Jak otrzymywać regularne przypomnienia o myciu rąk na iOS

Środki do dezynfekcji rąk mogły zniknąć z półek wśród pandemii COVID-19, ale nie są one najskuteczniejszym środkiem zapewniającym bezpieczeństwo. Lepiej jest umyć ręce. Tylko w przypadku braku mydła i wody należy stosować środek dezynfekujący do rąk, aby ręce były czyste i wolne od zarazków. Jeśli nie możesz regularnie myć rąk, dostępna jest bezpłatna aplikacja na iOS Mycie rąk Przypomnienie N Tracker które mogą ci przypominać regularnie lub gdy dotrzesz do określonego miejsca, aby umyć ręce.

Przypomnienie: umyj ręce

Zainstaluj program Wash Hands Reminder N Tracker z App Store. Można go pobrać za darmo, nie ma zakupów w aplikacji i nie wyświetla żadnych reklam. Otwórz aplikację i pozwól jej wyświetlać powiadomienia po wyświetleniu monitu o zgodę.

Aplikacja ma dwie zakładki; na podstawie lokalizacji i na podstawie czasu, gdzie możesz wybrać sposób otrzymywania przypomnień o umyciu rąk. Karta Oparta na czasie pozwala skonfigurować przypomnienia dla każdej godziny oraz co 2, 3 lub 4 godziny. Przypomnienia są również aktywne, ponieważ aplikacja wie, że nie musisz myć rąk, gdy śpisz. Możesz użyć czasów „Początek” i „Koniec”, aby ustawić okres aktywności. Poza tym okresem nie będziesz otrzymywać przypomnień o myciu rąk.

Jeśli chodzi o przypomnienia oparte na lokalizacji, musisz je najpierw skonfigurować, aby aplikacja wiedziała, które miejsca są celami, powinna przypominać o umyciu rąk, np. Nie chcesz przypomnień na przystanku autobusowym, ponieważ woda i mydło mogą być niedostępne (zamiast tego użyj środka odkażającego), ale chcesz otrzymać przypomnienie, kiedy przyjdziesz do pracy lub wrócisz do domu.

Przejdź do karty Oparte na lokalizacji i skonfiguruj różne lokalizacje. Otrzymasz mapę do wyboru lokalizacji, a każdej lokalizacji można nadać przyjazną nazwę. Po skonfigurowaniu lokalizacji możesz włączyć lub wyłączyć alerty dla każdej z nich niezależnie. Aplikacja będzie potrzebowała dostępu do Twojej lokalizacji, aby wysyłać Ci przypomnienia oparte na lokalizacji, aby umyć ręce.

Wash Hands Reminder N Tracker powinien działać na większości urządzeń z iOS, ponieważ wymaga iOS 11 i nowszych.

Aplikacja jest dobrze przemyślana, więc nie brakuje jej wielu funkcji, ale funkcja okresu aktywności jest nieco ograniczona. Może to trwać tylko 12 godzin, a wiele osób nie śpi dłużej niż ten czas. Powinien on zapewniać użytkownikom pełną swobodę w ustawianiu okresu aktywności tak długo lub tak krótko, jak tego potrzebują.