Jak oglądać Super Bowl 2019 bez kabla

New England Patriots zmierzą się z LA Rams i na pewno będzie to zabawna gra. Jeśli przeciąłeś przewód, nie martw się! Nadal możesz dostroić się i oglądać Super Bowl.

Nie ma nic lepszego niż oglądanie Super Bowl – i wszystkich fantastycznych reklam – w czasie rzeczywistym. Masz kilka różnych opcji, jeśli chodzi o oglądanie Super Bowl, jeśli przeciąłeś sznur, od całkowicie darmowych do kilkuset dolarów.

Opcja 1: oglądaj za pomocą anteny bezprzewodowej

Ostrze Mohu

Jeśli chcesz pozbyć się wszystkich kosztów z góry, weź antenę Over-the-Air (OTA) i (prawdopodobnie) tuner telewizyjny. Te anteny działają tak samo, jak gdy byłeś dzieckiem: podłącz je do telewizora lub tunera za pomocą kabla koncentrycznego, daj mu chwilę na przeskanowanie kanałów i patrz dalej! Nie musisz się martwić o miesięczny rachunek i powinieneś być w stanie zdobyć Super Bowl.

Super Bowl odbywa się na CBS, więc ważne jest, aby upewnić się, że kupujesz antenę, która może odebrać najbliższego partnera CBS. Jeśli nie masz pewności, FCC tak poręczne narzędzie który pozwala wpisać swój adres i dowiedzieć się, jak daleko jest stacja. Następnie po prostu kup antenę, która obejmuje przynajmniej odległość do tej stacji.

Jeśli chcesz oglądać wielki mecz na wielu urządzeniach w domu – lub używasz projektora lub innego wyświetlacza, który nie ma wbudowanego tunera telewizyjnego – będziesz chciał mieć zewnętrzny tuner, taki jak Amazon Fire TV Recast. Spowoduje to połączenie z siecią domową i umożliwi przesyłanie strumieniowe programów pochodzących z anteny na inne ekrany.

Opcja 2: Oglądaj za pomocą usługi przesyłania strumieniowego

Oferta telewizji na żywo Hulu

Usługi takie jak YouTube TV i Hulu z telewizją na żywo są fantastyczne do wymiany kabla dla wszystkich potrzeb telewizji na żywo, w tym Super Bowl. Obie usługi oferują bezpłatne wersje próbne dla nowych użytkowników – jeden miesiąc dla YouTube TV i jeden tydzień dla Hulu – więc jeśli nigdy nie korzystałeś z żadnej z nich, możesz obejrzeć wielką grę za darmo. Jeśli lubisz mieć dostęp do telewizji na żywo, zachowaj subskrypcję każdej usługi: zapłacisz 40 USD miesięcznie za YouTube TV i Hulu z Live TV. Sling TV i PlayStation Vue nie zawierają CBS, więc nie możesz używać tych usług do oglądania Super Bowl.

CBS również pozwala CBS All Access Subskrybenci mogą oglądać Super Bowl na żywo, więc możesz skorzystać z jeszcze jednej bezpłatnej wersji próbnej, jeśli korzystałeś już z wersji próbnych innych usług. CBS All Access umożliwia Ci tygodniowy bezpłatny okres próbny, po którym będziesz płacić 6 USD miesięcznie, jeśli nie masz nic przeciwko reklamom i 10 USD miesięcznie za oglądanie bez reklam.

Jednym dużym zastrzeżeniem związanym z korzystaniem z usługi przesyłania strumieniowego jest niezawodność. Zwykle nie stanowi to problemu, ale transmisja na żywo Hulu całkowicie się rozbił w ostatnich chwilach gry 2018 roku. Musimy mieć nadzieję, że Hulu i inni dostawcy strumieniowania wykonali prace, aby temu zapobiec w tym roku, ale nie wiadomo, co się stanie, dopóki gra się nie rozpocznie.

Opcja 3: Idź do publicznego oglądania lub do domu znajomego

x