Jak oglądać zablokowane filmy z YouTube

YouTube to najpopularniejsza platforma do strumieniowego przesyłania wideo w Internecie. Ludzie mogą bezpłatnie oglądać, polubić, udostępniać, komentować i przesyłać filmy. Ponad 30 milionów ludzi korzysta z tej aplikacji codziennie. Chociaż możesz oglądać większość filmów bez żadnych przerw, niektóre filmy są ograniczone lub zablokowane. Dzieje się tak dlatego, że twórcy filmu zablokowali je w niektórych krajach, co ogranicza dostępność filmu w niektórych lokalizacjach geograficznych. Mamy jednak rozwiązania, które mogą być odpowiedzią na pytanie, jak oglądać zablokowane filmy z YouTube. W tym artykule przeczytasz również o tym, jak oglądać zablokowane filmy z YouTube w Twoim kraju, ponieważ istnieją kraje takie jak Chiny, Wietnam, Iran i wiele innych, w których YouTube jest zablokowany.

Jak oglądać zablokowane filmy z YouTube

Możesz postępować zgodnie z listą metod wymienionych poniżej, aby oglądać zablokowaną witrynę z filmami z YouTube.

Metoda 1: Użyj VPN i serwera proxy

Korzystanie z VPN (Virtual Private Network) to jedna z najbezpieczniejszych i najłatwiejszych metod oglądania zablokowanego filmu na YouTube. VPN może bardzo wygodnie maskować Twój adres IP i zapewniać dostęp do różnych lokalizacji geograficznych, w których wymagane wideo nie jest blokowane. Dlatego możesz oglądać ograniczone wideo jako lokalny, ponieważ korzystanie z VPN zaszyfruje twoje połączenie, aby uczynić je prywatnym i bezpiecznym.

Proxy działa tak samo jak VPN. Umożliwia użytkownikom oglądanie zablokowanych filmów z innego adresu IP. Nie można jednak oczekiwać, że będą one bezpieczne podczas oglądania treści podlegających ograniczeniom.

Sprawdź nasz artykuł na temat najlepszych darmowych VPN dla Windows 10 i najlepszych darmowych VPN dla Windows 11. Możesz użyć oprogramowania VPN i zmienić lokalizację serwera, aby oglądać zablokowane filmy.

Metoda 2: Pomiń filtr regionalny YouTube

Obejście regionalnego filtra YouTube można wykonać na dwa sposoby, aby oglądać zablokowane filmy z YouTube. Oba sposoby są wymienione poniżej:

Opcja I: zmiana adresu URL filmu w YouTube

Zmiana adresu URL filmu w YouTube jest jedną z najłatwiejszych metod, które można zastosować. Wszystko, co musisz zrobić, to edytować adres URL filmu. Na przykład jest to adres URL zablokowanego filmu.

https://www.youtube.com/watch?v=P9ZaXT5LuML

Będziesz musiał zamienić watch?v= na v/, teraz adres URL staje się,

https://www.youtube.com/v/ P9ZaXT5LuML

Oto jak oglądać zablokowane filmy z YouTube w Twoim kraju.

Uwaga: jeśli nadal nie możesz obejrzeć filmu objętego ograniczeniami, możesz skorzystać z następnej metody wymienionej poniżej.

Wariant II: Korzystanie z Hooktube

Hooktube to strona internetowa/aplikacja znana z udostępniania filmów z YouTube bez udostępniania im wyświetleń. Umożliwia oglądanie zablokowanych filmów na YouTube, omijając ograniczenia wiekowe i geograficzne. Jest to jedna z alternatyw dla YouTube i jest również nazywana witryną lustrzaną YouTube. Ładuje filmy szybciej niż YouTube i umożliwia użytkownikom oglądanie filmów bez żadnych problemów. Hooktube umożliwia również użytkownikom pobieranie zablokowanych filmów z YouTube. Możesz wpisać nazwę filmu w pasku wyszukiwania aplikacji lub przekierować link z YouTube do Hooktube.

Uwaga: Witryna Hooktube już nie istnieje. Możesz jednak pobrać aplikację ze stron internetowych osób trzecich na własne ryzyko.

Metoda 3: Użyj inteligentnego DNS

Jednym ze sposobów oglądania zablokowanych treści w YouTube jest użycie inteligentnego DNS. Łączy serwery DNS i proxy. Część DNS systemu przejmuje kontrolę, gdy użytkownik chce oglądać zablokowane lub ograniczone treści, a następnie kieruje żądanie przez serwer proxy. Fałszuje Twoją lokalizację w sieci, przekierowując ruch przez różne serwery. Działa szybciej niż serwery proxy, ponieważ połączenia przez inteligentny DNS nie są szyfrowane. Przeczytaj nasz przewodnik dotyczący zmiany ustawień DNS w systemie Windows 10.

Metoda 4: Użyj przeglądarki Tor

Słup to przeglądarka, której możesz używać do oglądania treści objętych ograniczeniami. Przeglądarka Tor jest znana ze swojej skuteczności w zapewnianiu użytkownikom prywatnego przeglądania, pozwalając im pozostać anonimowymi w Internecie. Tor to skrót od The Onion Router. Jedną z charakterystycznych cech przeglądarki jest automatyczne czyszczenie historii przeglądania po każdej sesji. Przeglądarka Tor pomaga użytkownikom uzyskać dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi. Szyfruje informacje między użytkownikiem a serwerem. VPN jest zalecany do pobierania przeglądarki. Przeglądarka jest również kompatybilna z systemami Windows, Mac i Linux. Wbudowany bloker reklam umożliwia użytkownikom nieprzerwane przeglądanie. Przeglądarka jest również kompatybilna z dodatkami do Firefoksa. Dlatego może to być jedna z najlepszych opcji oglądania zablokowanych filmów na YouTube.

Metoda 5: Użyj rozszerzenia przeglądarki Hola

Hola to rozszerzenie przeglądarki VPN, które umożliwia dostęp do zastrzeżonych treści bez ujawniania Twojej tożsamości i działań w sieci. W ten sposób możesz go używać do oglądania zablokowanych witryn wideo YouTube. Mimo to rozszerzenie zostało wycofane w 2021 roku z powodu zarzutów, że zostało zainfekowane złośliwym oprogramowaniem. Ale teraz to wróciło. Możesz pobrać i wypróbować na własne ryzyko.

Metoda 6: Użyj Tłumacza Google

Korzystanie z Tłumacza Google pomaga oglądać ograniczone treści, używając go jako serwera proxy w celu ominięcia zapory. Możesz wykonać poniższe kroki, aby dowiedzieć się, jak oglądać filmy zablokowane w YouTube w swoim kraju za pomocą Tłumacza Google.

1. Otwórz tłumacz Google na Twoim pulpicie.

2. Wklej adres URL zablokowanego filmu w panelu po lewej stronie ekranu.

3. Kliknij hiszpański lub inny język po prawej stronie panelu.

4. Kliknij adres URL po prawej stronie panelu.

5. Adres URL przekieruje Cię do serwisu YouTube i będziesz mógł obejrzeć film.

Metoda 7: Użyj pobierania offline

Korzystanie z pobierania offline w YouTube to jedna z takich funkcji, która umożliwia pobieranie zablokowanych filmów z YouTube. Rozumiemy przez to, że jeśli podróżujesz w innym miejscu niż twój region, w którym możesz uzyskać dostęp do zablokowanych treści, możesz po prostu pobrać wideo offline, aby obejrzeć je później. Niektóre filmy można pobrać tylko wtedy, gdy masz subskrypcję YouTube. Jednak ta metoda nie zadziała, jeśli mieszkasz w kraju, w którym YouTube jest zakazany. Możesz skorzystać z powyższych i poniższych metod, aby dowiedzieć się, jak oglądać zablokowane filmy z YouTube w swoim kraju.

Metoda 8: Użyj programów do pobierania filmów z YouTube

Jeśli powyższe metody nie działają na Twoją korzyść, możesz spróbować użyć narzędzia do pobierania YouTube, aby obejrzeć zablokowane filmy z YouTube. Możesz pobrać dowolny program do pobierania YouTube dostępny w Internecie i zainstalować go na swoim komputerze. Skopiuj i wklej adres URL filmu, a następnie pobierz go. Te aplikacje są bezpłatne i łatwe w użyciu. Możesz wybrać jakość i rozdzielczość, w jakiej chcesz pobrać wideo. Wspomnieliśmy o kilku najpopularniejszych narzędziach do pobierania filmów z YouTube, których można użyć do pobierania treści podlegających ograniczeniom:

 • Zapisz z.Net
 • Narzędzie do pobierania MiniTool uTube
 • iTubeGo
 • Y2Mate.com
 • SnapDownloader
 • Przez Click Downloader
 • Internetowy program do pobierania wideo
 • SaveTheVideo.com
 • Daj FastLink
 • ssyoutube
 • deturl.com

Sprawdź nasz artykuł na temat 22 najlepszych darmowych programów do pobierania wideo, aby dowiedzieć się więcej o pobieraniu filmów z YouTube.

Programy do pobierania wideo online to strony internetowe, które umożliwiają pobieranie filmów z YouTube. Może ci się to przydać, jeśli chcesz oglądać ograniczone lub zablokowane treści w YouTube. Są one bezpłatne i umożliwiają pobranie wymaganych filmów za pomocą kilku kliknięć. Oprócz pobierania strony te mają również wiele funkcji, takich jak konwersja formatów plików wideo, kompresja wideo i wiele więcej. Wszystko, co musisz zrobić, to skopiować i wkleić adres URL filmu i kliknąć Pobierz. Możesz także wybrać jakość i rozdzielczość wideo przed jego pobraniem.

Często zadawane pytania (FAQ)

Q1. W których krajach zablokowano YouTube?

Odp.: YouTube jest zablokowany w następujących krajach:

 • Armenia
 • Chiny
 • Erytrea
 • Finlandia
 • Iranu
 • Indonezja
 • Korea Północna
 • Południowy Sudan
 • Syria
 • Sudan
 • Turkmenia
 • Tadżykistan
 • Indyk
 • Zjednoczone Emiraty Arabskie

Q2. Jak odblokować YouTube na telefonie?

Odp.: Możesz pobrać i zainstalować dowolne popularne sieci VPN, takie jak NordVPN, ExpressVPN itp. ze sklepu Google Play. Utwórz konto i przełącz swoją lokalizację na dowolny inny kraj. To odblokuje YouTube na Twoim telefonie i będziesz mógł oglądać filmy.

Q3. Jak odblokować stronę internetową?

Odp.: Możesz użyć niektórych z wyżej wymienionych metod, aby odblokować stronę internetową. Możesz użyć tych metod, aby odblokować witrynę, używając:

 • VPN
 • Serwer proxy
 • Przeglądarka Tor
 • Inteligentne DNSy
 • tłumacz Google

Q4. Jak oglądać filmy, które są wszędzie blokowane?

Odp.: W takich przypadkach możesz skorzystać z VPN. Możesz pobrać dowolną z powszechnie używanych sieci VPN, takich jak Nord, Surfshark, IPVanish, Private VPN i Express VPN i zainstalować je. Utwórz konto i wybierz swoją lokalizację w dowolnym innym kraju. Jeśli to nie zadziała, możesz użyć przeglądarki TOR.

Pytanie 5. Czy oglądanie zablokowanych filmów z YouTube przez VPN jest nielegalne?

Odp.: Korzystanie z VPN jest legalne w większości krajów innych niż kraje takie jak Chiny i Iran, które zablokowały YouTube z różnych powodów moralnych, religijnych i politycznych. Dlatego przed skorzystaniem z VPN w celu uzyskania dostępu do treści podlegających ograniczeniom sprawdź zasady i przepisy obowiązujące w danym kraju.

***

Oglądanie treści z ograniczeniami w YouTube wcale nie jest umową, ponieważ mamy wyżej wymienione metody, które wyjaśniły Ci, jak oglądać zablokowane filmy z YouTube w Twoim kraju. Dlatego musisz uważać na metodę, której używasz. Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł Ci dowiedzieć się, jak oglądać zablokowane filmy z YouTube. Podziel się swoimi pytaniami lub sugestiami w sekcji komentarzy poniżej.

x