji. Jeśli potrzebujesz na przykład szybszego pobierania P2P lub podwójnego szyfrowania, wystarczy, że klikniesz serwer i wszystko jest ustawione.

Godna pochwały jest także polityka NordVPN dotycząca zerowego logowania. Obejmuje wszystko, od przepustowości, ruchu po znaczniki czasu i adresy IP, zapewniając, że prawie żadna twoja aktywność nie zostanie nigdy zarejestrowana. Większość VPN przestaje blokować dzienniki ruchu, ale dzięki NordVPN otrzymujesz pełny pakiet. Dopełnieniem funkcji prywatności usługi jest 256-bitowe szyfrowanie AES dla wszystkich danych, automatyczny przełącznik zabijania, aby zapobiec przypadkowemu ujawnieniu tożsamości, a ochrona przed wyciekiem DNS zapewnia bezpieczeństwo nawet w przypadku utraty połączenia z VPN.

Twoja subskrypcja NordVPN zapewnia także niesamowite funkcje specyficzne dla serwera, takie jak routing cebuli, dedykowane adresy IP, ochrona przed DDoS i inne; dobrze zaprojektowane i lekkie aplikacje dla systemów Windows, Mac, Linux, Android i iOS; niezawodny dostęp do filmów Netflix, nawet gdy inne sieci VPN są zablokowane; oraz nieograniczona przepustowość i brak ograniczeń w ruchu P2P lub torrent.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy

 • Odblokowuje US Netflix, iPlayer, Amazon Prime i inne usługi przesyłania strumieniowego
 • Brak ograniczeń przepustowości
 • Do 6 jednoczesnych połączeń
 • Nie zachowuje żadnych metadanych podczas przeglądania
 • Świetne wsparcie (czat 24/7).
Cons

 • Niektóre serwery mogą mieć średnie prędkości d / l
 • Czasami powolne przetwarzanie zwrotów (ale zawsze tak jest).

3) IPVanish

Najlepszą częścią IPVanish jest to, jak łatwo zniknąć online. IPVanish łączy dużą sieć serwerów z silnymi funkcjami bezpieczeństwa, aby twoje działania w Internecie pozostały bezpieczne i anonimowe. Po pierwsze, wszystkie dane są blokowane 256-bitowym szyfrowaniem AES i zabezpieczone zerowym logowaniem dla całego ruchu. Ochrona przed wyciekiem DNS i automatyczny przełącznik zabicia chronią twoją tożsamość również w przypadku przypadkowego rozłączenia. IPVanish oferuje również szereg dodatkowych opcji portów i protokołów, które pozwalają dostosować prywatność, aby uzyskać najlepszą równowagę szybkości i szyfrowania.

Trudno nie rozmawiać o sieci serwerów IPVanish. Firma posiada solidny 1300 serwerów w 60 różnych krajach, oferując bardzo użyteczny zestaw opcji wyboru węzłów. Ponad 40 000 współdzielonych adresów IP pomaga zachować twoją tożsamość w tajemnicy, a jeśli potrzebujesz trochę dodatkowej ochrony, funkcja losowego przesuwania adresów IP pozwala automatycznie zmieniać adresy IP. Wszystkie te funkcje mają nieograniczoną przepustowość, brak ograniczania prędkości i nieograniczony dostęp do sieci P2P i pobierania torrentów.

Najważniejsze funkcje IPVanish w skrócie:

 • Duża sieć serwerów z mocnymi i niezawodnymi połączeniami, które są idealne do transmisji sportowych na żywo lub filmów HD.
 • Lekkie niestandardowe oprogramowanie dla urządzeń Windows, Mac, Linux, iOS i Android.
 • Oglądaj filmy i pobieraj treści przez BitTorrent z pełną anonimowością.
 • Prywatny dostęp do dodatków i treści przesyłanych strumieniowo przez Kodi.

Przeczytaj naszą pełną recenzję IPVanish.

4 VyprVPN

VyprVPN doskonale nadaje się do ochrony prywatności w Internecie. Firma oferuje szereg funkcji zapewniających bezpieczeństwo w Internecie, w tym ekskluzywne protokoły szyfrowania i szeroki wybór opcji konfiguracji zorientowanych na prywatność. VyprVPN jest również właścicielem i operatorem całej sieci serwerów, ponad 700 w 70 różnych krajach. Ta niezwykła konfiguracja oznacza, że ​​osoby trzecie nigdy nie mają dostępu do sprzętu Vypr, co pozwala im wykonywać wszystkie czynności konserwacyjne i uaktualnienia w celu zapewnienia optymalnego bezpieczeństwa. Wzmacnia to szereg standardowych funkcji VPN, od zerowej polityki rejestrowania ruchu i żądań DNS do automatycznego przełącznika zabijania, ochrony przed wyciekiem DNS i 256-bitowego szyfrowania AES dla wszystkich danych.

Niesamowitym dodatkiem do doświadczenia VyprVPN jest Chameleon, unikalny protokół dostępny wyłącznie w serwisie Vypr. Chameleon bierze zaszyfrowane pakiety i otacza ich metadane dodatkową warstwą szyfrowania. To pokonuje głęboką inspekcję pakietów (DPI), która jest często wykorzystywana przez dostawców usług internetowych i rządy do szpiegowania aktywności użytkowników lub prędkości pobierania przepustnicy. Chameleon może nawet pomóc przebić się przez trudne bloki cenzury, takie jak Wielka Zapora ogniowa Chin, zapewniając bezpieczeństwo, zapewniając jednocześnie otwarty dostęp do sieci WWW.

Najlepsze funkcje VyprVPN obejmują:

 • Szeroki wybór protokołów szyfrowania do wyboru, w tym ekskluzywna technologia Chameleon dla poprawy anonimowości w Chinach.
 • Wysoce konfigurowalne aplikacje na PC, laptopy, tablety i urządzenia mobilne.
 • Nieograniczona przepustowość i brak ograniczeń w ruchu P2P lub torrent.
 • Niesamowita własna sieć prywatnych serwerów.

Przeczytaj naszą pełną recenzję VyprVPN.

Uzyskaj dostęp do strumieni Premier League za pośrednictwem Kodi (na całym świecie)

Jeśli łapanie piłki nożnej / piłki nożnej na lokalnych kanałach lub korzystanie z umów o subskrypcję nie jest Twoim zadaniem, centrum medialne Kodi oferuje dobre alternatywy. Dzięki odpowiednim dodatkom możesz uzyskać dostęp do transmisji sportowych na żywo, kanałów telewizyjnych, hitów filmowych i wielu innych, wszystko w zaciszu swojego ulubionego urządzenia.

Aby przygotować instalację Kodi do przesyłania strumieniowego, zapoznaj się z naszym przewodnikiem krok po kroku najlepsze dodatki Kodi do Premier League.

Jak oglądać angielską Premier League Soccer w USA – Subskrypcja

Mimo że Premier League jest organizacją z siedzibą w Wielkiej Brytanii, fani piłki nożnej w USA korzystają z najbardziej elastycznego dostępu do transmisji tego sportu. Wiele z tego wynika z solidnego partnerstwa między Premier League i NBC Sports. NBC wprowadziło usługę Sports Gold ze specjalnie zaprojektowanym Przepustka Premier League Subskrypcja tylko dla fanów piłki nożnej.

Karnet obejmuje 130 gier z każdego klubu w lidze. Możesz oglądać mecze na żywo lub na żądanie z komputera lub szerokiej gamy urządzeń mobilnych, w tym Androida, iOS, Roku i Amazon Fire TV. Karnet kosztuje 50 USD za sezon i zastępuje wszystkie mecze ligowe oferowane w NBC Sports, więc jeśli chcesz mieć dostęp do piłki nożnej, musisz się zapisać.

Warunki usługi NBC Premier League Pass określają, że tylko użytkownicy w Stanach Zjednoczonych mają zamiar oglądać te transmisje. Sieci VPN nie są specjalnie zabronione, co oznacza, że ​​jeśli masz przepustkę i podróżujesz za granicę, możesz zmieniać wirtualne lokalizacje i nadal transmitować piłkę nożną. Niestety, aby zarejestrować się w tej usłudze, wymagana jest karta kredytowa w USA, więc jeśli nie jesteś rezydentem, nie będziesz mógł skorzystać z VPN, aby zarejestrować się w Premier League Pass przez NBC Sports Gold.

Jak oglądać angielską piłkę nożną Premier League w USA – transmisje internetowe

Jeśli chcesz tylko najlepszych meczów piłki nożnej i potrzebujesz dostępu strumieniowego do większej liczby urządzeń niż tylko do telewizora, możesz rozważyć poniższe źródła. Nie dostaniesz tylu meczów, co powyższa opcja Pass, ale zaoszczędzisz sporo pieniędzy i będziesz w stanie nadążyć za największymi meczami każdego sezonu. Co więcej, możesz oglądać w zaciszu własnego smartfona, jeśli chcesz!

 • Sling TV – Dodaj kanał Premier League do swojego konta i oglądaj najlepsze mecze w każdy weekend za jedyne 25 USD miesięcznie, zaczynając od bezpłatnego siedmiodniowego okresu próbnego. Sling TV pozwala także na przesyłanie strumieniowe na urządzenia mobilne, tablety i zestawy TV.
 • fuboTV – Zasubskrybuj, aby uzyskać dostęp do zasięgu NBC Sports Network dotyczącego gier ligi, w tym wszystkich transmisji na wielu urządzeniach, w tym na smartfonach, Roku i Chromecastu. Po darmowym siedmiodniowym okresie próbnym zostaniesz poproszony o subskrypcję za 15 USD miesięcznie, zdecydowanie najtańszy sposób na oglądanie ligi angielskiej w Stanach Zjednoczonych.

Jak oglądać Premier League na Bliskim Wschodzie

Fani piłki nożnej mieszkający w krajach Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej będą mieli dostęp do meczów Premier League za pośrednictwem sieci beIN Sports. Po uruchomieniu kanału beIN Sports Premier League HD w latach 2017-2018 fani będą mieli dostęp do 24-godzinnej relacji ze wszystkich 380 meczów Premier League, wraz z relacjami przed meczem, wydarzeniami, wywiadami i analizami po meczu. Będziesz nawet mieć ograniczony dostęp do filmów i aktualizować wyniki dzięki aplikacji mobilnej beIN Connect.

Oglądanie klipów Premier League za pośrednictwem beIN Sports z VPN jest zaskakująco proste. Wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić strona wideo beIN, znajdź wyróżnienie lub wywiad, który chcesz obejrzeć, a następnie kliknij, aby rozpocząć transmisję. Niektóre treści mogą być ograniczone w niektórych regionach, więc aby uzyskać lepszy dostęp, po prostu przełącz się na serwer VPN zlokalizowany na Bliskim Wschodzie. Jeśli potrzebujesz ręcznego odblokowania beIN Sports z VPN, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, w którym znajdziesz krok po kroku.

Jak oglądać Premier League w Kanadzie

Dwie sieci wspólnie posiadają kanadyjskie prawa do transmisji meczów Premier League w języku angielskim: Sportsnet i The Sports Network (TSN). Oba kanały są dostępne za pośrednictwem abonamentów telewizji kablowej i będą emitować łącznie 190 gier w każdym sezonie. Treści na żądanie nie są niestety niedostępne, więc musisz złapać mecze, gdy są nadawane.

Negocjacje dotyczące praw do meczów w Premier League są niezwykle złożone. Istnieją setki krajów i miliardy ludzi pod parasolem organizacji, co oznacza, że ​​kilkadziesiąt kanałów telewizyjnych i kablowych jest zaangażowanych w dystrybucję treści na całym świecie. Nie ma jednego wiarygodnego źródła, które zapewniłoby najlepszy dostęp do większości gier w każdym regionie. Większość fanów piłki nożnej będzie musiała polegać na lokalnych transmisjach, aby złapać najnowsze treści, co oznacza dostęp tylko do telewizji dla większości gospodarstw domowych.

Jeśli nie możesz użyć jednej z powyższych metod w sieci VPN do dostępu strumieniowego, oto kilka sugestii dotyczących łapania piłki nożnej League na lokalnych kanałach telewizyjnych:

 • Zjednoczone Królestwo, Irlandia – Sky Sports, BT Sport
 • Niemcy, Austria, Szwajcaria – DAZN
 • Indie, Nepal, Pakistan – STAR Sports
 • Chiny (kontynent) Tencent, PPTV
 • Ameryka środkowa – SKY Sports
 • Australia – Optus Sport, SBS
 • Japonia – J Sports, NHK

Podsumowując

Do tej pory masz solidny plan odblokowania piłki nożnej Premier League bez względu na to, gdzie jesteś na świecie. Pokazaliśmy różne metody w zależności od środków i lokalizacji, z których wszystkie opierają się na centralnej taktyce pobierania i używania VPN na twoim urządzeniu.

Jak uzyskać naprawę piłki nożnej w Premier League? Podziel się swoimi przemyśleniami (i sekretami) w komentarzach poniżej!

x