Jak oglądać teraz Foxtel z zagranicy: Czy to działa?

Udostępnij teraz w social media:

Internauci podróżujący lub mieszkający poza Australią znajdą dostęp do Foxtel Now zablokowany, chyba że mają VPN. Dziś pokażemy Ci, dlaczego zdarzają się geobloki, a także zalecamy najlepszych dostawców VPN, którzy odblokują Foxtel Teraz bez względu na to, dokąd się udasz.

Foxtel Now, wcześniej znana jako Foxtel Play, to usługa przesyłania strumieniowego na żądanie australijskiej firmy telewizyjnej Foxtel. Foxtel jest jedną z największych firm telewizyjnych w regionie, a większość mieszkańców Australii słucha kanałów informacyjnych, sportowych, dramatycznych i rozrywkowych Foxtel. W szczególności kanały sportowe są niezwykle popularne dzięki pokazom dużych meczów w rugby, piłce nożnej i piłce nożnej Ozzie.

Foxtel udostępnia swoje treści za pośrednictwem aplikacji i strony internetowej, a także za pośrednictwem tradycyjnych pakietów telewizyjnych. Jeśli subskrybujesz usługę Foxtel Now, uzyskasz również dostęp do aplikacji Foxtel Go na komputery PC, Mac, iOS i Androida, aby móc oglądać w dowolnym miejscu. Ale najlepszym sposobem na oglądanie treści w doskonałej jakości jest skorzystanie z usługi przesyłania strumieniowego Foxtel Now. Jest dostępny dla szerokiej gamy urządzeń: na PC i Mac za pomocą odtwarzacza dla przeglądarki Google Chrome, aplikacji na iOS i Androida, a także obsługuje Chromecast, Telstra TV, PlayStation 4 i 3, Xbox One oraz wiele modeli smart TELEWIZOR.

Jest jednak jeden problem z Foxtel Now: usługa działa tylko w Australii. Jeśli mieszkasz w innym miejscu na świecie lub podróżujesz poza domem, nie będziesz mógł oglądać treści w systemie Foxtel Now. Ale istnieje rozwiązanie tego problemu za pomocą VPN. W tym artykule wyjaśnimy, jak to działa, a następnie podzielimy się naszymi zaleceniami dotyczącymi najlepsze VPN do oglądania Foxtel Now poza Australią.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Najlepsze VPN do oglądania Foxtel teraz

Pokazaliśmy, jak przydatna może być sieć VPN do obchodzenia blokad regionu, takich jak te w Foxtel Now. Ale jak wybrać dostawcę VPN, skoro jest tak wiele opcji? Oto kluczowe kwestie do rozważenia przy wyborze dostawcy VPN:

 1. Superszybkie połączenia. Jeśli zamierzasz oglądać wiele treści wideo w Foxtel Now, potrzebujesz VPN z szybkimi połączeniami, aby nie występowały problemy z buforowaniem lub jąkaniem.
 2. Wiele serwerów w Australii. Jak wyjaśniliśmy powyżej, aby to zadziałało, musisz połączyć się z serwerem w Australii, więc warto mieć tam kilka opcji serwera, abyś mógł znaleźć taki, który działa. Możesz także użyć tej samej metody do oglądania innych treści zablokowanych w regionie, takich jak Netflix, Hulu lub BBC iPlayer, więc pomaga to również w utrzymywaniu serwerów w wielu innych krajach, aby zapewnić Ci jak najwięcej opcji.
 3. Dobre bezpieczeństwo. Dodatkową zaletą korzystania z VPN jest to, że poprawi twoje bezpieczeństwo, uniemożliwiając hakerom uzyskanie dostępu do twojego urządzenia podczas łączenia się z publicznymi sieciami Wi-Fi, a także powstrzyma twojego ISP lub rząd przed wtargnięciem do twojego Internetu, kiedy ty są w domu. Musisz poszukać dostawcy VPN, który oferuje silne szyfrowanie 256-bitowe i zasady braku logowania, aby zmaksymalizować Twoje bezpieczeństwo.
 4. Dobre oprogramowanie. Zazwyczaj używasz oprogramowania stworzonego przez twojego dostawcę, aby połączyć się z VPN, więc będziesz chciał poszukać oprogramowania, które jest lekkie, łatwe w użyciu i które obsługuje wiele różnych systemów operacyjnych, dzięki czemu możesz zainstalować je na wszystkich urządzenia do ich ochrony.
  Jak ukryć nazwy folderów aplikacji na iPhonie lub iPadzie

Jeśli to brzmi dużo do zapamiętania, nie martw się. Aby ci pomóc, przygotowaliśmy listę czterech najlepszych sieci VPN do oglądania Foxtel Now:

1. ExpressVPN

ExpressVPN to nasz najlepszy wybór dla błyskawicznej sieci VPN, która idealnie nadaje się do strumieniowego przesyłania filmów online, na przykład za pośrednictwem Foxtel Now. Usługa obsługuje wiele różnych platform, w tym nowsze i starsze wersje systemu Windows (Windows RT, Windows XP, Widows Vista oraz Windows 7, 8 i 10) oraz Mac OS, Linux i Android.

W przypadku problemów związanych z blokowaniem regionu ExpressVPN zapewnił ogromną sieć ponad 3000 serwerów w 145 lokalizacjach w 94 różnych krajach, w tym w Australii. Dzięki temu będziesz mógł oglądać Foxtel Now z dowolnego miejsca na świecie podczas podróży. Dostępna jest również przydatna funkcja testu prędkości, która pomaga znaleźć najszybszy serwer w dowolnym regionie, którego szukasz.

Bezpieczeństwo jest również dobre, z mocnym 256-bitowym szyfrowaniem AES i zasadą braku logowania, aby zachować prywatność informacji o przeglądaniu.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • Odblokowuje amerykański serwis Netflix
 • Superszybkie serwery (minimalna utrata prędkości)
 • Torrentowanie dozwolone
 • Brak dzienników danych osobowych
 • Dostępna obsługa czatu na żywo.
Cons

 • Drogi plan miesięczny.

2. NordVPN

NordVPN to doskonały wybór dla użytkowników kłusujących po świecie lub osób, które dużo podróżują w interesach. Jest to usługa, która specjalizuje się w obchodzeniu zamków regionalnych, więc jest idealna, jeśli chcesz oglądać Foxtel Now. Ogromna sieć obejmuje ponad 5500 serwerów w 60 różnych krajach, w tym w Australii, więc możesz łatwo odblokować dowolne witryny, z których chcesz korzystać.

Bezpieczeństwo jest również dobre, z silnym szyfrowaniem i bez logowania. Szczególną zaletą NordVPN jest to, że w przeciwieństwie do większości sieci VPN działa również w Chinach, umożliwiając poruszanie się po Wielkiej Zaporze. Jeśli planujesz w najbliższym czasie wyjechać do Chin, jest to niezbędne narzędzie w zestawie oprogramowania podróżnego.

Oprogramowanie obsługuje wiele platform, takich jak Windows XP, Windows Vista, Windows 7, 8 i 10, a także Mac OS, Linux, iOS, Chrome OS, Android i Windows Phone.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy

 • OFERTA SPECJALNA: plan 3-letni (75% zniżki – link poniżej)
 • Ponad 5400 serwerów w 61 krajach
 • Torrentowanie jest wyraźnie dozwolone
 • Nie zachowuje żadnych metadanych podczas przeglądania
 • Obsługa klienta (czat 24/7).
Cons

 • Niektóre serwery mogą być zawodne
 • Nie można określić miasta ani prowincji w aplikacji.

3. PureVPN

Jeśli szukasz sieci VPN, która jest bardzo przyjazna dla użytkownika i zawiera wiele innych narzędzi bezpieczeństwa, powinieneś sprawdzić PureVPN. Oprogramowanie VPN jest dostarczane w pakiecie z wieloma innymi pomocnymi programami, takimi jak oprogramowanie do blokowania reklam, ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, oprogramowanie antywirusowe i filtrowanie stron internetowych. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz zainstalować podstawowe oprogramowanie zabezpieczające na urządzeniach swoich dzieci lub innych członków rodziny, aby zapewnić im bezpieczeństwo podczas przeglądania.

Oprogramowanie jest łatwe w użyciu i niezbyt zastraszające, więc jest odpowiednie dla tych, którzy nie znają zbytnio VPN. A bezpieczeństwo samej sieci VPN jest tak dobre, jak można się spodziewać, z 256-bitowym szyfrowaniem i bez rejestrowania. Sieć serwerów obejmuje ponad 2000 serwerów w ponad 140 różnych krajach, w tym w Australii, a oprogramowanie obsługuje systemy Windows, Mac OS, Android, iOS i Android TV, a także rozszerzenia przeglądarki dla przeglądarek Chrome i Firefox.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PureVPN.

4. IPVanish

Drugą opcją dla osób szukających najszybszych możliwych prędkości połączenia jest IPVanish. Ta usługa oferuje dużą sieć ponad 1300 serwerów w ponad 75 regionach na całym świecie, w tym w Australii, dzięki czemu można jej używać do obchodzenia blokad regionu i oglądania treści w Foxtel Now.

Oprogramowanie obsługuje wiele platform, w tym Windows 7, 8 i 10, a także Mac OS, Linux i Android. Możesz więc zainstalować go na telefonie i tablecie, a także na komputerze, aby zabezpieczyć wszystkie urządzenia. Bezpieczeństwo jest dobre dzięki silnemu 256-bitowemu szyfrowaniu, które zapewnia bezpieczeństwo i surową zasadę braku logowania w celu ochrony Twojej prywatności.

Przeczytaj naszą pełną recenzję IPVanish.

Jak Foxtel jest teraz ograniczony geograficznie?

Jeśli jesteś poza Australią i próbujesz załadować Foxtel Now, przekonasz się, że filmy nie będą odtwarzane. Co jest frustrujące: jeśli zapłaciłeś za usługę, powinieneś być w stanie z niej korzystać, nawet jeśli podróżujesz lub przeprowadzasz się. Ale firmy medialne są zobowiązane do wprowadzenia tych ograniczeń z powodu ograniczeń praw autorskich. Mogą mieć prawo do pokazania filmu lub wydarzenia sportowego na przykład w Australii, ale nie w Nowej Zelandii. Jeśli jesteś w Nowej Zelandii i próbujesz obejrzeć tę treść, pojawi się komunikat o błędzie.

Możesz się zastanawiać, jak to działa. Zasadniczo strona internetowa odczytuje region, w którym się obecnie znajdujesz, na podstawie twojego adresu IP i wyświetla treść lub odpowiednio ją blokuje. Twój adres IP jest zwykle ciągiem cyfr, które działają jak unikalny adres dla każdego urządzenia podłączonego do Internetu. Kiedy więc skonfigurujesz sieć w domu, komputer będzie miał jeden adres IP, a telefon inny, a tablet jeszcze inny. Krótko mówiąc: każdy adres IP jest unikalnym identyfikatorem i nikt nie będzie taki sam jak twój.

Osadzony w adresie IP wskazuje, z którego regionu pochodzi ten adres IP. Istnieją określone zakresy numerów przypisane do niektórych krajów. Więc kiedy odwiedzasz witrynę Foxtel Now, czyta ona twój adres IP i sprawdza, czy ten adres IP należy do zakresu przypisanego Australii. Jeśli tak, zawartość wideo będzie przesyłana strumieniowo. Jeśli nie, zostanie zablokowany.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Jak udawać, że jesteś online w innym kraju

Jak VPN może ominąć regionalne ograniczenia?

Jak więc VPN może pomóc ominąć blokowanie tego regionu? Odpowiedź dotyczy sposobu działania sieci VPN. VPN lub wirtualna sieć prywatna rozpoczyna się od małego oprogramowania, które instalujesz na swoim urządzeniu (takim jak komputer stacjonarny, laptop, telefon lub tablet) lub na routerze. To oprogramowanie działa w celu szyfrowania wszystkich danych wysyłanych przez Internet, co oznacza, że ​​dane są pogrupowane i zablokowane, co utrudnia lub uniemożliwia zewnętrznym obserwatorom sprawdzenie, jaka jest zawartość tych danych.

Korzystasz z oprogramowania VPN, aby wybrać serwer, z którym chcesz się połączyć w dowolnej z wielu różnych lokalizacji, a zaszyfrowane dane są następnie wysyłane na ten serwer. Gdy dane docierają na serwer, są one odszyfrowywane i wysyłane w drodze do pierwotnej lokalizacji.

Sprytną częścią tego jest to, że przypisano ci nowy adres IP na podstawie lokalizacji serwera, a nie lokalizacji urządzenia. Jeśli więc siedzisz w Nowej Zelandii i łączysz się z serwerem w Australii, otrzymasz australijski adres IP i będzie wyglądać, jakby Twój ruch internetowy pochodzi z Australii. Gdy odwiedzisz witrynę taką jak Foxtel Now, witryna sprawdzi Twój adres IP i zobaczy, że znajduje się w Australii, więc będzie Ci służyć całą zawartość, nawet jeśli mieszkasz za granicą.

Działa to zarówno tymczasowo, jak i długoterminowo, więc możesz korzystać z VPN, aby oglądać Foxtel Now, niezależnie od tego, czy mieszkasz w Australii, ale podróżujesz za granicą przez pewien czas, czy jesteś emigrantem lub fanem kultury australijskiej i mieszkasz na stałe w innym kraju kraj.

Jak zdobyć teraz Foxtel?

Jeśli nie masz jeszcze subskrypcji Foxtel Now i zastanawiasz się, jak ją skonfigurować, jest to bardzo łatwe. Najpierw otwórz oprogramowanie VPN i połącz się z serwerem w Australii. Teraz przejdź do strony Foxtel Now pod adresem https://www.foxtel.com.au/now/shop.html.

Zobaczysz, że istnieją opcje dla różnych pakietów startowych i pakietów premium, dzięki czemu możesz wybrać kombinację kanałów, które Cię interesują. Jeśli chcesz tylko podstawy, możesz wypróbować pakiet Lifestyle za 10 USD miesięcznie lub pakiet dramatyczny za 15 USD miesięcznie. Jeśli chcesz luksusów, takich jak kanały filmowe i kanały sportowe, kosztują one odpowiednio 20 USD miesięcznie i 29 USD miesięcznie. Istnieje również opcja bezpłatnego dwutygodniowego okresu próbnego, aby sprawdzić, czy podoba Ci się ta usługa.

Po skonfigurowaniu subskrypcji musisz tylko upewnić się, że używasz VPN, aby połączyć się z serwerem w Australii, zanim przejdziesz na stronę Foxtel Now, a będziesz mógł oglądać całą zawartość tak, jakbyś był faktycznie znajduje się w Australii.

Chcesz zanurzyć palce w świecie VPN i przetestować tę metodę przed przystąpieniem do miesięcznej subskrypcji? Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem, jak uzyskać ExpressVPN za darmo.

Wniosek

Usługa Foxtel Now to wygodny sposób na oglądanie całej zawartości Foxtel za pośrednictwem przeglądarki. Możesz nie tylko oglądać w dowolnym momencie, ale także dostosować pakiet subskrybowanych kanałów, aby zaoszczędzić pieniądze na kanałach, których nie chcesz.

Niestety, Foxtel Now działa tylko w Australii. Nawet jeśli mieszkasz w Australii i zapłaciłeś za tę usługę, nadal nie będziesz mógł z niej korzystać, jeśli podróżujesz poza tym krajem. A jeśli mieszkasz poza Australią, w ogóle nie będziesz mieć do niej dostępu.

Dobrą wiadomością jest to, że możesz ominąć te bloki regionu za pomocą VPN, a połączenie z serwerem w Australii i rozpoczęcie oglądania jest proste. Polecamy kilka z naszych najlepszych ofert dla VPN do oglądania Foxtel Now, co, mamy nadzieję, pomoże ci.

Która z tych VPN jest twoją ulubioną? A może wolisz inną VPN? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

x