Jak pobierać filmy z YouTube’a na iOS

Udostępnij teraz w social media:

Pobieranie filmów z YouTube na iOS jest trudniejsze niż myślisz. Jest to łatwe w systemie operacyjnym na komputery stacjonarne, ale nie ma żadnych niezawodnych aplikacji, które wykonują to zadanie, a aplikacje internetowe nie działają tak dobrze na iOS. Na szczęście istnieją skróty, które to ułatwiają. Musisz znaleźć taki, który działa wystarczająco dobrze, aby usunąć ból z całego procesu i zalecamy Just Another YouTube Downloader. Może pobierać filmy z YouTube’a jako filmy lub tylko dźwięk. Filmy można zapisywać w aplikacji Zdjęcia / rolce z aparatu, a pliki audio w aplikacji Pliki.

Pobierz filmy z YouTube

Ściągnij skrót Just Another YouTube Downloader. Nie jest dostępny w galerii Skróty, co oznacza, że ​​pochodzi z niezaufanego źródła. Będziesz musiał zezwolić na skróty z niezaufanych źródeł w aplikacji Ustawienia.

  Jak wstrzymać YouTube, gdy odwracasz wzrok od ekranu [Chrome]

Po zainstalowaniu skrótu musisz otworzyć wideo YouTube. Możesz to zrobić w aplikacji YouTube lub w dowolnej przeglądarce na swoim urządzeniu. Stuknij przycisk udostępniania, a następnie stuknij „Więcej” na arkuszu działań. Wybierz JAYD.

Zostaniesz przekierowany do skrótu i ​​poproszony o wybranie sposobu pobrania wideo, tj. Jako plik wideo lub audio. Tutaj robi się trochę wolno; skrót będzie teraz pobierał wideo. Krok „Sieć” pokaże postęp pobierania. Po pobraniu pliku będzie można wyświetlić jego podgląd, tj. Odtworzyć plik wideo lub audio. Stuknij przycisk udostępniania na ekranie podglądu i zapisz go. Jeśli jest to wideo, opcje udostępniania będą miały opcję zapisania go w rolce z aparatu, a plik audio będzie miał opcję zapisania go w aplikacji Pliki.

  Jak YouTube TV wykrywa VPN

Jeśli szukasz sposobu na przeniesienie pliku audio do aplikacji Muzyka, nie masz szczęścia. Nie ma możliwości dodawania muzyki lub plików audio do aplikacji Muzyka, chyba że używasz iTunes lub Findera.

Ten skrót wymaga systemu iOS 13, więc podczas gdy starsze wersje iOS mają aplikację Skróty, ten skrót nie będzie na nich działać. To niewiele urządzeń, ponieważ iPhone 6S i nowsze można zaktualizować do iOS 13.

Skrót działa, ale może być nieco zawodny przy pobieraniu filmów jako plików audio. Jeśli uruchomisz skrót i wrócisz do aplikacji YouTube lub przeglądarki, będziesz musiał uruchomić go ponownie. Pobieranie odbywa się tylko wtedy, gdy aktywna jest aplikacja Skrót.

  Jak ukryć podglądy powiadomień tylko wtedy, gdy Twój iPhone jest zablokowany w iOS 10

x