Jak pobierać filmy na iOS za pomocą VLC Player

Udostępnij teraz w social media:

Pobieranie filmów na iOS nie jest łatwe z wielu powodów; przeglądarki na iOS nie zawsze mają opcję zapisania pliku wideo, nawet jeśli mogą go odtworzyć, niektóre przeglądarki i aplikacje nie mają dostępu do pamięci na iPhonie lub iPadzie i zamiast tego po prostu zapisują je we własnych bibliotekach i wielu witrynach internetowych aplikacje, które mogą bezpośrednio pobierać filmy na komputer, nie działają na urządzeniach mobilnych. Jeśli chcesz pobrać filmy na iOS, możesz wypróbować odtwarzacz VLC.

Będą to pewne ograniczenia. To nie zadziała w przypadku adresu URL YouTube. Jeśli masz aplikację, która może pobierać filmy z YouTube, pobierz wygenerowany adres URL i użyj jej zamiast tego. Prawdopodobnie będziesz mieć więcej szczęścia. To nie zadziała dla torrentów. To również nie zadziała w przypadku transmisji na żywo, tzn. Nie będziesz w stanie ich przechwycić. Jedyne, z czym to działa, to rzeczywisty link do pliku i od Ciebie zależy, czy go znajdziesz.

Pobierz filmy na iOS

Najpierw uzyskaj link do pobrania filmu. Otwórz odtwarzacz VLC i przejdź do karty Sieć. Stuknij w „Pobierz” i wprowadź link. Naciśnij przycisk pobierania. Postęp pobierania zostanie pokazany w odtwarzaczu VLC, a po jego zakończeniu możesz oglądać wideo offline.

Aby wyświetlić wideo, otwórz aplikację Pliki na urządzeniu z systemem iOS i przejdź do folderu odtwarzacza VLC. Wideo będzie tam. Ten film jest na twoim urządzeniu, ale NIE jest w rolce z aparatu. Jeśli to nie jest wielka sprawa, skończyłeś, ale jeśli chcesz przenieść film do rolki kamery, możesz. To tylko jeden krok.

  Jak zmienić menu Start systemu Windows 10

Stuknij i przytrzymaj wideo (lub stuknij i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji), a w menu, które zostanie otwarte, zobaczysz opcję „Udostępnij”. Naciśnij go, a arkusz akcji będzie miał opcję „Zapisz wideo”. Naciśnij opcję „Zapisz wideo”, a wideo zostanie zapisane w rolce z aparatu.

W tym momencie masz dwie kopie wideo; jeden w kamerze i jeden w aplikacji Pliki i oba zajmują miejsce. Jeśli nie masz miejsca do stracenia, możesz usunąć kopię filmu w aplikacji Pliki i użyć tylko tej z rolki aparatu. Służy to wyłącznie oszczędności miejsca i niczego więcej.

x