01/18/2022

Jak patrzeć, jak piłka spada w sylwestra

Udostępnij teraz w social media:

Oglądanie spadającej piłki sylwestrowej może być wielką sprawą, więc jeśli jesteś kimś, kto uwielbia dzwonić w nowym roku, możesz chcieć to streamować. Oto różne sposoby, w jakie możesz to zrobić.

Youtube

YouTube to świetny sposób na oglądanie upadku piłki bez konieczności wydawania ani grosza na usługę transmisji telewizyjnej. Kilka witryn z wiadomościami transmituje na żywo treści, abyś mógł obserwować upadek piłki. Czy to CNN, wiadomości ABClub CBS News, te firmy przesyłają je strumieniowo co roku, więc będziesz mógł cieszyć się nim bez wydawania pieniędzy na usługę przesyłania strumieniowego.

YouTube TV

Główny ekran YouTube TV

YouTube TV to doskonały wybór do przesyłania strumieniowego telewizji na żywo, ponieważ oferuje wiele kanałów do wyboru, zwłaszcza na Sylwestra. Dla 50 $ miesięcznie, możesz streamować noworoczne Rockin 'Eve Dicka Clarka i oglądać Ryana Seacresta rozmawiającego z niektórymi z twoich ulubionych artystów. Jeśli to nie jest Twój ulubiony program, inne kanały, takie jak CBS i CNN, będą miały bardziej tradycyjny program spadania piłek do oglądania.

Sprawdź -   Jak zainstalować edytor tekstu Abiword w systemie Linux

Hulu Live TV

Logo Hulu

Hulu Live TV ma do wyboru kilka świetnych kanałów 45 dolarów miesięcznie. Ma mnóstwo różnych opcji kanałów na żywo, które pozwolą ci świętować koniec dekady. Będziesz mógł dzwonić w nowy rok ze wszystkimi znajomymi, odliczając czas do następnego roku.

Sling TV

Strona główna Sling TV

Sling TV to doskonały wybór dla tych, którzy chcą zaoszczędzić kilka dolarów na subskrypcjach transmisji na żywo, ale ta obniżona cena kosztuje Cię w opcjach kanałów. Chusta jest regularnie 25 dolarów miesięcznie, ale obecnie jest w sprzedaży za 15 USD miesięcznie. Minusem jest to, że jedynym kanałem, który będzie transmitował kroplę piłki, będzie CNN, ale możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, oglądając znikający rok 2019.

Sprawdź -   Jak grać w Minecraft offline w systemie Windows 10

AT&T WatchTV

Strona główna AT&T WatchTV

Innym niedrogim wyborem dla Ciebie jest AT&T WatchTV, który oferuje kolejny niewielki wybór kanałów do wyboru. Dla 15 USD miesięcznie, uzyskasz dostęp do kanałów rozrywkowych, takich jak AMC i TVLand. Oferuje również CNN jako źródło wiadomości, dzięki czemu będziesz mógł zobaczyć, jak piłka spada, gdy to się dzieje.

fuboTV

Opcje kanałów fuboTV

FuboTV to najdroższa opcja, jeśli chodzi o transmisje telewizyjne na żywo, ale jeśli potrzebujesz szerokiej gamy opcji kanałów, to właśnie ją wybierz. Ty płacisz 60 $ miesięcznie i mieć dostęp do ponad 100 kanałów, w tym kilku źródeł wiadomości. Dzięki NBC, Fox News, CBS i nie tylko możesz przesyłać strumieniowo dowolny z dostępnych kanałów i zobaczyć, jak piłka spada, gdy dzwonisz w nowym roku ze swoimi bliskimi.

Sprawdź -   Jak pobierać pliki w Chrome na Androida

Niezależnie od tego, czy szukasz usługi przesyłania strumieniowego tylko na jedną noc, czy może chcesz zainwestować w tę usługę przez cały rok, każda z tych opcji z pewnością pomoże rozjaśnić nowy rok. Streamuj sylwestrową piłkę na żywo z Nowego Jorku i rozpocznij następny rok ze wszystkimi, których kochasz.

x