Jak ominąć uwierzytelnianie dwuskładnikowe na Instagramie?

Instagram to jedna z największych platform mediów społecznościowych dla obecnej generacji. Aby zachować prywatność i bezpieczeństwo Twoich kont, Instagram ma kilka funkcji, takich jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe, aktywność logowania, sprawdzanie bezpieczeństwa itp. Włączenie uwierzytelniania dwuskładnikowego na koncie na Instagramie doda warstwę bezpieczeństwa do Twojego konta. Tak więc za każdym razem, gdy logujesz się na swoje konto, otrzymasz OTP na swój zarejestrowany numer. Dopiero po wpisaniu poprawnego kodu będziesz mógł zalogować się na swoje konto. Jeśli masz dość wprowadzania OTP za każdym razem, gdy się logujesz i chcesz wyłączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe, ten artykuł pomoże Ci w tym zakresie. Poprowadzi Cię, jak ominąć uwierzytelnianie dwuskładnikowe na Instagramie i zalogować się do Instagrama bez kodu. Dowiesz się również, jak znaleźć 6-cyfrowy kod bezpieczeństwa na Instagramie i odzyskać swoje konto na Instagramie bez kodu weryfikacyjnego. Więc zanurkujmy!

Jak ominąć uwierzytelnianie dwuskładnikowe na Instagramie?

Czytaj dalej, aby znaleźć kroki wyjaśniające, jak szczegółowo ominąć uwierzytelnianie dwuskładnikowe na Instagramie, z przydatnymi ilustracjami dla lepszego zrozumienia.

Jak znaleźć swój 6-cyfrowy kod bezpieczeństwa na Instagramie?

Aby znaleźć 6-cyfrowy kod bezpieczeństwa dla Instagrama, musisz włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe w swojej aplikacji Instagram. Jeśli masz włączone uwierzytelnianie dwuskładnikowe, wykonaj następujące kroki, aby uzyskać 6-cyfrowy kod.

Uwaga: dla obu Android oraz iOS Użytkownicy Instagrama.

1. Otwórz aplikację Instagram na swoim telefonie.

2. Wprowadź swój numer telefonu, adres e-mail lub nazwę użytkownika i hasło.

3. Następnie dotknij Zaloguj się.

4. Otrzymasz 6-cyfrowy kod zabezpieczający na zarejestrowany numer telefonu.

5. Wprowadź kod logowania w dostępnym polu i dotknij Potwierdź. Z powodzeniem dostaniesz się na swoje konto na Instagramie.

W ten sposób możesz znaleźć 6-cyfrowy kod bezpieczeństwa dla Instagrama w swoich wiadomościach.

Co robisz, gdy twoje konto na Instagramie nie wysłało 6-cyfrowego kodu?

Możesz wypróbować niektóre z tych rzeczy, gdy Twoje konto na Instagramie nie wysłało 6-cyfrowego kodu:

  • Jeśli nie możesz odebrać kodu, spróbuj wysłać kolejny kod za kilka minut.
  • Jeśli oczekiwanie na kod nie działa, spróbuj ponownie uruchomić telefon, a następnie uruchom ponownie aplikację Instagram.
  • Jeśli skonfigurowałeś swój e-mail lub połączyłeś się z WhatsApp, możesz użyć kodu z tego miejsca.
  • Użyj VPN, aby otrzymać kod.

Oto kilka szybkich poprawek, których możesz użyć do zalogowania się na swoje konto na Instagramie, gdy nie możesz otrzymać 6-cyfrowego kodu. czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak ominąć uwierzytelnianie dwuskładnikowe na Instagramie.

Jak możesz zalogować się na Instagram bez kodu?

Jeśli oznaczyłeś swoje urządzenie jako zaufane podczas wcześniejszego logowania, nie będziesz potrzebować żadnego kodu, aby się zalogować, nawet jeśli masz włączone uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Jeśli logujesz się z nowego urządzenia, możesz skorzystać z podanych metod, aby zalogować się bez kodu.

1. Uruchom aplikację Instagram na swoim telefonie.

2. Wprowadź dane logowania do konta na Instagramie i dotknij Zaloguj się.

3. Następnie na ekranie Wprowadź kod logowania stuknij w Spróbuj w inny sposób.

4. Stuknij w Uzyskaj wsparcie.

Uwaga: podczas konfigurowania konta na Instagramie i włączania uwierzytelniania dwuskładnikowego, jeśli zapisałeś 8-cyfrowy kod zapasowy w telefonie lub w innym miejscu, możesz dotknąć opcji Użyj kodu zapasowego, aby wprowadzić ten kod i zalogować się.

5. Wprowadź swój adres e-mail, typ konta i dodatkowe szczegóły dotyczące żądania i dotknij opcji Prześlij żądanie.

6. Zespół wsparcia Instagram wyśle ​​Ci e-mail uzupełniający. Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi w tym e-mailu, aby uzyskać dostęp do swojego konta bez kodu.

Czy można ominąć OTP?

Nie, nie można ominąć OTP i nie ma innego sposobu na ominięcie go. Jeśli logujesz się na swoje konto i potrzebujesz OTP, aby się zalogować, możesz wypróbować inny sposób logowania się na swoje konto lub możesz wyłączyć funkcję, dzięki której otrzymujesz OTP. W przypadku płatności online musisz wprowadzić OTP w celu potwierdzenia, które będzie dostępne tylko dla Ciebie, dlatego nie możesz go ominąć. Przeczytaj dalsze sekcje, aby dowiedzieć się, jak ominąć uwierzytelnianie dwuskładnikowe na Instagramie.

Czy można ominąć uwierzytelnianie dwuetapowe?

Nie, uwierzytelniania dwuskładnikowego nie można ominąć. Jednak tylko w przypadku zaufanych urządzeń możesz to ominąć. Jest to funkcja bezpieczeństwa, która dodaje dodatkową warstwę ochrony do Twojego konta, niezależnie od tego, czy jest to konto społecznościowe, e-mail, czy jakiekolwiek inne konto. Poza klonowaniem nie ma sposobu na ominięcie uwierzytelniania dwuskładnikowego. Jeśli uwierzytelnianie dwuetapowe jest włączone na Twoim koncie, nie musisz go wyłączać, ponieważ jeśli ktoś spróbuje włamać się na Twoje konto, ta osoba nie będzie w stanie tego zrobić, ponieważ kod weryfikacyjny dotrze tylko na zarejestrowany numer telefonu.

Czy możesz ominąć weryfikację dwuetapową na Instagramie?

Nie, nie możesz ominąć weryfikacji krokowej Instagram 2, jeśli logujesz się z urządzenia, które nie jest zaufane. Za każdym razem, gdy próbujesz zalogować się na swoje konto na Instagramie za pomocą nowego urządzenia, musisz wprowadzić kod weryfikacyjny, jeśli włączyłeś weryfikację dwuetapową. Jeśli ktoś spróbuje włamać się na Twoje konto na Instagramie, będzie potrzebował kodu, który otrzymasz na swój telefon. Nawet hakerzy nie mogą ominąć weryfikacji dwuetapowej, ale mogą jedynie sklonować Twoje urządzenie, aby otrzymać kod do logowania.

Jak ominąć uwierzytelnianie dwuskładnikowe na Instagramie?

Jeśli nie masz dostępu do zarejestrowanego numeru telefonu, aby otrzymać kod uwierzytelniania dwuskładnikowego, wykonaj kolejne kroki, aby go ominąć.

1. Otwórz aplikację Instagram na swoim telefonie.

2. Zaloguj się na swoje konto na Instagramie za pomocą odpowiednich danych uwierzytelniających.

3. Stuknij w Wypróbuj inny sposób na ekranie Wprowadź kod logowania.

4. Następnie dotknij Uzyskaj wsparcie.

5. Wprowadź swój adres e-mail, typ konta i dodatkowe szczegóły, a następnie dotknij Prześlij żądanie.

6. Otrzymasz wiadomość e-mail z kontynuacją od Instagrama z informacją o krokach odzyskiwania konta.

W ten sposób możesz ominąć uwierzytelnianie dwuskładnikowe na Instagramie.

Jak odzyskać konto na Instagramie bez kodu weryfikacyjnego?

Możesz wykonać powyższe kroki, aby odzyskać swoje konto na Instagramie bez kodu weryfikacyjnego.

Co się stanie, jeśli zgubisz telefon dzięki uwierzytelnianiu dwuetapowemu?

Jeśli zgubiłeś telefon i masz uwierzytelnianie dwuskładnikowe, nie ma to sensu, ponieważ nawet jeśli jesteś wylogowany z konta, osoba nadal może zalogować się na twoje konto, ponieważ kod weryfikacyjny zostanie wysłany na twój telefon. Możesz natychmiast zablokować swoje konta społecznościowe i konta bankowe, aby uchronić się przed oszustwami lub innymi naruszeniami.

Czy można zhakować uwierzytelnianie wieloskładnikowe?

Tak, uwierzytelnianie wieloskładnikowe można zhakować. Jedynym sposobem na zhakowanie uwierzytelniania wieloskładnikowego jest sklonowanie urządzenia, które zapewni dostęp do odcisków palców, wiadomości e-mail, wiadomości i każdego bitu danych w telefonie. Hakerzy mogą włamać się do Twojego telefonu i sklonować go na swoim urządzeniu, a także uzyskać dostęp do Twoich kont chronionych przez uwierzytelnianie wieloskładnikowe.

Dlaczego nie możesz zalogować się z powrotem na swój Instagram?

Oto kilka powodów, dla których nie możesz ponownie zalogować się na swoje konto na Instagramie:

  • Może wpisujesz nieprawidłowe dane logowania.
  • Może się zdarzyć, że Twoje konto zostało zbanowane z powodu naruszenia zasad Instagrama.
  • Serwer Instagram może być wyłączony lub masz problemy z siecią.
  • Twoje konto zostało zhakowane, a haker zmienił dane logowania.
  • Jeśli logujesz się za pomocą aplikacji Instagam, która nie jest zaktualizowana lub może mieć pewne problemy.

***

Mamy więc nadzieję, że zrozumiałeś, jak ominąć uwierzytelnianie dwuskładnikowe na Instagramie dzięki szczegółowym krokom, które mogą Ci pomóc. Możesz przekazać nam wszelkie pytania lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, na który chcesz napisać artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy mogli się dowiedzieć.

x