Udostępnij teraz w social media:

Filmy Fast & Furious od kilkudziesięciu lat zyskują na popularności, tworząc imponującą serię. Na szczęście możemy wrócić do starszych i nowszych filmów w serwisie Netflix.

Pierwszy film, The Fast and the Furious, został wydany w 2001 roku, a najnowszy w 2017. W planach jest ukazanie się kolejnego filmu w 2021 roku, a kolejne dwa później. Wyprodukowali także spin-off, który został wydany w 2019 roku, a mianowicie Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw.

Podczas gdy reakcje krytyków na filmy były zróżnicowane, fani z pewnością je kochają i nadal oglądają je w kinach. W rzeczywistości przez lata wszyscy zarobili łącznie 5,8 miliarda dolarów. Każdy film ma swoją własną fabułę, ale wszystkie mają rdzeń wyścigów samochodowych, wywołujących adrenalinę pościgów, mnóstwa walk i scen akcji oraz ukrytej historii o miłości i przyjaźni.

Jakie filmy są częścią serii Fast & Furious?

Szybka Saga rozpoczęła się w 2001 roku i wydała osiem kolejnych filmów oraz spin-off.

Szybcy i wściekli (2001)
2 Fast 2 Furious (2003)
Szybcy i wściekli: Tokyo Drift (2006)
Szybcy i wściekli (2009)
Szybka piątka (2011)
Szybcy i wściekli 6 (2013)
Wściekli 7 (2015)
Los wściekłych (2017)
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019)

Czy mogę oglądać filmy Fast & Furious w serwisie Netflix?

W większości filmów „Szybcy i wściekli” można oglądać w serwisie Netflix, ale zależy to od kraju, w którym się znajdujesz. Na przykład w Stanach Zjednoczonych nie znajdziesz filmów „Szybcy i wściekli”, „2 Fast” 2 Furious, The Fast and the Furious: Tokyo Drift, Fast & Furious, Fast Five, Fast & Furious 6 i Furious 7. Los wściekłych nie jest dostępny w żadnej sprawdzonej przez nas bibliotece, podobnie jak Hobbs i Shaw. Udało nam się znaleźć pierwszych siedem filmów na Netflix w Wielkiej Brytanii, Australii, Kanadzie i wielu innych krajach.

Sprawdź -   Jak dostosować ekran główny iPhone'a za pomocą widżetów i ikon

Jak mogę oglądać filmy Fast & Furious w serwisie Netflix?

Jeśli na przykład mieszkasz w Stanach Zjednoczonych i chcesz oglądać filmy Fast & Furious w serwisie Netflix, będziesz musiał wykonać kilka dodatkowych kroków, ale jest to możliwe. Musisz wiedzieć, że Netflix jest dostępny w około 190 krajach, a ponieważ ma blokadę geograficzną w każdej z tych bibliotek, musisz mieć VPN.

Sieci VPN mogą kierować Twoje połączenie internetowe przez wybrany serwer i przypisywać nowy adres IP do Twojego urządzenia, aby dopasować go do lokalizacji wybranego serwera. Zasadniczo, jeśli jesteś w Stanach Zjednoczonych i łączysz się z serwerem w Wielkiej Brytanii, Netflix uwierzy, że znajdujesz się w tej nowej lokalizacji i zapewni Ci dostęp do całej lokalnej biblioteki.

Zalecamy korzystanie z NordVPN, które jest naprawdę fajnym narzędziem, które udało nam się uzyskać naprawdę wysokie oceny w naszych recenzjach i którego stale używamy. Ma wiele serwerów na całym świecie i korzysta z najlepszych protokołów szyfrowania.

Wystarczy zasubskrybować NordVPN i skorzystać z ich najnowszej oferty! Nasi czytelnicy otrzymują 70% ZNIŻKI na 2-letni plan za 3,49 USD / miesiąc!
Następnie musisz pobrać aplikacje na swoje urządzenie i znaleźć serwer, z którym chcesz się połączyć, na przykład w Wielkiej Brytanii, Kanadzie lub Australii.
Po nawiązaniu połączenia możesz załadować Netflix w przeglądarce lub ponownie uruchomić aplikację na swoim urządzeniu.
Poszukaj filmu Fast & Furious, który chcesz obejrzeć i baw się dobrze.

Sprawdź -   Co oznacza „TFW” i jak z niego korzystasz?

Masz to! To naprawdę proste i na pewno możesz cieszyć się w ten sposób dużą ilością treści.

Czy Netflix nie będzie wiedział, że używam VPN?

Jedną z rzeczy, które musisz wiedzieć o Netflix i VPN, jest to, że z technicznego punktu widzenia nie powinieneś ich używać. Platforma ma zainstalowane technologie, które pozwolą jej blokować użytkowników VPN. Jednak ta technologia zwykle działa w celu wykrycia bezpłatnych VPN, a nie tak wielu narzędzi premium, takich jak NordVPN.

Załóżmy, że w jakiś sposób masz problem z NordVPN podczas korzystania z Netflix. W takim przypadku zdecydowanie możesz się z nimi skontaktować i poprosić o pomoc w zlokalizowaniu serwera, który będzie współpracował z określoną biblioteką Netflix, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zespół obsługi klienta jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, więc jesteśmy pewni, że dasz radę porozmawiać z kimś i rozwiązać problem.

Dlaczego nie skorzystać z darmowej sieci VPN?

Od wielu lat wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do korzystania z bezpłatnych narzędzi online, ponieważ nic nas nie kosztują, a dają nam dużo w zamian. Jednak jeśli chodzi o darmowe VPN, naprawdę nie radzimy iść tą drogą, ponieważ jest tak wiele problemów z tego typu narzędziem.

Po pierwsze, darmowe narzędzia raczej nie będą w stanie ominąć blokady geograficznej ustanowionej przez Netflix. Mają też tylko kilka serwerów i wiele, wiele zastosowań, co naturalnie oznacza, że ​​ludzie napotkają naprawdę niskie prędkości Internetu, ponieważ wszystkie serwery są przepełnione.

Następnie większym problemem jest fakt, że cyberprzestępcy często używają bezpłatnych VPN jako powłoki dla złośliwego oprogramowania. Aby zachęcić ludzi do zainstalowania swoich narzędzi, twierdzą, że są to bezpłatne VPN. Po zainfekowaniu urządzeń zaczyna zbierać informacje o osobach, które ich używają, w tym dane uwierzytelniające do kont e-mail i profili w mediach społecznościowych, a nawet dane z konta bankowego – co może doprowadzić do wyczyszczenia oszczędności. Jeśli używasz tego samego urządzenia do pracy, możesz nawet nieumyślnie spowodować naruszenie danych swojego pracodawcy, gdy cyberprzestępcy będą mieli wystarczające informacje, aby prowadzić inne kampanie przeciwko Twojej firmie.

Sprawdź -   Jak zmodernizować Ubuntu za pomocą motywu Flattiance GTK

Istnieją również inne sieci VPN, których odradzamy, ponieważ działają na zasadzie routingu peer-to-peer. Zasadniczo pozwalasz innym ludziom używać swojego komputera lub urządzenia jako swego rodzaju serwera, więc nie używają żadnej firmy. Może to mieć duży wpływ na Twoje urządzenie, ponieważ jego zasoby będą zużywane przez VPN. Co gorsza, narzędzia te są znane z tego, że rejestrują to, co ludzie robią w Internecie podczas korzystania z aplikacji, i nawet nie używają szyfrowania do zabezpieczania połączeń. Ponieważ prywatność jest czymś, co nieumyślnie kojarzymy z VPN, najlepiej unikać tych konkretnych aplikacji.

Jak widać, wybór darmowej sieci VPN jest całkowicie zrozumiały, ale jest zbyt ryzykowne, abyśmy nawet go polecali. Wydaj kilka dolców każdego miesiąca, a będziesz bezpieczniejszy w Internecie.

Końcowe przemyślenia

Mamy nadzieję, że w nadchodzących tygodniach zaplanujesz naprawdę fajny maraton Fast & Furious i uważamy, że zdecydowanie powinieneś zacząć od początku i zobaczyć, jak postacie rosną.