Pobieranie filmów z YouTube'a na iOS jest trudniejsze niż myślisz. Na komputerowym systemie operacyjnym jest to łatwe, ale nie ma żadnych niezawodnych aplikacji, które działają, a aplikacje internetowe nie działają tak dobrze na iOS. Na szczęście istnieją skróty, które to ułatwiają. Musisz znaleźć taki, który działa wystarczająco dobrze, aby usunąć ból z całego procesu, a my zalecamy Just Another YouTube Downloader. Może pobierać filmy z YouTube jako filmy lub tylko audio. Filmy można zapisać w aplikacji Zdjęcia / rolce z aparatu, a pliki audio zapisać w aplikacji Pliki.

Pobierz filmy z YouTube

Pobieranie skrót „Just Another YouTube Downloader”. Nie jest dostępny w galerii skrótów, co oznacza, że ​​pochodzi z niezaufanego źródła. Musisz zezwolić na skróty z niezaufanych źródeł z aplikacji Ustawienia.

Sprawdź -   Jak wyłączyć wiele wystąpień aplikacji w systemie Windows 10

Po zainstalowaniu skrótu musisz otworzyć film na YouTube. Możesz to zrobić w aplikacji YouTube lub w dowolnej przeglądarce na swoim urządzeniu. Stuknij przycisk udostępniania, a następnie stuknij „Więcej” z arkusza akcji. Wybierz JAYD.

Zostaniesz przekierowany do skrótu i ​​poproszony o wybranie, w jaki sposób chcesz pobrać wideo, tj. Wideo lub plik audio. Robi się tu trochę wolno; skrót pobierze teraz wideo. Krok „Sieć” pokaże postęp pobierania. Po pobraniu pliku będzie można wyświetlić podgląd, tj. Odtworzyć wideo lub plik audio. Naciśnij przycisk udostępniania na ekranie podglądu i zapisz go. Jeśli jest to film, opcje udostępniania będą miały opcję zapisania go do rolki aparatu, a plik audio będzie miał opcję zapisania go w aplikacji Pliki.

Sprawdź -   Jak importować i eksportować zadania z Harmonogramu zadań w systemie Windows 10

Jeśli szukasz sposobu na przeniesienie pliku audio do aplikacji Muzyka, nie masz szczęścia. Nie ma możliwości dodania muzyki lub plików audio do aplikacji Muzyka, chyba że korzystasz z iTunes lub Findera.

Ten skrót wymaga posiadania iOS 13, więc chociaż starsze wersje iOS mają aplikację Skróty, ten skrót nie działa na nich. To niewiele, ponieważ iPhone 6S i nowsze mogą być zaktualizowane do iOS 13.

Skrót działa, ale może być nieco zawodny przy pobieraniu filmów jako plików audio. Jeśli uruchomisz skrót i wróci on do aplikacji YouTube lub przeglądarki, musisz go ponownie uruchomić. Pobieranie odbywa się tylko wtedy, gdy aktywna jest aplikacja Skrót.