12/08/2021

Jak pobierać filmy i programy telewizyjne Disney + do oglądania offline

Udostępnij teraz w social media:

Jeśli nie chcesz zużywać limitu danych mobilnych, możesz pobierać filmy i programy telewizyjne z witryny Disney + oglądać offline. Chociaż nie możesz zapisywać filmów i programów na komputerze, możesz je pobrać do aplikacji mobilnych na iPhone’a, iPada i Androida.

Jak pobierać filmy Disney +

Najpierw znajdź i wybierz film, który chcesz zapisać do odtwarzania offline. Możesz wybrać coś ze strony głównej lub skorzystać z różnych funkcji wyszukiwania i kategorii, aby znaleźć film, który Ci się podoba.

Następnie dotknij przycisku Pobierz, który wygląda jak strzałka skierowana w dół.

Aplikacja Disney + Stuknij przycisk Pobierz

Film zacznie się natychmiast pobierać na iPhone’a, iPada lub urządzenie z Androidem. Pobieranie można sprawdzić, patrząc na pasek postępu (1), który zastępuje przycisk Pobierz.

Stuknij zakładkę Pobrane (2), aby zobaczyć wszystkie filmy i inną zawartość zapisaną na Twoim urządzeniu.

Sprawdź -   Konwertuj filmy do oglądania na wielu platformach: Wondershare Video Converter [Review]

Aplikacja Disney + Wybierz kartę Pobrane

Po zakończeniu pobierania filmu wybierz przycisk Odtwórz (1) znajdujący się u góry okładki filmu.

Możesz też dotknąć ikony W pełni pobrane (2) znajdującej się po prawej stronie tytułu filmu. Przycisk wygląda jak urządzenie inteligentne ze znacznikiem wyboru na środku ekranu.

Przycisk Play w aplikacji Disney +

Pojawi się wyskakujące okienko z kilkoma opcjami. Wybierz link „Odtwórz”, aby rozpocząć oglądanie filmu.

Aplikacja Disney + Wybierz przycisk menu Play

Jak pobierać programy telewizyjne Disney +

Proces pobierania programów telewizyjnych w aplikacji Disney + jest prawie identyczny z zapisywaniem filmów. Na początek wybierz serię, którą chcesz zachować do odtwarzania offline.

Aplikacja Disney + Wybierz program telewizyjny

Następnie możesz dotknąć przycisku Pobierz obok poszczególnych odcinków (1) lub przycisku Pobierz na cały sezon (2).

Przycisk wyboru aplikacji Disney + do pobrania odcinka lub całego sezonu

Jeśli zdecydujesz się pobrać cały sezon, u dołu ekranu pojawi się wyskakujące okienko z potwierdzeniem, że chcesz zapisać określoną liczbę odcinków. Kliknij przycisk „Pobierz”, aby kontynuować.

Przycisk sezonu pobierania aplikacji Disney +

Ikona przycisku Pobierz zmieni się w pasek postępu (1). Możesz wybrać kartę Pobrane, aby sprawdzić wszystko, co jest pobierane na Twój iPhone, iPad lub urządzenie z Androidem.

Sprawdź -   Samodzielne aplikacje do obsługi dokumentów i arkuszy Google są teraz dostępne w Sklepie Play

Aplikacja Disney + Wybierz Pobrane Stuknij

Każdy pobrany odcinek (nawet jeśli jest tylko jeden) zostanie pogrupowany według serii. Kliknij serial, aby znaleźć określony odcinek do obejrzenia.

Aplikacja Disney + Wybierz pobrane serie

Podobnie jak w przypadku oglądania pobranych filmów w aplikacji Disney +, możesz natychmiast przejść do odtwarzacza wideo, wybierając przycisk Odtwórz (1) u góry okładki programu.

Alternatywnie możesz dotknąć ikony urządzenia inteligentnego ze znacznikiem wyboru pośrodku (2), aby otworzyć nowe menu.

Aplikacja Disney + Dotknij przycisku Odtwórz lub pobranej ikony

W wyskakującym menu wybierz przycisk „Odtwórz”, aby rozpocząć oglądanie pobranego programu telewizyjnego.

Aplikacja Disney + Stuknij przycisk Odtwórz

Jak usunąć pobrane filmy i programy telewizyjne Disney +

Po osiągnięciu końca pobranego odcinka filmu lub programu telewizyjnego aplikacja Disney + zaproponuje jego usunięcie. Jeśli przegapiłeś ten przycisk lub opuściłeś odtwarzacz, zanim się pojawił, możesz usunąć obejrzane lub niechciane filmy i programy na karcie Pobrane. Stuknij w to, aby kontynuować.

Aplikacja Disney + Stuknij kartę Pobrane

Najłatwiejszym sposobem usunięcia pojedynczego pobranego elementu jest przesunięcie palcem w lewo na aukcji (1), a następnie wybranie przycisku Usuń (2), który wygląda jak kosz na śmieci.

Sprawdź -   Jak przełączyć UEFI BIOS na starszą wersję BIOS na komputerze

Film lub program telewizyjny zostanie natychmiast usunięty z Twojego iPhone’a, iPada lub urządzenia z systemem Android bez dodatkowego wyskakującego okienka potwierdzenia.

Aplikacja Disney + Przesuń palcem w lewo na elemencie, a następnie dotknij ikony Usuń

Możesz także zaznaczyć wiele elementów do usunięcia w tym samym czasie. Aby to zrobić, dotknij przycisku „Edytuj” znajdującego się w prawym górnym rogu interfejsu aplikacji mobilnej.

Aplikacja Disney + Stuknij przycisk Edytuj

Następnie zaznacz pola obok filmów lub programów (1), które chcesz usunąć. Pasek tekstowy u dołu aplikacji informuje, ile elementów zostało zaznaczonych i ile miejsca zostanie zwolnione po ich usunięciu.

Stuknij w przycisk Usuń (2), który wygląda jak kosz, aby usunąć pobrane filmy i programy telewizyjne z urządzenia.

Aplikacja Disney + Wybierz elementy, a następnie dotknij przycisku Usuń

Ten sam proces działa, jeśli chcesz wybierać i usuwać poszczególne odcinki programów telewizyjnych. Wszystko, co musisz zrobić, to najpierw wybrać serial z listy Pobrane. Następnie kliknij przycisk „Edytuj”, wybierz odcinki, które chcesz usunąć, a następnie dotknij przycisku usuwania.

x