Udostępnij teraz w social media:

Środki do dezynfekcji rąk mogły zniknąć z półek podczas pandemii COVID-19, ale nie są one najskuteczniejszym środkiem zapewniającym bezpieczeństwo. Mycie rąk jest lepsze. Tylko w przypadku braku mydła i wody należy używać środka odkażającego, aby ręce były czyste i wolne od zarazków. Jeśli starasz się pamiętać o regularnym myciu rąk, dostępna jest bezpłatna aplikacja na iOS o nazwie Wash Hands Reminder N Tracker, która może przypominać Ci regularnie lub kiedy dotrzesz do określonej lokalizacji, aby umyć ręce.

Przypomnienie: umyj ręce

Zainstaluj Przypomnienie o myciu rąk N Tracker z w sklepie App Store. Można go pobrać bezpłatnie, nie ma zakupów w aplikacji i nie wyświetla żadnych reklam. Otwórz aplikację i pozwól jej wyświetlać powiadomienia, gdy prosi o pozwolenie.

Sprawdź -   Jak usunąć Facebooka

Aplikacja posiada dwie zakładki; Na podstawie lokalizacji i Czasu, gdzie możesz wybrać, w jaki sposób chcesz otrzymywać przypomnienia o umyciu rąk. Karta Na podstawie czasu umożliwia ustawienie przypomnień na każdą godzinę oraz co 2, 3 lub 4 godziny. Te przypomnienia są również aktywne, ponieważ aplikacja wie, że nie musisz myć rąk, gdy śpisz. Możesz użyć czasów „Początek” i „Koniec”, aby ustawić aktywny okres. Poza tym okresem nie będziesz otrzymywać przypomnień o umyciu rąk.

Jeśli chodzi o przypomnienia oparte na lokalizacji, musisz je najpierw skonfigurować tak, aby aplikacja wiedziała, w których miejscach powinna przypominać Ci o umyciu rąk, np. Nie chcesz otrzymywać przypomnień na przystanku autobusowym, ponieważ woda i mydło mogą niedostępne (zamiast tego użyj środka odkażającego), ale chcesz otrzymać przypomnienie, gdy dotrzesz do pracy lub wrócisz do domu.

Sprawdź -   Jak korzystać z polecenia look w systemie Linux

Przejdź do karty Na podstawie lokalizacji i skonfiguruj różne lokalizacje. Otrzymasz mapę, na której można wybrać lokalizację, a każdej lokalizacji można nadać przyjazną nazwę. Po skonfigurowaniu lokalizacji możesz włączyć lub wyłączyć alerty dla każdej z nich niezależnie. Aplikacja będzie potrzebować dostępu do Twojej lokalizacji, aby wysyłać Ci przypomnienia o umyciu rąk na podstawie lokalizacji.

Przypomnienie o myciu rąk N Tracker powinno działać na większości urządzeń z systemem iOS, ponieważ wymaga systemu iOS 11 lub nowszego.

Aplikacja jest dobrze przemyślana, więc nie brakuje jej funkcji, ale funkcja aktywnego okresu jest nieco ograniczona. Może trwać tylko 12 godzin, a wiele osób nie śpi dłużej niż w tym czasie. Powinien oferować użytkownikom pełną swobodę w ustawianiu tak długiego lub krótkiego okresu aktywności, jak tego potrzebują.

Sprawdź -   Jak działają widżety ekranu głównego iPhone'a w systemie iOS 14