Jak oglądać TNT bez kabla?

TNT to popularny kanał telewizyjny w Stanach Zjednoczonych z wieloma popularnymi programami telewizyjnymi, takimi jak Animal Kingdom i Supernatural. Kanał jest ulubieńcem amerykańskiej publiczności. Jednak ze względu na rosnącą obecność internetowych serwisów streamingowych wielu użytkowników zastanawia się, jakie usługi zapewniają ich ulubiony kanał oraz czy i jak oglądać TNT bez kabla za darmo. Na szczęście dla Ciebie kanał jest rzeczywiście dostępny w różnych usługach przesyłania strumieniowego, a nawet na urządzeniach do przesyłania strumieniowego, takich jak urządzenia Amazon Firestick i Roku. Tak więc, jeśli surfujesz po Internecie, aby dowiedzieć się, jak przesyłać strumieniowo TNT za darmo, kliknąłeś odpowiednią stronę. Tutaj powiemy, gdzie i na jakiej usłudze przesyłania strumieniowego otrzymasz najlepszą ofertę, aby uzyskać TNT na ekranie telewizora. W tym przewodniku wyjaśnimy również, jak bezpłatnie oglądać TNT na Firestick, a także omówimy metodę oglądania TNT na Roku za darmo.

Jak oglądać TNT bez kabla?

Istnieje wiele usług przesyłania strumieniowego, które oferują TNT na swoich platformach. Poniżej znajduje się lista niektórych niezawodnych usług przesyłania strumieniowego, które możesz wypróbować, aby uzyskać TNT na swoich urządzeniach.

  • DirecTV
  • Chusta TV
  • Telewizja Hulu
  • Widmo telewizyjne
  • YouTube TV

W dalszej części omówiliśmy pakiety i oferty subskrypcji oferowane przez wyżej wymienione platformy streamingowe.

1. Oglądaj w DirecTV

DirecTV to północnoamerykańska usługa przesyłania strumieniowego, która zapewnia dużą liczbę kanałów telewizyjnych, a usługi telewizyjne na żądanie to doskonała usługa, aby dowiedzieć się, jak oglądać TNT bez kabla. DirecTV zapewnia również użytkownikom strumieniowanie i oglądanie sieci TNT za pośrednictwem jednego z ich pakietów subskrypcji. Możesz subskrybować pakiet DirecTV Entertainment, aby subskrybować ich podstawowe usługi, które obejmują również sieć TNT. DirecTV oferuje również swoim użytkownikom 5-dniowy okres próbny. Po zakończeniu okresu próbnego subskrypcja DirecTV kosztuje 49,99 USD przez pierwsze trzy miesiące, a następnie koszt usług 69,99 USD miesięcznie. DirecTV jest zaufaną i jedną z szybko rozwijających się usług przesyłania strumieniowego w Ameryce Północnej i jest jedną z najlepszych opcji przesyłania strumieniowego TNT za darmo lub w przystępnej cenie.

2. Oglądaj na procy

Sling TV to także usługa przesyłania strumieniowego, która może być alternatywą dla oglądania TNT online bez kabla. Sling to usługa transmisji strumieniowej, która obsługuje ponad 150 kanałów, w tym TNT. Możesz subskrybować jeden z trzech pakietów abonamentowych Sling TV. Poniżej znajdują się pakiety dla Sling TV. Obserwuj także, jak oglądać TNT na Firestick za darmo i jak oglądać TNT na Roku za darmo.

  • Sling Orange: Pakiet ten obejmuje ponad 30 kanałów, w tym ESPN i TNT, i można go kupić za 35 USD miesięcznie.

  • Sling Blue: Ten pakiet obejmuje również ponad 45 kanałów, a także TNT i można go kupić za 35 USD miesięcznie.

  • Sling Orange + Blue: Ten pakiet obejmuje również 50+ i obejmuje wszystkie kanały z pakietów Orange i Blue. Ten pakiet kosztowałby 50 USD miesięcznie.

3. Uważaj na Hulu

Hulu to jedna z najpopularniejszych usług przesyłania strumieniowego na świecie z ponad tysiącami programów i filmów. Usługa obejmuje również pokazy Hulu Original. Istnieją dwa pakiety, które możesz subskrybować, aby oglądać TNT na Hulu.

  • 30-dniowy bezpłatny okres próbny Hulu: za 5,99 USD możesz uzyskać wersję próbną Hulu na miesiąc. Ten pakiet zawiera wszystkie oryginały Hulu oraz tysiące filmów i programów.

  • Hulu + Telewizja na żywo: za 69,99 USD miesięcznie otrzymujesz ponad 65+, w tym kanały TNT i wszystkie Hulu Originals.

4. Oglądaj na Spectrum TV

Jeśli jesteś abonentem Spectrum TV, usługa zapewnia znacznie bardziej elastyczną ofertę, aby rozwiązać problem przesyłania strumieniowego TNT do bezpłatnego zapytania. Użytkownicy Spectrum TV mogą zamówić około 15 kanałów na żądanie za około 30 dolarów miesięcznie. Ta umowa daje korzyści, takie jak brak reklam promocyjnych, brak dekodera telewizji kablowej i brak zobowiązań, takich jak roczna umowa, co czyni ją jedną z najlepszych odpowiedzi na to, jak oglądać TNT bez zapytań o telewizję.

5. Oglądaj na YouTube TV

YouTube TV to jedna z najlepszych usług przesyłania strumieniowego, która zapewnia dostęp do wszystkich ulubionych kanałów sportowych i rozrywkowych. Najlepszą rzeczą w YouTube TV jest to, że usługa zapewnia również 7-dniowy okres próbny, w którym możesz przeglądać wystarczającą liczbę kanałów i treści online, aby zobowiązać się do pakietu subskrypcji. YouTube TV oferuje subskrypcję tylko za 64,99 USD miesięcznie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak bezpłatnie oglądać TNT na Firestick i jak bezpłatnie oglądać TNT na Roku.

Jak oglądać TNT na Apple TV

Jeśli jesteś użytkownikiem App TV, możesz zainstalować TNT na swoim urządzeniu Apple TV. Wykonaj te proste kroki, aby zainstalować TNT na swoim Apple TV, aby dowiedzieć się, jak przesyłać strumieniowo TNT za darmo i jak oglądać TNT bez kabla.

Uwaga: Przed zainstalowaniem TNT musisz zalogować się do Apple TV za pomocą swojego konta.

1. Przejdź do domu Apple TV i otwórz AppStore.

2. Teraz przejdź do paska wyszukiwania.

3. W pasku wyszukiwania wpisz TNT.

4. Teraz wybierz przycisk Pobierz, aby zainstalować TNT na urządzeniu Apple TV.

Jak oglądać TNT na Firestick

Jeśli masz Amazon Firestick, możesz zainstalować aplikację TNT na swoim urządzeniu i cieszyć się ulubionymi programami w dowolnym momencie. Możesz wykonać te proste kroki, aby zainstalować TNT na Firestick i dowiedzieć się, jak bezpłatnie oglądać TNT na Firestick.

1. Otwórz Firestick i przejdź do opcji wyszukiwania.

2. W pasku wyszukiwania wpisz zegarek TNT.

3. Teraz zobaczysz niektóre z możliwych słów kluczowych, tutaj wybierz Watch TNT.

4. Teraz przewiń kategorię Aplikacje i gry w wynikach wyszukiwania.

5. Teraz wybierz logo aplikacji TNT.

6. Kliknij przycisk Pobierz dla Watch TNT.

7. Poczekaj kilka minut, aż TNT zainstaluje się na Firestick.

8. Otwórz TNT z opcji Twoje aplikacje i kanały i ciesz się ulubionymi programami.

Jak oglądać TNT na Roku

Jeśli masz telewizor Roku, którego używasz do oglądania programów i filmów. Możesz także zainstalować kanał TNT na swoim urządzeniu Roku. Możesz wykonać te proste kroki, aby zainstalować TNT na urządzeniu Roku i dowiedzieć się, jak bezpłatnie oglądać TNT na Roku.

1. Otwórz urządzenie Roku i naciśnij przycisk Home.

2. Z lewego panelu przejdź do kanałów strumieniowych.

3. Teraz kliknij Wyszukaj kanały.

4. W polu wyszukiwania wpisz TNT i naciśnij przycisk OK.

5. Wybierz TNT z wyników wyszukiwania.

6. Teraz kliknij przycisk Dodaj kanał, aby zainstalować aplikację TNT.

7. Poczekaj, aż kanał zostanie zainstalowany, a następnie przejdź do przycisku Przejdź do kanału.

8. Aktywuj aplikację TNT, a następnie zacznij oglądać swoje ulubione programy na Roku.

Często zadawane pytania (FAQ)

Q1. Czy mogę oglądać TNT w DirecTV?

Odp. Tak, TNT jest dostępny w usłudze przesyłania strumieniowego DirecTV z pakietem rozrywkowym, który kosztuje około 69 USD.

Q2. Czy muszę płacić za TNT na Hulu?

Odp. Tak, Hulu oferuje niedrogi pakiet subskrypcji, aby uzyskać wiele kanałów telewizyjnych, w tym. TNT. Za 69,99 $ możesz również dostać TNT na swojego Hulu.

Q3. Gdzie jest dostępny TNT?

Odp. Kanał TNT jest szeroko dostępny w Ameryce i Kanadzie, a także za granicą w wielu krajach europejskich i usługach na żądanie.

Zalecana

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był dla Ciebie pomocny i udało Ci się dowiedzieć, jak oglądać TNT bez rozwiązania problemu z kablem. Daj nam znać, która usługa przesyłania strumieniowego jest najlepsza dla TNT. Jeśli masz do nas jakieś pytania lub sugestie, daj nam znać w sekcji komentarzy.

x