Udostępnij teraz w social media:

Posty na Reddicie mogą zawierać tekst, linki, zdjęcia i oczywiście filmy. Większość filmów udostępnianych na Reddit jest udostępniana z innej usługi, np. YouTube, Streamable, LiveLeak lub podobnej. Jednak w niektórych przypadkach filmy są przesyłane bezpośrednio do Reddit. Trochę utrudnia to udostępnianie ich bez linku do oryginalnego posta, który jest łatwo dostępny, ale może nie być ulubionym sposobem udostępniania go przez wszystkich. W takim przypadku możesz pobierać filmy opublikowane na Reddit i udostępniać je, o ile nie plagiatujesz niczego i nie przyznasz należnego uznania. Oto jak.

Pobierz filmy z serwisu Reddit

Podobnie jak istnieją aplikacje internetowe, które umożliwiają pobieranie filmów z Twittera, są też aplikacje, które robią to samo dla Reddita. Możesz wybrać, ale zalecamy program do pobierania wideo Reddit. Aplikacja internetowa jest bezpłatna, ale jeśli potrzebujesz aplikacji komputerowych, będziesz musiał coś przekazać. Możesz pobrać aplikacje dla systemu Windows i Mac za 10 USD.

Sprawdź -   Jak korzystać z pływających aplikacji (Slide Over) na iPadzie

Odwiedź Reddit Video Downloader i wklej link do posta Reddit, z którego chcesz pobrać film. Kliknij pomarańczowy przycisk ze strzałką, a wideo zostanie załadowane w aplikacji internetowej.

Możesz odtworzyć wideo, jeśli chcesz, lub kliknąć przycisk Pobierz. Otworzy się wideo w nowej karcie. Kliknij go prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję Zapisz jako z menu kontekstowego. Film zostanie zapisany w formacie MP4.

Jest to aplikacja internetowa i technicznie powinna działać również na urządzeniu mobilnym, ale na iOS wydaje się, że nie ma sposobu, aby zapisać jako opcję w Safari lub w Chrome. Jeśli chcesz pobrać film opublikowany w serwisie Reddit na swój telefon komórkowy, użyj tej aplikacji, ale gdy dojdziesz do przycisku Pobierz, zobaczysz tam również przycisk „Kopiuj adres URL filmu”. Kliknij, aby skopiować adres URL filmu, a następnie otwórz odtwarzacz VLC w telefonie.

Sprawdź -   Jak sklonować dysk twardy z systemem Linux za pomocą Gparted

Przejdź do zakładki Sieć i dotknij opcji „Pobrane”. Wklej adres URL i dotknij Pobierz. Plik zostanie pobrany i będzie można uzyskać do niego dostęp za pomocą menedżera plików w telefonie. W systemie Android możesz przejść do opcji Pamięć w aplikacji Ustawienia, aby przeglądać pliki na swoim urządzeniu. W systemie iOS otwórz aplikację Pliki i przejdź do folderu VLC.

Film będzie tam i możesz go otworzyć / odtworzyć w dowolnej aplikacji. Nadal będzie w formacie MP4, który ogólnie obsługują odtwarzacze multimedialne. Możesz także zagrać w odtwarzacz VLC, jeśli chcesz.